Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość zagubiona_w_życiu

Jestem w ciąży - nie ma już szansy na ślub?

Polecane posty

Gość zagubiona_w_życiu

Od 2 lat spotykam się z pewnym facetem, od 6 miesięcy jestem z nim w ciąży, zawsze powtarzałam mu że rodzina jest dla mnie najważniejsza i że ślub to ważny cel w moim życiu (jak w życiu każdej chyba kobiety), on miał takie typowo męskie podejście "mamy jeszcze czas", najpierw chciał się dorobić, kupić samochód, jakiś kredyt na dom itp. Kiedy zaszłam w ciąże wydawało mi się oczywiste, że trzeba się oświadczyć i planować ślub albo "od ręki" (zanim brzuszek będzie widoczny, bo wiadomo głupio tak z brzuchem stać przed ołtarzem) albo zaraz po narodzinach tymczasem... no właśnie, nic :-( Zero oświadzczyn, zero jakichś poważniejszych zobowiązań (określania jakiegoś terminu itp). Koleżanki mi mówią, żeby go zostawić bo podobno jeżeli facet zrobił kobiecie dziecko a mimo to się nawet nie oświadczył, to znaczy że albo spakuje w najbliższym czasie manatki i zwieje albo będzie tak ciągnął "na kocią łapę" kilka lat aż dzieciak podrośnie i też zwieje. Po zyciu koleżanek widzę, że jest w tym sporo prawdy a Wy jak sądzicie? Nie ma już szansy na ślub???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×