Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość ErnoErno

Implantacja zarodka - jakie miałyście objawy???????????

Polecane posty

Czesc dziewczyny. Co u Was slychac? Mi się te delikatne krwawienie skończylo. I juz sie pogodzilam z tym i zaczynam nowy cykl ;) tylko dzisiaj mam znow podniesioną temperature ciała :/ a zadnej infekcji nie mam. Zrobie jeszcze test ok środy bo w piątek ide do kontroli z kregoslupem i bede miec przeswietlenie wiec tak na wszelki wypadek ;) a Wam ile zostalo do testowania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pammy wydaje mi sie ze to moze byc ciąza ja w poprzedniej (ktorą niestety wczesnie poronilam) tez mialam ledwo widoczna drugą kreske. trzymam kciuki zebys zobaczyla 2 grube krechy :) powtorz test za 2-3 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Piszę pierwszy raz na tego typu forum. Wasze rozmowy zachęciły mnie do napisania, podoba mi się jak się dopingujecie i wspieracie :) Tak jak niektóe z Was czeka na możliwość zrbienia testu. Najpierw czekam na jakieś objawy implantacji... zobaczymy. To pierwszy cykl w którym podjęliśmy z mężem starania o dzieciątko. W głębi duszy czuję, że jesteśmy już we troje. Zdrowy rozsądek podpowiada jednak abym się za bardzo nie nakręcała, bo różnie może być. Myśli szaleją... zresztą, same wiecie :) Życzę Wam powodzenia i trzymam za nas wszystkie kciuki! Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niewiedzaca...co u Ciebie?? jak testowanie?? iczozord- trzymam kciuki:) Dziewczyny u mnie cisza jak na razie...ani nie mam dni płodnych, ani nic;) czekam na wizyte 15-stego i pogadam z gin o monitorowaniu owulki, co bym była pewna terminu. Licze się z tym,że mnie to pociągnie finansowo o ile w ogole mi to zrobi, a jak nie to zmienię gin... No i te policystyczne jajniki mam ciągle w głowie :/ wiem,że przede wszystkim badania a potem się leczyć jak coś, ale mysleć czasem się nie da :P tym bardziej,że w tym roku kończe 29 lat , a czekam na moje 1-sze dziecko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do 30rż (czy nawet dłużej?) kobieta rodząca pierwsze dziecko nazywana jest "młodą pierwiastką" także nawet, gdybyś zaszła w ciążę za kilka miesięcy t będzież wciąż młodziudką mamą :) Choć życzę, aby takie czekanie nie było konieczne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziulka123345
Witajcie ! Kupilam 4stycznia w sobote dwa testy tej samej firmy,bo tylko takie w aptece zostały. 6grudnia zrobilam test 1 co wiedzie z mojej pierwszej histori ;) i wyszla jedna kreska (niestety) tej drugiej nie bylo w ogole widac po 5 minutach jak i po godzinie czy po dwoch. Bo zgladalam na niego z ciekawosci czy w ogole sie zmieni. Dziś robilam 2 test,bo caly czas nie mam okresu a powinien byc 2 dni temu.. Podkreslam,ze jeden i drugi byl tej samej firmy.. Pokazala sie jedna kreska odczekalam jakies 3 minuty i wrocilam do lozka (zwatpilam).. Po godzinie nawet dwoch moj narzeczony poszedl do lazienki i zobaczyl,ze na tescie pojawila sie tez druga kreska,ale jest slaba- wyrazna,ale bardzo jasna.. Dlaczego teraz sie druga pokazala,a wczesniej ten sam test nie pokazal drugiej nawet po kilku godzinach? Co o tym sadzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na testach jest napisane, że wynik powyżej iluś minut jest niewiarygodny więc kreska może być rezultatem jakiejś reakcji cemicznej (może działania tlenu? nie wiem). Coć stawiając się na Twoim miejscu miałabym dużą nadzieję, że to jednak ciąża i zrobiła test jutro rano :))) Trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziulka123345
Tak tylko,ze juz sie troche naczytalam i duzo jest mam,ktore sadza,ze jezeli hormonu ciazowego nie ma to i po dobie nie pokaze sie,bo niby skad.. Niby to zalezy od stezenia i jezeli to wczesna ciaza to mozna ja odczytywac po czasie,ale przeciez byloby to napisane na ulotce.. Sama nie wiem co mam myslec. U mnie w miescie sa takie kolejki do gina,ze mam wizyte za 5 tygodni ;/ Bede musiala pojsc prywatnie,ale chyba powtorze test za 2-3 dni.. To dlaczego tydzien temu nawet po dobie nie pokazal cien cienia drugiej? A teraz byla druga widoczna po 1-2godz. I test tej samej firmy.. Kochane..miala tak ktoras ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziulka,iczozord ma racje, po takim czasie wynik jest nie wiarygodny, ale to nie oznacza ze byc moze nie jestes w ciazy, zrob test pojutrze, jutro tez moze nic nie wyjsc, musi sie troszke podniesc poziom hormonu zeby test go wykryl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziulka nie wiem czemu pokazuje sie ta duga kreska po czasie , a czasami poprostu uwidacznia sie miejsce na tą drugą kreske... ale spokojnie, powtorz test albo poprostu idz jutro na bete, wtedy juz wszystko będziesz wiedziala:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziulka123345
Kolejki do laboratorium mnie przerazaja ;/ Powtorze test we wtorek. Kurcze,ale no hmm.. Wiem,ze nie powinno sie odczytywac po 5 min tlko ciekawi mnie dlaczego wczesniej w ogole sie nie pokazala przez jakas dobe a teraz po 2 godz pokazala sie.. Zeby to byly inne firmy to jeszcze.. Ale firma jest ta sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziulka123345
No i dodam,ze ta druga kreska nie znika..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziulka nie wiem czemu sie tak dzieje, być moze w Twoim przypadku druga kreseczka okaze sie prawdą czego CI życze :) a ile sie czeka do laboratorium,? a prywatnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziulka123345
Chodzilo mi o to,ze jak poszlam do laboratorium to korytarz pelen,a ja nie moge poswiecic dwoch godzin czekajac na bete.. ;/ A do gina jest taka kolejka u Nas ;/ a jak sie zadzwoni prywatnie + oczywiscie zaplaci sie 150zl to do gina mozna w kazdej chwili pojsc. Tyle,ze jak u mnie test ma ciezko pokazac to lekarz w ogole nic nie zobaczy,bo za wczesnie takze strata pieniedzy.. Pojde prywatnie jak test wyjdzie o czasie. A jak nie to poczekam na kase chorych,zeby wyjasnic moje objawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziulka123345
Dwa dni temu powinien juz byc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziulka123345
Jestem taka niecierpliwa.. No,ale coz trzeba czekac :) Dziękuje,ze ten watek powstal ;* Bede pisala jak bedzie sie cos dzialo ;* Pa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powinny być testy wykrywające implantację - to czekanie jest nie d wytrzymania! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiek_xxx
iczozord - hahaha dobre zgadzam sie :D Witam pozostale kobitki, tak jak juz wiecie za 2 dni powinnam dostac @, cały czas wydobywa sie ze mnie sluzik raz bardziej bialy (wtedy jest kleisty)raz bardziej przezroczysty(-efekt uczucia mokrego - tam na dole ;) ). Sama juz nie wiem :( w sumie piersi sie powiekszyly sa takie nabrzmiale i w niebieskie zylki a raczej zyly :D sutki wrazliwe, ale mysle ze zawsze tak mam przed okresem :( Wlasnie pije lampke malusia czerwonego winka aby albo @ wywolac na czas bo to ponoc pomaga, ale wolalabym by nie przyszla! No i senna jestem ale to raczej pogoda. A no i podbrzusze raz na jakis czas da o sobie znac o nadchodzacej malpie :( Wiec pewnie nic znowu nie bedzie :( A wy jak tam sie czujecie??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiek_xxx moja koleżanka gdy zaciążyła czuła się dokładnie jak przed okresem i była przekonana, że się nie udało więc nie sugeruj się tym za bardzo. Tak naprawdę objawy kresu i ciąży są dość podobne i łatwo je pomylić więc po prostu miej nadzieję i czekaj cierpliwie (choć wiem, że to najtrudniejsze:() Ja w dniu owulacji (w sumie dzień po bo wszystko wskazuje na to, że owulację miałam wieczorem dnia poprzedniego) miałam mega bolący jajnik, jak nigdy. Musiałam podpierać się ręką o krzesło zanim usiadłam, powoli chodzić p schodach w pracy itp. Następneg dnia i kolejnego pobolewanie w jajniku, a następnie obok - przesuwający się ból w kierunku środka brzucha. Później na 2-3 dni wszystkie objawy ustały, czułam się zupełnie normalnie. Dziś zaraz po przebudzeniu czułam kłócie w jajniku, temperatura nieco niższa, ale nadal powyżej linii pokrywającej. Gdzieś wyczytałam, że jednodniowy spadek tmperatury może być objawem implantacji... Oby! Jajnik pobolewa mnie cąły dzień. Nie mogłam wytrzymać i zmierzyłam wieczorem temperaturę - 37,2 (a rano miałam 36,4) także liczę mocno na to, że ciałko ciążowe zaczęło produkować progesteron :) Z drugiej jednak strony możliwe, że podbne objawy czuję w każdym cyklu jednak nie przywiązuję do nich takiej wagi. Możliwe też, że zmienione odczucia wywołało nasienie w moich jajwodach (pierwszy raz współżyliśmy z mężem w okresie płodnym). Wszystko możliwe także czekam, ale jestem pełna nadziei :) oby się okazało, że przy nadziei :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pammy
hej dziewczyny, a ja dzis znów powtórzyłam test ale nie widze nic, nawet cienia 2giej kreski , juz chyba wariuje z tego wszystkiego. ale nadal jak robir test owulacyjny to wychodzą 2 kreski a przeciez czekam na okres, wiec skad ta owulacja? dziwne to. widziałam na allegro ze sa takie fajnie i nie drogie cyfrowe testy ciazowe, cena około 50 zł ale wielokrotnego uzytku, moze warto kupic bo juz wydałam kupe kasy za testy jednorazowe!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pammy
a mój wczesniejszy test to chyba moje zwidy :( tak bardzo chce dziecka ze chyba mam omamy - mozecie same ocenic, ten rózowy test to owulacyjny a niebieski to ciazowy: ewa676 - tam patrzcie ponizej link: http://www.dobramama.pl/pokaz/284731/Pozytywny/2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iveen
Hej dziewczyny!:) u mnie 6 dzien spoznia sie @..zadnych objawow bolu piersi nic nawet na @ sie nie zapowiada wiec zastanawiam sie czy to plamienie kilku dniowe 2 tyg temu nie mialo byc imitacja @ Nie mam juz sily kupowac testow i znow czuc rozczarowanie wiec narazie sie powstrzymuje a w przyszlym tyg. lece sie przebadac bo troche to dziwne i pierwszy raz mi sie zdazylo..Trzymam kciuki w dlaszym ciagu za was wszystkie!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pammy no test pozytywny, gratulacje :) Leć na bete, zobacz czy ładnie przyrasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyraźnie widać kreskę, słabiutka ale jest :) To chyba nie może być pomyłka tylko po prostu jest jeszcze bardzo mało hormonu we krwi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziulka123345
Hej Laski :) Pammy nie sugeruj sie kolorem :) Czy jasna czy ciemna.. To jest ciąża ^^ Musi być bardzo wczesna dlatego jest jasna :):):) Za 2-3 dni jak powtorzysz test to juz powinna być wyrazniejsza ^^ W oddanym przez Ciebie moczu musi być niskie stezenie hcg i dlatego jest jak jest :) Lec na bete i daj znać jakie wyniki :* 3mam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziulka123345
Gosiek_xxx :) Czesc. Mi od czasu owulacji wystepuje bialy sluz raz zadki a raz gesty. Powinnam @ dostac 10stycznia,ale jak nie bylo tak nie ma :):) Boli mnie troche podbrzusze -podobnie jak na okres tylko lagodniej. Zyly na piersiach mam od 3 dni bardzo wyrazne i niebieskie :):) Ale nie bola mnie,sutki moze mam troche wrazliwe,albo mi sie wydaje.. ;) Test pokazal po godzinie druga kreske nie wiadomo dlaczego,ale nie moge na to zwracac uwagi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj MAdziulka :D Ja mysle ze zaszlas w ciaze :D Znam przypadki ze u dziewczyn pojawila sie II kreseczka ciut pozniej, a jak sama pisalas to po 3min poszlas do lozka a wiec zostalo jeszcze 7min do kiedy tes jest wazny, i to wtedy pojawila sie moze II kreseczka a ty go dopiero po godz zobaczylas :D czy twoj partner :D . A o tych bolach co piszesz? to jak jest bo ja czuje takie napiecie na dole jak na okres i w sumie wtedy kiedy jestemw toalecie, tez tak masz? Mam wrazenie ze jak kozystam z toalety to zaraz @poleci :( . Iczozord- a ta kolezanka to dokladnie tak jak na okres sie czula napisz mi troszku wiecej :D Jutro przestane marzyc, bo jutro jest dzien @ :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×