Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tyśka211896

jak mam powiedzieć mamie,że chcę się nauczyć gotować

Polecane posty

Gość tyśka211896

Mam 14 lat i mama nawet przy obcych mówi mi,że mam już prawie 15 lat i nic nie umiem.Jest mi w tedy tak wstyd,że mam ochotę jej coś zrobić. powtarza mi na każdym kroku że muszę się brać za to gotowanie,ja bym chciała,ale jak mam jej to powiedzieć???;) Napiszcie jak wy zaczynałyście ;)) :* Pomocy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpowiem też ......
wg mnie powinnaś zacząć od pomagania mamie w trakcie gotowania ...jak będzie zabierała się za obiad idź do kuchni i powiedz że chcesz pomóc ale musi Ci powiedzieć co masz robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfdggfgdfg
faktycznie wielki problem. roztrzasasz sie nad tym jak bys chciala zapytac ja czy mozesz z kims sie przespac. co ty ze swoja matka o takich rzeczach nie umiesz rozmawiac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to masz problem....
może zaproś ją gdzieś do fajnej kawiarenki lub pubu i tam przy piwku spróbuj jej delikatnie to powiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nastepnym razem jak ci mama
powie, ze nie umiesz gotowac to spytaj sie jej czy cie kiedys chciala nauczyc? Albo dopoiwiedz, ze ty w doroslym zyciu bedizesz miala kucharke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nastepnym razem jak ci mama
j gotowalam mama od malego: gniotlam ciasto, lepilam pierogi , maila swoje male urzdzenia: stolnice walek, garnki itp. Ciebie mama do tej pory nie wpuszczala do kuchni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyszukaj sobie jakiś
prosty przepis i postaraj się sama zrobić, ewentulanie tylko pytaj mamę , jak masz wątpliwości ale nie daj sie jej dotknąc i tak krok po kroczku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhffffaaaaa
a to wszystko zależy od mamy, nie z każdą da się uczyć gotowania. jak byłam mała to też miałam małe foremki i kombinowałam, ale potem się jakoś zraziłam. Pewnie dlatego, że moja matka jest bardzo nerwowa i w dodatku lubi kimś dyrygowac i krytykować. Nie może znieść,że ktoś coś robi inaczej niż ona albo za wolno, jest zła jak coś nie wyjdzie, albo jak jej akurat niezbyt smakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyśka211896
dzięki dziewczyny za rady,dalo mi to cos do myślenia ;) a ty dfdgg... nie bądż taka mądra bo nie każdy jest taki inteligentny jak ty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyśka211896
wiem,że to może śmieszne a zwłaszcza ten temat "jak mam powiedzieć mamie,że chcę się nauczyć gotować" ... ale co ja poradzę na to,że mam taką matkę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani domu
poprostu wchodzisz do kuchni i zaczynasz coś pitrasić, widząc to mama napewno będzie sugerowała co z czym ,lub jak na co ,to z tym lub z tamtym i tak się szybko nauczysz , tak nauczyłam synów, moze nie są kucharzami ale potrafią co niecoś samemu zrobić .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×