Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lena3210

praca której lepiej się wystrzegać

Polecane posty

Jestem osobą bezrobotną i szukam pracy. W radiu było ogłoszenie że firma przyjmie osobę do obsługi klienta - pomyślałam czemu nie, zadzwoniłam i umówiłam się na rozmowę następnego dnia. Firma nazywa się MBI mieści się w Radomiu na ul. Wyszyńskiego 18, prowadzi to pan Marek K. Firma zajmuje się doradztwem finansowym. Jest to jedna wielka ŚCIEMA !!!, gdyż oferują prace, która wiąże się z obowiązkowym szkoleniem na swój koszt a cena to 280 zł,a potem trzeba werbować kolejnych naiwnych żeby tez zapłacili za szkolenie 280 zl., i tak w koło. Działa to na zasadzie piramidy i szukania naiwnych ludzi. Z doradztwem finansowym to nie ma nic wspólnego. Działanie firmy opiera się na naciąganiu i oszukiwaniu ludzi. Na szczęście nim wpłaciłam pieniądze poszukałam informacji na forach i w porę zrozumiałam jakie to jest bagno.Przestrzegam każdego przed ta praca !!! Nie dajcie się oszukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość druga antylena 3210
Widzę autorce zabolała prawda?! Co? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sffeyybv54ub
złożyć doniesienie do prokuratury na oszustów i tyle. na takie coś są paragrafy. można złożyć przez net

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukajaca pracy34
Dziekuje kolezance "lena3210" za ta wiadomosc bo wlasnie wybieralam sie na spotkanie. Oby jak najwięcej ludzi przeczytało treść opinii na temat tej firmy nim sie wybierze. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotkaaauu
popieram podpieprzyc chamow,ode mnie jakiś pośrednik tez wzial kase na szkolenie a potem zwinal biznes nie moglam go znaleźć:/ pare lat temu i dalej dzialaja oszuści

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzena805
W radiu dzis tez ogłoszenie z tej firmy. juz dzwonilam i mialam isc. na szczescie sie natknelam na to forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierwszy post z 2011 roku
i nikt nic z tym nie zrobil ;/ Polacy to jednak barany - nie potrafia nic zglosic na policje ;/ i tak firma sobie dziala, a jest 2013 rok ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DZUNIA83
czy ta firma zmieniła siedzibę na limanowskiego 94 radom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak zmienila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To typowy MLM. To szkolenie za 280 zł jest jak starter a później trzeba wciągać (lub jak mlm-owcy mówią "polecać") znajomych. Jak nie wyrobisz normy to nie zarobisz? Wszystkich MLM-ów należy się wystrzegać. Czy to kosmetyki, doradztwo finansowe, cudowne soczki za 250 zł czy inne cuda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mylisz sie el camillo
MLM to swietny biznes i kazdy kto chce sie uczyc i pracowac moze w nim osiagnac sukces. I to co opisala autorka to nie jest typowy MLM jak to elcamillo napisal. Widze ze camillo jest jakis strasznie zly na ten caly MLM. co on ci takiego zlego zrobil co ?? ahhahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@@@MLM to swietny biznes i kazdy kto chce sie uczyc i pracowac moze w nim osiagnac sukces@@@ . Żaden biznes, zwykłe pośredniczenie. Sukces może w nim osiągnąć jedynie ktoś, kto ma sporą grupę znajomych podatnych na wszelkie manipulacje, którzy bez wahania wstąpią w ten podejrzany interes i będą sprzedawać co im każesz. , , @@@I to co opisala autorka to nie jest typowy MLM jak to elcamillo napisal.@@@ . Jak nie MLM? Tu też chodzi o rekrutację nowych członków pod przykrywką "polecania". . . @@@Widze ze camillo jest jakis strasznie zly na ten caly MLM. co on ci takiego zlego zrobil co ??@@@ . Niby co miał mi zrobić? Wcale nie jestem zły. Po prostu wystrzegam się takich podejrzanych interesów i nie dam się omamić jakiemuś pseudo liderowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do elcamillo
Ja i tak uwazam ze MLM to swietny biznes i twoje pseudo argumenty wssane z palca nie zmienia mojej opini bo posiadam znacznie wieksza wiedze o MLM niz ty. Ty po prostu nie masz racji i ciezko ci sie z tym pogodzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@@@Ty po prostu nie masz racji i ciezko ci sie z tym pogodzic.@@@ . Mam rację i to cię boli. Nie masz jak przekłamywać rzeczywistości i nabierać kolejnych naiwniaków ;) . . @@@Ja i tak uwazam ze MLM to swietny biznes i twoje pseudo argumenty wssane z palca nie zmienia mojej opin@@@ . To nie jest żaden biznes tylko pośredniczenie. Zwykła akwizycja. Nie zmienią opinii żadne argumenty, bo masz wystarczająco mocno wyprany mózg, żeby nie przyswajać żadnej wiedzy "pozaszkoleniowej". . . @@@posiadam znacznie wieksza wiedze o MLM niz ty.@@@ . Ja widać nie posiadasz ale chyba jesteś zbyt głupi, żeby to zrozumieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i jak zwykle elcamillo odwraca kota ogonem. Co za debil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W temacie MLM elcamillo ma najwieksza wiedze i doswiadczenie od kogokolwiek. Jest expertem zawsze i wszedzie. Tylko on ma racje, wszyscy inni sie myla i sa glupkami z wypranym mozgiem. Jednym slowem smiech na sali z el camilo. BEKA Z EL CAMILLO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beka, ale z ciebie frajerze kosmetykowy :P . . @@@Tylko on ma racje, wszyscy inni sie myla i sa glupkami z wypranym mozgiem. Jednym slowem smiech na sali z el camilo.@@@ . Śmiać się można z twojej głupoty i naiwności. Wierz sobie dalej w te swoj***ajeczki i rób z siebie debila ;) . . @@@W temacie MLM elcamillo ma najwieksza wiedze i doswiadczenie od kogokolwiek. Jest expertem zawsze i wszedzie.@@@ . Masz ból d**y, że wiem więcej od ciebie. Trzeba było aż tak bardzo nie angażować się na tych szkoleniach. . . @@@i jak zwykle elcamillo odwraca kota ogonem. Co za debil.@@@ . W którym miejscu odwróciłem kota ogonem? Znowu nie umiesz czytać ze zrozumieniem pajacu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale z ciebie debil. zwykly troll forumowy i ofiara losu. Nie potrafisz sam sie wypowiedziec tylko powtarzasz czyjes komentarze uzywajac innych słow. Matoł jestes i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I kto to mówi :D Przecież to ty pedale, w******łko ruskiego wieprza notorycznie powtarzasz te same brednie. Twoje urojenia dosięgły takiego stopnia, że sam uwierzyłeś w te bzdury ;) Jeszcze piszesz pod innym nickiem i myślisz, że jesteś zabawny. Dorośnij gimbusie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1234
Rozumiem argumenty każdej ze stron, pracowałam kiedyś w taj firmie. Nie czuję się ani oszukana ani okłamana:) Nie była to praca na etat ale etat dzisiaj to marzenie i nie ma sie co łudzić, a w MBI była swoboda i luz, i pełne wsparcie a nie żaden wyzysk! W sprzedaży i obsłudze klienta zawsze jest rodzaj nacisku na wynik - czemu się dziwicie, myślicie, że w sklpeie obuwniczym czy w banku nie ma:))??? Zarobiłam tyle ile wypracowałam, tak jest w każdym MLM, nie wiem czemu tak to krytykujecie! MLM jest praktycznie w każdej strukturze, w szkole, w sklepie, w biurach - wszędzie tam, gdzie jest hierarchia służbowa - ktoś jest na dole, inny na górze i za to bierzę kasę, w MBI przynajmniej nie ma awansu po znajomościach i kompetencje klarują się same! bez żartów - każdemu może się coś nie podobać - ma do tego pełne prawo - ale zachowajmy nieco zdrowego rozsądku w krytykowaniu! Praca samodzielna nie jest dla każdego - jedni ją lubią inni nie, jedni się nadają inni wolą mnieć zorganizowaną i przydzieloną pracę. Pozdrawiam gość 123

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nawet_nie_fanka
Co do MBI to napisano na temat tej firmy tyle rzeczy, że trudno się połapać komuś, kto nie ma faktycznego rozeznania w branzy i nigdzie nigdy nie pracował :) rozumiem wiele negatywnych opnii, żalów i rozczarowań - większość ludzi szuka pracy biurowej, na etat, z przydzielonym zakresem obowiązków (im mniej tym lepiej) miłego szefa, stałego zatrudnienia, telefonu, samochodu, biurka i super pensji! Te czasy się skończyły!!! Uważam, iż tytuł postu jest nieadekwatny i wprowadza w błąd - tak nie powinno być bo jednostronne opinie szkodą firmie! a w każdej dużej firmie znajdzie się ludzi, którzy są niezadowoleni, niedopowiedzieli czegoś lub uważają się za oszukanych. MBI to praca głównie dodatkowa dla chętnych, płatne szkolenie??? czemu to kogoś dziwi??? fryzjerki, sprzedawcy, graficy komputerowi płacą grubą kasę za szkolenia a gwarancji pracy nie ma a wy się tak dziwicie :)) uważam, że trzeba nieco wyważyć opinie - bo sama rozmowa kwalifykacyjna niewiele o firmie mówi :) sorry, ale dopiero codzienna praca, zweryfikowanie obietnic daje obraz całkowity, ja miałem przygodę w MBI - około roku - na poczatku też byłem sceptyczny ale po miesiącu okazało się, ze mnie to wciąga, ludzie w większości fachowcy, szkolenia rozwijały się z każdym kolejnym miesiącem (ZA DARMO!!!!) i zrobiłem ok - odeszłem bo zmieniłem miasto zamieszkania i nie mogłem tego kontynuować na odległość ale co się nauczyłem to MOJE :)) Radzę trochę więcej tolerancji i niesłuchania wszystkiego co znajdziemy w necie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aandziulaa
Dlaczego na taki temat wypowiadają się w 80% osoby które nawet nie miały doczynienia z MLM? Zresztą osoby które są od dziecka nauczone zarabiać po 1500zł na etacie pracując 160godzin miesiecznie zawsze będą mówiły że to zło. Ja pracuje w MLM zarabiam 8tys miesiecznie i nie wyobraz sobie siedzieć na etacie po 8 godzin dziennie dla mnie taka forma pracy to zło i tego powinni się ludzie wystrzegać a nie MLM. I dla wiadomości w MBI nie pracuje ani z innymi jak to powiedzieliście cudownymi specyfikami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" W radiu było ogłoszenie że firma przyjmie osobę do obsługi klienta " A co sie okazało ? Nie każdy jednakowo sie odnajduje w MLM....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×