Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość ErnoErno

Implantacja zarodka - jakie miałyście objawy???????????

Polecane posty

Gość gość
Objawów implantacji nie bylo żadnych, nic nie czulam, tzn czulam :) czulam sie jak co miesiąc przed okresem. Mialam isc na babski wieczór, zakrapiany alkoholem i postanowilam sprawdzić l, tak dla spokoju sumienia i zrobilam test. Bylo ok 18 i przez jakiś czas byla tylko jedna kreska wiec zajelam sie czymś innym, mialam jednak budzik ustawiony na chyba 7 czy 8 minut po zrobieniu testu spojrzalam raz jeszcze i byly 2 kreski, jedna bledsza ale widoczna. Teraz estem juz prawie w polowie ciąży. Powodzenia dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia891q
Hej ;) nie pisałam przez weekend ponieważ byłam u rodziców. U mnie jednak pojawiła się spóźniona miesiączka... ehhh i kolejny cykl na nic.... własnie w lutym mija rok jak się stramy z mężem o dziecko.... Przy PCOS podobno ciężko jest.... w sobotę dostałam takich bóli przez ten okres że to szok... muszę wybrać się do lekarza na kontrolę i sprawdzić czy mi się torbiele nie robią przez przypadek... A PO tej ostatniej ciąży pozamacicznej mi się torbiele wchłaniały same. Ehhh zakupiłam dziś duphaston i czekam na dni płodne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiek_xxx
Ten gosc z godz 13.25 :D to JAaaaaaaaa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drogi Gościu :) tak, ona czuła się jak przed okresem ale czy dokładnie tak samo to chyba sama nie wie - nie obserwowała się wcześniej bardzo wnikliwie i nie wychwyciła żadnych subtelności. Mówiła mi tylko, że była przekonana, że nei udało się bo czuła się jak przed miesiączka i była przekonana, że ją dostanie. ja zaczęłam odczuwać taki nacisk w dole brzucha. temp podskoczyła dziś bardziej ale nie bardzo mocno. Co jakiś czas kłuje mnie jajnik. Więcej objawów brak. Czekam :) I gratuluje tym, którym się udało, bo wierzę, że tak jest!!! :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do nowego projektu telewizyjnego poświęconego leczeniu niepłodności szukamy par lub osób, które od dłuższego czasu bezskutecznie starają się o dziecko. Projekt, o którym pisze jest serialem dokumentalnym. Szukamy osób/par, które zgodziłyby się współpracować z nami. Chcielibyśmy w rzetelny i sumienny sposób pokazać ludziom w Polsce, z jakimi problemami na co dzień borykają się ludzie starający się o dziecko. Przy naszym projekcie współpracujemy z kliniką, która zajmuje się leczeniem niepłodności. Z naszej strony zobowiązujemy się do sfinansowania osobom, które zdecydują się na współprace z nami, wszystkich wizyt lekarskich, wszystkich potrzebnych badań oraz gdy zajdzie taka potrzeba również sfinansowania zabiegu inseminacji, in vitro lub nawet adopcji komórki rozrodczej lub zarodka. Jeżeli byliby Państwo zainteresowani proszę o kontakt na adres: m.malinowska@tvn.pl Wszystkie rozmowy, które przeprowadzamy są poufne i objęte tajemnicą dziennikarską i oczywiście do niczego Państwa nie zobowiązują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten poprzedni post to mój, wklejam raz jeszcze pod swoim pseudonimem :P Drogi Gościu :) tak, ona czuła się jak przed okresem ale czy dokładnie tak samo to chyba sama nie wie - nie obserwowała się wcześniej bardzo wnikliwie i nie wychwyciła żadnych subtelności. Mówiła mi tylko, że była przekonana, że nei udało się bo czuła się jak przed miesiączka i była przekonana, że ją dostanie. ja zaczęłam odczuwać taki nacisk w dole brzucha. temp podskoczyła dziś bardziej ale nie bardzo mocno. Co jakiś czas kłuje mnie jajnik. Więcej objawów brak. Czekam usmiech.gif I gratuluje tym, którym się udało, bo wierzę, że tak jest!!! usmiech.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pammy jasne że jest druga kreseczka, skoro ją widac na zdjeciu to w rzeczywistosci to tym bardziej :) Gratuluje:) a jak robilas innej firmy testy to pamietaj że jedne wczesniej a inne pozniej wykrywają ciąze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do serialu dokumentalnego poszukujemy par, które od jakiegoś czasu bezskutecznie czasu starają się o dziecko. Jesteśmy obecnie w trakcie przygotowywania serialu dokumentalnego o leczeniu niepłodności. Celem tego projektu jest edukacyjne przedstawienie tematyki niepłodności, w tym in vitro. Do serialu poszukujemy również kobiet lub mężczyzn, którzy decydują się na oddanie komórek rozrodczych przed chemioterapią. Serial realizujemy już od lutego przez najbliższe miesiące. Każda para, która zgodzi się na udział w dokumencie uzyska leczenie w klinice leczenie niepłodności, z procedurą in vitro włącznie. Zdajemy sobie sprawę, iż temat jest niezwykle delikatny. Wszystkie zainteresowane osoby bardzo proszę o kontakt na: e-mail: a.sawicka@tvn.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia szkoda :( u mnie dzisiaj pojawił sie gesty biały śluz ale wydaje mi sie ze w innych cyklach tez sie pojawiał, na dodatek pobolewa mnie podbrzusze, raz boli a raz czuje napięcie... nie nakrecam sie no bo w sumie nie mam czym ... ale jestem dobrej mysli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziulka123345
Gosiek_xxx : Wiec tak... ;) Ostatnia miesiaczke mialam 12grudnia byla bardzo,bardzo bolesna jak zawsze 3-4dni krwawienia i wszystko ok. Z moich wyliczen owulacja nastapila 27grudnia kiedy oczywiscie przytulalam sie z narzeczonym. 1-2 stycznia 5-6 dni od stosunku wystapily u mnie plamienia a razczej niteczki kwi w bialym sluzie (podejrzewam implantacje zarodka) jednorazowo obylo sie bez wkladki. Od tego czasu czulam lekkie mrowienie w lewym jajniku (przez jeden dzien) potem przez tydzien kucie w jajniku raz w jednym raz w drugim najczesciej przy kreceniu sie w lozku ;) Teraz tez sie pojawia kucie ale rzadziej i w dole brzucha takie ciagniecie czy cos.. No trudno to opisac... Hmm.. Kazda z Nas moze miec inne bole ;) Wrazenie mam podobne do Twojego,bo gdy robie siusiu mam uczucie,ze zaraz bedzie @. I caly czas po jedzieniu,albo przed (obojetnie) bulgota mi w brzuchu !! :D Takie glosne burczenie,skrecanie ktorego wczesniej nie mialam.. Oczywiscie burczalo mi w brzuchu,ale nie aż tak,zeby sie tego wstydzic ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia - możesz cieszyć się kolejnym miesiącem seksu w okresie płodnym bez zabezpieczenia. Choć na pewno jest C**przykro staraj się nie podłamywać! Wiele osób znajomych potwierdza mi, że jak spinały się, dbały o siebie (choć trudno się temu dziwić) to nie wychodziło. A jak odpuściły trochę, poimprezowały, nie uważały bardzo mocno z alkoholem czyli po prostu poszły na żywioł to się udało. Luty to miesiąc miłości wiec kto wie, może Wasz owoc miłośc***ojawi się właśnie wtedy?:) Byłoby miło i tego Ci życzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziulka123345
blondyneczka87 nie jesteś sama :D Ja też tak mam ^^ 3mam kciuki ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziulka123345
Kasiu napewno sie uda :) Przecież musi !! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia891q
Madziulka123345 i iczozord --> dziekuję kochane za wsparcie ;*** ja juz od roku ciesze się sexem bez zabezpieczenia ;) no cóż tak miało być.... ale teraz sobie odpuszczam... zero stresu!!! Jutro wybieram się do dietetyka - czas na odchudzanie;D No i jeszcze muszę pochodzić na szkolenie żeby firmę założyć!! Poszaleć z mężem na jakiś imprezkach po prostu odpuścić sobie starania, nie patrzeć czy to dzień płodny czy nie, hehe bzykać się kiedy ma się ochotę a nie kiedy t=mus jest!! I nie kupuje teraz testów owulacyjnych!! Pięknie sie pisze i mysli ale i tak pewnie zrobię inaczej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziulka123345
No dokładnie,a potem z ciekawości zrobisz test,a tam dwie kreseczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia - tak sobie pomyślałam - ciesz się póki możesz bo później jak dziecko zacznie w nocy się wydzierać to może seks będzie ostatnią rzeczą o której pomyślisz przez dłuższy czas :D A może właśnie trzeba odpuścić, żeby dziecko było owocem miłości a nie liczenia i kalkulowania. Wiem, że łatwo się pisze ale może faktycznie tak jest! Kup sobie dobre wino :) I relaksuj się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziulka123345
Bierze już ktoraś z Was kwas foliowy? :) Jak tak to jak dlugo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co, to sie tak pieknie mówi że sie wyluzuje... no i do owulacji i kilka dni po to jest mozliwe ale potem to niestety jest ciezko bo kazdy ból czy nacisk w podbrzuszu kojarzy nam sie z jednym, tak to juz jest... ja tez próbuje luzowac, nie nakrecac sie ale łatwo nie jest... ### Madziulka ja kiedys brałam ale odstawilam , podobno mozna go brac nawet pół roku bez przerwy... teraz tez nie biore kwasu foliowego, ale biore duphaston

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiek_xxx
Ja slyszalam ze kwas foliowy to juz na 3 miech y przed zajsciem sie powinno brac :) Ja sie wkrecam coraz bardziej ze nic z tego jutro planowany dzien@ a ja pomysle o ciazy to brzuch na dole coraz ciezzszy i mysle ze napelnia sie krwia :( Caly czas mam tam na dole wilgotno :D ale tak jest zawsze chyba przed @ u mnie :( :( :/ ohhhh. Pewnie juz nigdy sie nie uda bo 2.5roku staran trace nadzieje........ Powtorzylas test kreseczki wyrazniejsze sa madziulka? A jak z tymi bolami nadal masz jak na @????? \I jak twoj sluz wyglada?????? A do lekarza sie wybierasz czy na bete???? pozdrawiam a Ty blondyneczka ile jescze do malpki ci zostalo?????xxxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziulka ja biore kwas foliowy od prawie 4 miesięcy :) powiem Wam Dziewczyny, że coraz bardziej się stresuję sobota i planowanym dniem @ :( ale obiecalam sobie ze jak teraz sie nie uda to lece na badania.... chociaz zawsze jest nadzieja :) styczen musi byc dla Nas szczesliwy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze ze dziewczęta odliczają. Ja tam nie licze, chociaz wiem ile do @ mi dni zostało (6;)) A nie licze bo ni ma co.. Cece bolą, ale od trzech miesięcy to normalka. Brzuch... cos tam czuje ale bez rewelacji. Powiem Wam ze juz tak nie mysle całymi dniami o tym. Jak sie uda to sie uda, a jak nie to lecimy z koksem dalej. Musze kurde zacząc pic alej lniany bo jak go piłąm to miałąm super śluz w dni płodne. Jutro lece kupic butelke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiek mi zostalo jakies 7-8dni do @... ale teraz mi sie śluz zmienił jest wodnisty i rozciągliwy... paranoja magda styczen będzie dla Nas szczęsliwy !!! :) no to dziewczyny ale pod koniec tygodnia będzie testowania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pammy
Dziewczyny, ale to czekanie to jest wykańczające, w ogóle tych płodych dni w miesiącu tak mało, a jak sie w tych dniach zdaży kłotnia z mężem to pozamiatane heheheh !! :D ja zrobiłam jeszcze pare innych testów ale juz nie widze ani cienia 2giej kreski, ale okresu nadal nie mam. za to wciaz mam pozytywne testy owulacyjne nie wiedzieć czemu... mozliwe ze mam tak od leków bo biore lek na zbicie prolaktyny ;( przez 60 dni mam brac i w ogole nie wolno mi pic alkoholu ani nawet nie wskazane auta prowadzić... Ja tez z mezem od roku walczymy o dziecko, i potem mam taki odjazd ze naraz robie kilka testow ciazowych zeby tylko gdzies pojawiły sie te dwie krechy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny (te, które są bliskie okresu i te, które zaczynają starania od nowa) mierzcie temperaturę. Jeśli podwyższona temperatura po owulacji utrzymuje się powyżej 16 dni to nie ma bata - musicie być w ciąży. Może to rozwieje jakieś Wasze wątpliwości dotyczące słabych kresek na teście albo tego czy okres po prostu się spóźnia czy może to już ciąża. Faza lutealna nie trwa powyżej 16 dni (inaczej to anomalia) a dłuższa zawsze oznacza ciążę :) Wiem, że łatwo się mówi o luzowaniu, ale co zrobić :( Sama wiem, że oczekując na możliwośc zrobienia testu WSZYSTKO co dzieje się z moim ciałem jest dla mnie objawem ciążowym ;-) To lekka paranoja :) Nie da się nad tym w 100% zapanwać, a szkoda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do nowego projektu telewizyjnego poświęconego leczeniu niepłodności szukamy par lub osób, które od dłuższego czasu bezskutecznie starają się o dziecko. Projekt, o którym pisze jest serialem dokumentalnym. Szukamy osób/par, które zgodziłyby się współpracować z nami. Chcielibyśmy w rzetelny i sumienny sposób pokazać ludziom w Polsce, z jakimi problemami na co dzień borykają się ludzie starający się o dziecko. Przy naszym projekcie współpracujemy z kliniką, która zajmuje się leczeniem niepłodności. Z naszej strony zobowiązujemy się do sfinansowania osobom, które zdecydują się na współprace z nami, wszystkich wizyt lekarskich, wszystkich potrzebnych badań oraz gdy zajdzie taka potrzeba również sfinansowania zabiegu inseminacji, in vitro lub nawet adopcji komórki rozrodczej lub zarodka. Jeżeli byliby Państwo zainteresowani proszę o kontakt na adres: m.malinowska@tvn.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziulka123345
Hej ^^ To znowu ja ;) Wiecie dziewczyny o tych moich testach,ze jeden po czasie jedna kreska a drugi po czasie dwie? Namawialyscie mnie abym powtorzyla juz na drugi dzien.. Powtorzylam po dwoch i co? :(:( Jedna kreska zrobilam test o 4 rano,bo brzuch bolal i siku sie chcialo to zrobilam.. Uważacie,ze jeszcze moge byc w ciązy? Podwyzszona temperature mam od owulacji dziś juz 18dzień ! Normalnie mam 36,2 pod jezykiem teraz mim.39 W pochwie w granicach 37,3-4 A mimo test nic nie wykrywa? Wizyta u gin dopiero 12lutego ;/ ;/ ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziulka123345
Juz bym sobie to wszystko odpusila,ale tak : -zylki w okolicach sutkow -bol brzucha jak na okres (ten bol jest juz prawie 2tygodnie-od plamien,ktore podejrzewalam implantacje) -przebarwienia na nogach -blisko krocza,ale to takie plamki bialo-rozowe niektorzy tak maja jak zmarzna ;) -temeratura podwyzszona 18dzien PRZEZIEBIONA NIE JESTEM. Okres spoznia sie 4dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziulka123345
magda88 to juz troche bierzesz ten kwas ;) Może odpowiesz mi na pytanie.. Troche dziwne,ale dreczy bliska mi osobe. A wiec jest sobie Panna,ktora zdecydowala sie z chlopakiem na dziecko. Zaczela kalendarzyk prowadzic i takie tam (wiecie o co chodzi) miaja 2tygodnie od brania kwasu foliowego okazuje sie,ze jest w 1miesiecu ciazy. Kilka dni przed zapodnieniem brala kwas moze cos jej grozic czy wrecz przeciwnie? Z gory dziękuje za odpowiedz ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziluka :) 100% jesteś w ciąży zaufaj swojemu ciału :) Nie możesz mieć dłuższej fazy lutealnej, niż 16 dni! To po prostu niemożliwe :) Takie wydłużenie to oznaka ciąży nawet, jeśli nie pokazuje tego test! Testy (wczesne) wskazuję ciążę najwcześniej 6 dni od implantacji a implantacja może być nawet 10tego dnia. Więc niejeden test jeszcze Ci ciąży nie wykaże :) Temperatura i wszystkie Twoje oznaki bezwzględnie wskazują na to, że jesteś mamą :) Ps.: W 21 dniu od zapłodnienia zaczyna bić serducho dziecka, czyli już za 3 dni :) GRATULACJE! Mamo :)))) Ps2: testy wyrzuć do kosza i się nie denerwuj bo to będzie szkodzić dzieciątku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwas jest bezpieczny i nawet wskazany 3 mc przed zapłodnieniem (u kobiety i mężczyzny) i do 3-4 mca ciąży u kobiety oczywiście ;) Zapobiega wadom układu nerwowego. Ja biorę już 4ty miesiąc i wszystko jest u mnie w porządku, nawet skóra się poprawiła i paznokcie się przestały rozdwajać ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×