Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość a dlaczego

Pomocy

Polecane posty

Gość a dlaczego

Pisze w tym dziale majac nadzieje na obecnosc wielu mam a tym samym wielu rad. Moja osiemnastoletnia corcia od piatku nie potrafi zrobic kupy. Dzisiaj rano dostala czopek glicerynowy i nic. Ma ktos jakis sposob, lek albo jeszcze cos innego? Moze jakies naturalne sposoby albo jakis naturalny lek? Termometrw pupe nie wchodzi w gre. Prosze mamy o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tola-lola
xenna extra- dziala na zaparcia i jest ziolowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jak mam problemy z załatwianiem pije dużo jogurtów a w tym aktiwie i jakoś po niej mnie goni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a dlaczego
Dziekuje za wszystkie porady. Mam nadzieje, ze dla takiego malego dziecka te specyfiki, ktore wymienilyscie tez beda sie nadawaly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaem
Osiemnastoletnia?? Mala córcia? OMG:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o retyyyyy
jeśli się przejęzyczyłaś i chodzi o ośmiomiesięczną córkę, to broń boże z tymi polecanymi lekami! to są za silne środki dla małego dziecka! Polecam LAKTULOZĘ syrop o słodkim smaku dostępny w aptekach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a dlaczego
No pewnie, ze sie przejezyczylam, przeciez osiemnastoletniej pannie nie pchalabym termometra w tylek. Tez mysle, ze te specyfiki sa za silne dlatego postanowilam jeszcze chwilke zaczekac. Mala ma dobry nastroj, bawi sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość khymkhymkhym
:D :D :D :D Chcialabym zobaczyc ta akcje z termometrem :D :D :D Ale wiesz, jogurt naturalny na czczo; suszone sliwki (mozesz dac 1 - 2 bez pestek) maja naturalne dzialanie kupkopedne. Na pewno nie zaszkodzi a pomoc moze. No i jest jeszcze siemie lniane do picia, reguluje prace calego ukladu trawiennego. To z tych naturalnych, ktore znam i ktore dosc skutecznie stosowalam na swojej corci, poki nie osiagnela odpowiedniego wieku i teraz wie lepiej ;) Pozdrawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roladinia
kefir albo maślankę niech wypije na exa ! też tak robię i jest szybki efekt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szurnięta joanna
"No pewnie, ze sie przejezyczylam, przeciez osiemnastoletniej pannie nie pchalabym termometra w tylek." no i dlatego napisałaś w pierwszym poscie,że termometr odpada :D i wzięlam to za prowokację :D ,nie znam się niestety na zaparciach u dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×