Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość AAAralka

Sklep outlet z samymi spodniami?

Polecane posty

Gość AAAralka

Co myślicie o sklepie typu outlet z samymi spodniami? Mieszkam w małym mieście (20tyś mieszkańców) ale ludzie z okolicznych miejscowości przyjeżdżają tu na zakupy. Sklepy odzieżowe nastawione są na każdego rodzaju odzież a spodni jest znikoma ilość ( kilkanaście sztuk w jednym sklepie) Chciałabym mieć szeroki wybór spodni (damskie i męskie)jeansy,sztruksy, rybaczki, szorty itp. Chciałabym aby klient który ma w zamiarze kupić spodnie od razu kierował sie do mojego sklepu. Nie chce otwierać outletu w którym jest wszysko gdyż będzie to kolejny zwykły sklep odzieżowy. Co o tym sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AAAaralka
Czy mógłby ktoś sie obiektywnie wypowiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata2001
ale jakiej odpowiedzi oczekujesz? ktos ci napisze ze to kiepski pomysl to zrezygnujesz? albo na odwrot? przeciez kazdy "biznes" wiaze sie z ryzykiem. nie zaryzykujesz to nie bedziesz wiedziala czy bylo warto czy nie. w jednym miescie taki sklep sie sprawdzi a w innym nie. gdyby bylo tak prosto to nie zamykano by "mlodych" sklepow. jezeli piszez, ze ludzie z innych miejscowosci robia u was zakupy, w sklepach ogolnie jest malo spodni to moze to wypallic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AAAaralka
Nie spodziewmam sie konkyetnej odpowiedzi, poprostu chce sprawdzic potencjalne zainteresowanie, co o tym mysla inni itp. ile razy w roku kupujecie spodnie? Czy kupujecie jedna pare czy odrazu nastawiacie sie na wieksza ilość. Na co zwracacie uwage na marke na jakosc na oryginalność?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OutletArena
Wg. mnie nie jest to najlepszy pomysł. Widzę po klientach którzy u nas kupują towar. Najlepiej sprzedająca się odzieżą są tuniki, bluzki, sukienki. Nie ograniczałabym się na twoim miejscu tylko do spodni, tym bardziej, że niestety ale w outlecie nie znajdziesz pełnej rozmiarówki z danego modelu i mozesz "popłynąć" z towarem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AAAaralka
Mam namiary na hurtownie które mają spoko rozmiarówki nie tylko te ogromniaste. Pomyslalam o spodniach bo co kurtki? sukienki? tuniki? A ja nie chche otwierać sklepu z całym asortymentem, bedzie to kolejny zwyczajny, nieczym nie rozniacy sie od innych sklep. Mysle o duzym, sklepie nastawionym na sprofilowanyasortyment i pomyslalam o spodniach. Ceny byly by rózne i taniocha i średnie jak i droższe. Dla każdego i na każdą kieszeń. Tylko jak często ludzie kupują spodnie???? Ogólnie mam dylemat czy otwierac z samymi spodniami czy z calym asortymentem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata2001
sukienki i tuniki w zimie, jesienia raczej nie schodza. uwazam ze kobiety ZAWSZE maja duzy problem z kupnem spodni, wiem po sobie i innych. problem czy sie przyjmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AAAaralka
no właśnie czy sie przyjmie.... Trzeba mieć dobry towar za przyzwoita cene. Ciekawa tez jestem czy ludize czesto kupuja spodnie, i na co zwracaja uwage, np mój mąż jak juz idzie na zakupy to kupuje kilka rzeczy na raz, zawsze 2-3 pary spodni, bluzki, sweterki, tylko własnie ze spodniami jest najwiekszy problem bo w sklepach mały wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NOWA w tym temacie
W Katowicach na jednej z głównych ulic był outlet z samymi spodniami, zlikwidowali ten sklep po niecałym pół roku:/, także mi osobiście wydaje się, że nie jest to najlepszy pomysł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AAAaralka
uuu to mnie zdolowalas :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AAAaralka
a wiesz jakie mieli ceny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NOWA w tym temacie
Z tego co wiem to tam były same spodnie jeansowe, marki takie jak: Diesel, Tommy Hilfiger itp. , ceny były od 89 nawet do 250 zł. Ja osobiście na Twoim miejscu poważnie bym się nad takim pomysłem zastanowiła. Odpowiedz sobie sama na pytanie ile spodni kupujesz w ciągu roku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość urgfrg
u mnie w miejscowości też 20tyś mieszkańców, był taki sklep z samymi spodniami, sklep był w złym miejscu, i były tam same beznadziejne spodnie, sklep na dzień dzisiejszy jest zamknięty, moim zdaniem taki sklep jest w porządku ale jeżeli jest w centrum, są tanie załóżmy od 30zł, jak i drogie do 250-300zł, to wtedy może wypalić, w tym sklepie były właśnie męskie i damskie, wybór był mały, nigdy nic tam nie kupiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bysior
Osobiście nie lubię łazić po sklepach i jak kupuję to "hurtem". Zdecydowanie popieram pomysł sklepu z samymi spodniami. W takim przypadku idziemy tam z zamiarem KUPNA spodni, a nie pooglądania i przerzucania różnego rodzaju łachów. Dodatkowym plusem jest to, że nie musimy latać po kilku sklepach, bo w takim kupimy co chcemy. Warunek - duży wybór i ceny na każdą kieszonkę - zarówno tańsze egzemplarze, jak i fachowszych producentów droższe. Nooo i co ważne powinna panować niepowtarzalność towaru, a nie jak w zwykłych sklepikach, gdzie pojawi się jakiś nowy typ ciucha, a potem co piąta osoba w takim łazi. Powodzenia AAAralka. Trzymam za Ciebie kciuki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AAAaralka
a ile spodni kupujecie w roku?na co zwracacie uwage? na cene na metke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NOWA w tym temacie
Widzisz AAAralka, ile ludzi tyle opinii :) Prawdą jest to, ze musiałabyś mieć w takim sklepie bardzo szeroki wybór spodni, tak jak ktoś napisał wcześniej na "każdą" kieszeń, tańsze i droższe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NOWA w tym temacie
Moge Ci jeszcze z doświadczenia podpowiedzieć, że z męskich spodni najlepiej jakbyś zaopatrzyła się w rozm. 32-36, czyli te najbardziej chodliwe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AAAaralka
no lewisa za 50zł to raczej nie bo wiadomo ze to podróbka wtedy to w hurtowni bym musiala chyba za 10zł kupowac takie spodnie, no ale mysle ze lewisa, lee, wranglera to juz za 100zł mogłabym sprzedawac i jest to bedzo tanio bo wranglery najtansze to ponad 200zł, ale lee mysle ze byly by to spodnie juz z tej gornej polki a mialabym tez spodnie po 30, 40, 50 zl itp tylko caly czas mam dylemat czy to sie powiedzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ameelka
mam podobny problem do Twojego .Planuje otworzyć taki sklep jednak nie tylko z samymi spodniami.Sądzę,że jeżeli człowiek idzie do sklepu to najpierw patrzy oczami póżniej na cene.Kobieta idąc na zakupy z chłopakiem,mężem zawsze mu doradza żeby cos jeszcze odpowiedniego kupił sobie do tych spodni,jakąś koszule,sweterek.Oczywiście moje założenie będzie takie ,że dominować będą spodnie na każdą kieszeń.W obrebie mojej miejscowiści są tylko takie 2 skelpy ok 50km.Sama nawet jeżdzę tyle km żeby sie zaopatrzeć.Wiadomo,kiedy chcesz kupić spodnie oryginałki wolisz kupić 2 pary za powiedzmy 200zł niz jedna.Jeżeli nie spróbujesz to się nie dowiesz.Powodzenia życze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może poszukaj tutaj https://pitbulloutlet.com co prawda mają też inne rzeczy prócz spodni, ale naprawdę są spoko jak na outlet. Pitbull west coast to naprawdę dobra firma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×