Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bruce wayne

głupia, zabiłaś mnie!

Polecane posty

Tym razem mnie zabiłaś, wiesz...Mam w dupie co myślisz i co czujesz. Jesteś egoistką, wykorzystałaś mnie. Nigdy ci tego nie wybaczę! Nigdy! Oj zemszczę się, poczekaj do lipca i będziesz płakać:) Nienawidzę was kobiety i nie chce mieć z wami do czynienia już nigdy! To był ostatni raz. Już nie mam serca, już kurwa nie mam nic, przez ciebie...ale odwdzięcze ci się, oj tak:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość superbitch
to spierdalaj do gleby psycholu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co zrobila ?
bo mam ochote poczytac troche "dramy" z prawdziwego zdazenia. A jak ci sie uda przebic scenarzystow z klanu to bede w 7 niebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RobertBred
co ci zrobila?Co ma byc w lipcu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ty...
rozwin sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paralektus
Co sie wydarzylo? Dziewka po dupie ci dala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedyś zdarzyło się
a co ma się stać w lipcu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uważajcie na wróżbitów
dziewczyny nie dajcie się szantażystom uczuciowym :) wyobraźcie sobie taka sytuacje poznajecie w necie kogoś nie wiedząc ze ta osoba ma zdolności paranormalne tzn. jest trochę jasnowidzem poza tym świetnie zna tarota potrafi wiele powiedzieć o kimś na podstawie jego daty urodzenia zdjęcia itd. przydatna jest data urodzenia ale to nietrudno zdobyć i taka osoba poznaje przeszłość przyszłość i teraźniejszość twoją i twoich bliskich. Przy okazji różnych wypowiedzi np. na jakimś forum robi aluzje do rożnych przeżytych przez ciebie sytuacji wydarzeń czasem takich o których nikt nie wie po za tobą. zaczyna cie dokładnie analizować twój charakter twoje zachowanie to jak postąpiłeś w jakiejś sytuacji. i mówi o wydarzeniach które co dopiero sie zdarzają a ty wiesz ze tak było dosłownie przed paroma godzinami albo mają się zdarzyć i co wydaje mi się szczególnie nieprzyjemne rozwija przed tobą nieciekawe pesymistyczne wizje coraz bardziej dołujące negatywne .................. co myślicie o osobie obdarzonej takimi zdolnościami dlaczego to robi w jakim celu czy na zlecenie jakiejś sekty czy dla zabawy bo np. wróży za tzw. grosze wielu osobom i natrafiła na kogoś kto ją zainteresował ..? czy bardziej jest to wyrównanie rachunków bo ta osoba nazwijmy to inwigilowana nadepnęła jej w jakiś sposób na odcisk mówiąc kolokwialnie ? czy zauważyliście że nie ma wielu profili ze zdjęciami w stopce pomijam te co są na wabika a może tamte też były ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×