Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jjjannnka anka

Pytanko do osob ktore jezdza autem sluzbowym

Polecane posty

Gość jjjannnka anka

Jak to jest z takim autem, bo mam taka prace dostac, ale jezdze od niedawna, jednym autem - fiatem punto a sluzbowy bedzie inny, no i jak to jest z obsluga auta czy ktos pokazuje czy to sie czlowieks am uczy, czy mozna takim autem jezdzic w sprawach prywatncyh czy nie bardzo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jastim 00
smiało mozna tylko paliwo za sfoje musisz zalac i do przodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jastim 00
powinni ci pokazac co do czego jakie paliwo masz lac i takie tam a jakie to auto bedzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annanaaakaala
kurcze ja dostalam prace przedstawiciela a prawko mam 2 miesiace, to ja wogole nie znam sie na laniu paliwa, ale sie skapuje ze taka zielona jestem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjannnka anka
dostane toyote corrole a to am znaczenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boze i takie cos ma byc przestawicielem a ja pracy nie potrfaie znalezc :/ ile masz zarabiac 100zl? ztwoja wiedza to anwet tyle bym ci nie dala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zatroskany aniołek.......69696
Mysle ze dadzą ci kluczyki i nikt roztkliwial nad toba sie nie bedzie. ja odbieralam nowa kia ...duze auto i radzic sobie od razu musialam sama. a ze swoje mam malenskie sicento to myslalam ze jezdze na poczatku szeroką ciezarowką:)... Prawko mam 5lat. Mi odbijaja 150 zł miesiecznie i moge prywatnie jezdzic ile chce....na pewno wyjezdze wiecej.... I jeszcze autko nie jest opisane wiec git:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dostalam, takze firmowe i nikt nie tlumaczyl co i jak dziwie sie jak ty prako zdalas skoro nie wiesz gdzie sie paliwo leje u mnie jest tak samo prywatnie moge jezdzic, i nikt nie ma tego za zle paliwo pokrywa firma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annanaaakaala
Mysza, a ty na jakiej podstawie uwazasz ze glupsza od ciebie jestem? patrzac na twoje byki to nie grzeszysz rozumem, w stopce male dziecko to ci zal sciska gruba dupe ze siedzisz w chacie co?Zarobie kolo 3000 tysi Zona_Wikinga, wiesz na egzaminach na prawko nie bylo wogole wymogow by znac auto dokaldnie przeciez tylko to co pod maska- plyn hamulcowy, olej itp, no ja wiem ze to bez sensu ale przeciez nie kazdy musi to wiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na tej podstawie sadze ze masz prawo jazdy od 2 mcy i daja ci auto do reki a sama twierdzisz ze nie wiesz co gdzie sie znajduje w aucie! nie masz pojecia o uzytkowaniu samochodu sluzbowego wiec pewno o sprzedazy tez nie :/ a 3 tys jaaasne juz wierze:D:D:D zal mi dupe sciska? zartujesz? chyba tobie ze mam dziecko :P zal mi dupe sciska ze tak glupie panienki jak ty maja prace, mam nadzieje ze rozpieprzysz im auto pierwszego dnia a drugiego dnia cie wyleja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mysza to nie nasza wina
że taka z ciebie cipa że NIE POTRAFISZ znaleźć pracy pewnie nigdzie nie doceniają twojego geniuszu i charyzmy, bo wszędzie pracują "głupie panienki"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiiollkaka33
myszsza, podczas rozmow o prace nie pytaja zazwyczja jak dlugo masz prawo jazdy, jelsi ktos je ma to musi umiec jezdzic, sa co rpawda czasami wymog ze np rok, ale to rzadko, wiesz ktos moze miec prawo jazdy 10 lat i nie jezdzi a ktos inny otrzymal 2 miesiace temu i codzinnie jezdzi wiec chyba logiczne ze ta osoba z krotszym okresem jezdzi lepiej, poza tym osoba ktora 2 miesiace temu dostala prawko przypuszczam ze musiala sie mocno nameczyc by je dostac, ja dostalam w Sierpniu i nie zdalam za pierwszym razem. Wiec wiem ze teraz trzeba naprawde dobrze jezdzic by zdac, ale ty tego nie wiesz bo widze ze spedzasz czas z dzieciakami, ale super widac po twoich wpisach. A ty myszsza w kwestii auta sluzbowego skoro nie masz nic do powiedzenia po co sie udzielasz? Bo obrazliwe komentarze sadzic moze byle kto, a skoro jestes matka dwojki dzieci to sie nie osmieszaj. To ze ktos ma 2 miesiace prawko to nei znaczy ze jest glupia panienka i nie znaczy tez ze nie ma dzieci. matko ale tych ludzi grzeje na kafe.Aha przedstwieciele zarabiaja od 2000 tysiecy wzwyz, wiec sie nie dziw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piiiiotruunio
haha,, ta mysza to dopiero egzemplarz, pisze do laski ze nie ma pojecia o sprzedazy skoro nie ma pojecia o czyms w aucie, wiesz co auto to narzedzie pracy wiec sie dziewczyna podszkoli prawka tez na ladne oczy jej nie dlai, a zeby zostac przedstwicielem to trzeba miec wczesniej doswiadczenie, z lapanki nie biora i conajmniej srednie wyksztalcenie a ty skonczylas kilka podstawowek???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona ma wykształcenie
mysza skończyła wyższą szkołę rodzenia i robienia bachorów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza to niezłe ziółko
proponuję poczytać jej tfurczoźć na innych topikach dowieciee sie na przykład jak to wyzywa ludzi od "kundlów" między innymi. to tylko jeden kwiatek całej grządki. Nie dziwi mnie że taka osoba ma problemy ze znalezieniem pracy. Ps. Obcykanie obsługi nowego auta to zadanie na jeden dzień. Kultury i szacunku do ludzi raczej tak szybko nauczyć się nie da. O ile w ogóle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zn,zkzkzkkzkzkz
a na jakich tematach sie udziela??? Daj linka, to masz racje ze kultury jej brak ja kiedy dostalam auto sluzbowe to nie mialam nawet prawka, po prostu pracodawca czekal az zrobie, wiec jak tylko zrobilam to jezdzilam, nie zabilam sie i jest dobrze, wiec naprawde nie rozumiem dlaczego ktos kto ma prawko 2 miesiace moze nei jezdzic dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tak panie wyksztalcone i wychowane idzdzciei robcie za tysiaka idiotow szukaja :/ myslicie ze tylko wy jestescie madre :D:D wszystko o mnie wiecie :/ jaaasne dobrze wiem ile zarabia przedstawiciel handlowy i dobrze wiem o co pytaja na rozmowach na przedstawiciela, o prawo jazdy to jest podstawa, a to czy ktos umie jezdzic ok ten co jest swiezym kierowca moze umiec lepiej jezdzic ale taka osoba nie ma tez problemu z jezdzeniem co godzine innym autem a jak widac autorka to mocno przezywa :D ty wiesz ze nie mam szkoly i ty wiesz ze siedze z dzieciakami a ja wiem ze jestes glupia sosnowiecka lala co idzie za tysiaka sprzedawac gowno :) a obrazliwe komentarze pisze takim idiotom jak autorka, bo sie we mnie gotuje jak czytam takie pytania :/ sensacji nie szukajcie bo nikogo to nie rusza co i gdzie pisze widac nie macie co robic ze was takie rzeczy interesuja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piiiiotruunio - ty jestes taka naiwana czy udajesz? z lapanki nie biora? oczywiscie ze biora i to w 90% idiotek szukaja, poczytaj ogloszenia o prace zero wymagan :) jak widac nikt na jej doswiadczenie nei patrzyl skoro prawko ma od 2 mcy :/ a o mnie sie nie martw nie mam wcale podstawowki :P nigdy nie bylam w szkole zadnej i nie umiem nic :P:P poprawil ci sie humor?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjannnka anka
widzisz mysza , to ja jestem autorka tego tematu, i ja nie jestem annanaaakaala, cos ci sie popitolilo laska! Moze ty szukasz pracy za 1000 zl. ja pracuje w jednej firmie kilka lat zarabiam o wiele wiecej a prawko mam 7 lat, znam osoby ktore jezdza lepiej ode mnie po otrzymaniu prawka, przerwa u mnie zrobila swoje. Niestety moj pracodawca nie wie ze ja malo jezdze, ejstem neidzilnym kierowca wiec moje pytanie nie takie glupie. A jak dla ciebie glupie to spadaj na topik o ciazach i odchudzaniu bo na zdjeciach widac ze tlusta jestes i moze jeszcze wejdz na tematy o operacjach plastycznych, jak taka bogata jestes, ze nie masz ochoty pracowac za 1000, ciekawe czy znajdziesz cos innego zalosna dziewczyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i wyszlo szydlo z worka :):) taka bogata ze nie chce pracowac za 1000:D:D no wlasnei widac ze dla ciebie to duzo ehhh szkoda czasu .... a ja sobie pisac bede chciala tam gdzie chce :P nie wiedzialam ze jak ktos jest jak to okreslilas tlusty to ma nie miec pracy ani nawet nie szukac :))) jakie masz jeszcze wytyczne dla szukajacych pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjannnka anka
wystarczy ze otworzysz buzie to masz przkichane, zle ci z oczu patrzy wyglad prostaczki masz, wsiowa kobita z ciebie: wyskubane brwi, zbyt gleboko osadzone oczy, zle utlenione wlosy dwojka malych dzieci, ale zasluga w dzisiejszych czasach chwalic sie ze sie dziecko urodzilo , no no sadze ze zbyt niskie wyksztalcenie pisac nie umiesz na kompie wymienie kilka bykow z tego topiku: potrfaie, ztwoja ,anwet,idzdzcie,nei no i niezrownowazona jestes, siedzenie w domu oglupia prawda? cytuje twojego posta:P Boze i takie cos ma byc przestawicielem a ja pracy nie potrfaie znalezc nie potrafisz niedojdo??? Zal mi ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aha no i słynna
sosnowiecka fobia myszszy ja akurat jestem z wlkp co do sosnowca - nie wiem o co biega ale lepiej idź z tym do psychiatry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×