Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość RANJA_X

Tak bardzo chciałabym dobrej pracy dla męża

Polecane posty

Gość RANJA_X

WITAM SERDECZNIE.SAMA NIE WIEM DLACZEGO PISZę...CHYBA TAK,ABY ZRZUCIć TO WSZYSTKO.MOżE ZACZNę OD POCZąTKU W żYCIU WIODłO NAM SIE PRZECIęTNIE,NIGDY NIE POSIADAłAM Z MężEM DUżYCH PIENIęDZY,ZAWSZE ZMAGALIśMY SIE Z LICZENIEM GROSZA.MAMY DWOJE WSPANIAłYCH DZIECI,MAMY SIEBIE. WIECZNIE BYłO NAM POD GóRKę,WIECZNIE TYLKO LICZENIE DO OSTATNIEGO,ABY PRZEżYć.ZAWSZE BYłO COś.OBOJE Z MężEM PRACOWALIśMY.JA NA Pół ETETU MąZ PRZY WYKOńCZENIACH WNęTZR I JAKO BUDOWLANIEC.Aż W KOńCU LOS SIE DO NAS UśMIECHNął I ZACZęłO WSZYSTKO SIE UKłADAć.MąZ W KONCU MIAł STABILNą PRACę,JA WCIąż Tą SAMą.WZIęLIśMY KREDYT NA DOMEK,BO OD 10 LAT WYNAJMOWALISMY MIESZKANIE I NIE MIELIśMY INNYCH SZANS NA COS SWOJEGO, DLA DZIECI.MINęłY LATA,MąZ STRACIł PRACę....WSZYSTKO ZACZęłO SIE SYPAć,CHOROBA SYNA,KREDYT ZA DOM I WIELE INNYCH POTRZEB.MóJ MąZ WYJECHAł ZAGRANICE.BYłA TO OSTATECZNOść I KONIECZNOść.PRZEZ 8 MIESIECY KIEDY NIE PRACOWAł WPADLIśMY W TARAPATY.CIESZYLIśMY SIE ,żE CHOCIAż STANIEMY SZYBKO NA NOGACH.SPRAWA NIE MA SIE TAK KOLOROWO JAK PRACODAWCA ZAPOWIADAł.MAłE ZAROBKI,ZA MIESZKANIE ,żYCIE MąZ MUSI SAM PłACIć.MA DWA DOMY TERAZ NA UTRZYMANIU.SWóJ I NASZ.NIGDY NIE OCZEKIWALIśMY,żE KTOś NAM DA...CHCIELIśMY SAMI ZAROBIć NA WSZYSTKO,WłASNYM POTEM,WłASNYMI RęKOMA.SAMA POPADAM CHYBA JUZ W DEPRESJę.STARCZA NAM ,ABY OPłACIć BIERZąCE RACHUNKI A NIE STAć NAS NA TO ,ABY WYJść NA PROSTO ,Z DłUGóW.MY JAKO DOROśLI LUDZIE PODJęLIśMY DECYZJę O WYJEżDZIE,WIEDZIELIśMY ,żE BEDZIE NAM CIęZKO,żE BEDZIEMY TESKNIć,ALE TAK BARDZO CHCIELIśMY ZAROBIć I POCZUć STABILIZACJę.CHOCIAż TAKA STABILIZACJę,ZE NIE MAM DłUGóW.CO Z TYM śWIATEM?CZłOWIEK NIE MOżE ZAROBIć NA GODNE żYCIE!LUDZIE,MOżE KTOś CZYTA MOJEGO POSTA!PRZECIEż MUSI BYć GDZIEś PRACA!JA NIE CHCę I NIGDY NIE CHCIAłAM NICZEGO ZA DARMO!!!!!!!!JA TYLKO PRAGNE PRACY PóKI BANK MI NIE ODBIERZE TEGO O CZYM MARZYłAM,DOMU MOICH DZIECI!PROSZę,CZY KTOś MOżE NAM POMóC?CZY KTOś WIE,GDZIE MąZ MOżE DOSTAć PRACę?PRZECIEż MUSI GDZIES BYć....BłAGAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mac Gaywer
Dobrze było by dodać tu kilka danych typu : - wiek - wykształcenie - doświadczenie i nabyte umiejętności - miejsce zamieszkania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rada Polityki Piniężnej
Amway wam pomorze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto mowi ze!11
oj przez sprawdzon e agencje probojcie inaczej jak /? nikt wam nie pomoze, sama znam to z autopsji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankaaaaaaaaaaaaaaa
Droga autorko mysle ze wiem co czujesz. Mój mąz od bardzo długiego czasu nie moze znalesc normalnej pracy. Ciągle tylko łapie cos dorywczego. Jestesmy oboje juz załamani tą sytuacją. Nie mamy jeszcze dzieci choc bardzo bysmy chcieli. Ja mam prace normalną na pełny etat ale wiem ze jesli zajde w ciąze to nie wróce do tej pracy. Wiec mój mąz musi znlesc cos stabilnego zebysmy mogli powiekszyc rodzine. Jest mi strasznie przykro. On juz nie daje rady i sie powoli załamuje. Ja staram sie go pocieszac jak moge. To szukanie trwa juz 2 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankaaaaaaaaaaaaaaa
Jesli chodzi o moje męza to skonczył technikum mechaniki precyzyjnej a póżniej dziennikarstwo. Troche pisał w lokalnej prasie ale pieniądze z tego śmiesznie małe. Robił juz chyba wszystko. Pracował przy komputerze, w najróżniejszych magazynach, jako ochroniarz, Jako spiker w centrum handlowym, przy wykańczaniu wnętrz a ostatnio w salonie z garniturami. Niestety zadne z tych zajec nie było na stałe, wszystko dorywczo, na zlecnie. Szukamy juz dosłownie wszedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankaaaaaaaaaaaaaaa
Dodam ze mój mąz bardzo interesuje sie sie sprawami związanymi z komputerami i oprogramowaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wykidajło
ehh skąd ja to znam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mac Gaywer
Kochani , nie chcę Was rozczarowywać ale opcje są dwie : - pomysł i własna działalność - szukanie szczęścia gdzieś w świecie po za RP Liczenie na kogoś, kto w tym porąbanym kraju da sensowną pracę , bez wejść, dojść, łapówek i znajomości jest równoznaczne z czekaniem na szóstkę w Lotto .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankaaaaaaaaaaaaaaa
Niewyobrazam sobie zycia w innym kraju z dala od rodziny i przyjaciół. To nie wchodzi w gre. Jezeli chodzi o prywatna działalnosc to coraz czesciej o tym z meżem myslimy, tylko problem jest jeden- zero oszczednosci!!! Co prawda mozna dostac dofinansowanie z UE jezeli otwiera sie pierwszą działalnosc. Ja sie jednak waham bo boje sie ryzyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mac Gaywer
Trudno :) -boisz się jechać w świat ! - boisz się ryzyka ! a iść po zasiłek ? , uwłaczający ludzkiej godności ? - Nie boisz się ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkoda, ze jak ktos szuka
pracy albo zaklada temat to nie zostawia namiarow na siebie nigdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mac Gaywer
Bo się boi ! :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wykidajło
Uważasz że to miejsce jest odpowiednie do zostawiania namiarów na siebie? Widzisz jakie osoby tutaj się wypowiadają? Jakie chamstwo tu jest? I co mają potem bydło komuś robić? W życiu nie podałabym tutaj nawet maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najajjjsn
nie spodoba Ci się to co napiszę. Jeżeli mąż ma doświadczenie w wykończeniach i w budowlance i nie ma pracy to znaczy że jest życiowo niezaradny. Ciągle są ogłoszenia tego typu. Trzeba szukać, dzwonić, pytać, nie czekać aż ktoś załatwi. Spróbujcie dać ogłoszenia na różnych portalach w gazetach. Ludzie robią ciągle remonty, malowania. Nie musi od razu otwierać działalności. Wystarczy kilka zleceń na początek a potem ludzie sami będą go polecać znajomym. No ale tym się trzeba zająć nie czekać aż przyjdzie samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mac Gaywer
skrzynkę pocztową z nowym adresem zakłada się w czasie 2 minut telefon ? , kupujesz nową kartę i masz anonimowy telefon . W czym problem ? Niemniej prawdopodobieństwo otrzymania sensownej propozycji z forum jest równe prawdopodobieństwu trafienia szóstki w Lotto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata20101
Niewyobrazam sobie zycia w innym kraju z dala od rodziny i przyjaciół. To nie wchodzi w gre. - to to pozostaje dalsza wegetacja w polsce. smutne i prawdziwe:( dzisiaj rzadko kto dostaje stala umowe o prace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RANJA_X
NIE BIORę żADNYCH ZASIłKóW,Mąż JEST JAK NAJBARDZIEJ ROZGARNIęTY.GDZIE NIBY Są TE OGłOSZENIA O PRACę?OGłASZALIśMY WSZęDZIE ,W INTERNECIE,W PRASIE,NA SłUPACH.NIKT NIE ROBI REMONTóW .BO ZIMA,BO śWIETA.ZAZNACZAM,żE PRACUJE TERAZ,SZEF JEST ZADOWOLONY.KTO BY NIE BYł JESLI MA PRACOWNIKA CO NIE PIJE,POłOżY KAFELKI,KARTON GIPS,POSTAWI KOMINEK I NIE PYSZCZY,BO SIE BOI ,ZE SZEF GO ZWOLNI?SZEF WYKORZYSTUJE SYTUACJE I TO,żE WIE JAK BARDZO MU ZALEżY.POTRZEBUJE NAMIARU NA DOBRA PRACę NAWET POZA GRANICAMI RP.Mąż MA 42 LATA,WYKSZTAłCENIE ZAWODOWE,DOśWIADCZENIE?REMONTY,WYKOńCZENIA...PłYTKARSTWO,KARTON GIPS,WYKOńCZENIA PODDASZY I WIELE INNYCH RZECZY.MAM ZOSTAWIć NAMIAR?OK Rubin_xx@interia.pl.CHCę ,ABYśMIE MNIE ZROZUMIELI.JA NIE LAMENTUJE,JA ROBIE WSZYSTKO CO MOżLIWE,PISZąC TUTAJ NICZEGO NIE TRACę.TEKSTY TYPU "AMWAY WAS NIE ZAWIEDZIE"PROSZę SOBIE DAROWAć.MAM BARDZO DOBREGO MężA,CIEPłEGO I WYROZUMIAłEGO.KLIENCI POLECAJą SOBIE GO JAK NAJBARDZIEJ.WCZORAJ PANI ZADZWONIłA NAWET DO NAS PO 5 LATACH.CO Z TEGO JAK KAżDY CHCE REMONT W WAKACJE A SEZON ZIMOWY JEST MARTWY.TO NAS FINANSOWO NISZCZY,żE NIE MA CIąGłOśCI PRACY.JA Z Pół ETATU PRZESZłAM NA CAłY,ZARABIAM PEWNIE JAK WIEKSZOSC POLAKóW.DZIEKUJE ZA ODPOWIEDZI I żYCZE SZCZęSCIA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RANJA_X
TAK W SUMIE ZA Tą ZłOśLIWOść....TYCZY SIę TO KOGOś O PSEUDO Rada Polityki Piniężnej POMORZE?CIEKAWE....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wykidajło
Niestety tak to jest że prace na budowie, w wykończeniówce są przeważnie sezonowe. Niby przez ten czas można jakoś zarobić i odłożyć grosiki ale co z tego jak potem jest kilka miesięcy przestoju. W dzisiejszych czasach jest bardzo ciężko o pracę sama już od jakiegoś czasu szukam i nic... Trzeba przeglądać wszystkie stronki z ofertami pracy może w końcu na coś się trafi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankaaaaaaaaaaaaaaa
Wypraszam sobie!!! Nigdy ani ja ani mój mąz nie bralismy zadnego zasiłku! A to ze jestem związana z rodziną i przyjaciółmi... cóż ktos dla kogo liczą inne aspekty w życiu nigdy tego nie zrozumie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 11110111101111101
pokazesz mi szparę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×