Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dfghjkfghjk

Zawyżone ceny w NewLook

Polecane posty

Gość dfghjkfghjk

czy widzialyscie jak zawyzaja ceny w N.L?kiecka ktora kosztuje pare funtow w N.L kosztuje ponad 250 zł!!szok.Czy ktos mi to wytlumaczy?:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo wiedza ze.........polacy
to debile i ze w polsce new look traktowany jest jak D&G :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahaxcvb
to prawda i tez prawda ze zawyzaja ceny dlatego olałam ten sklep,lepiej kupic na wyprzedazach w uk:))tam bluzke mozesz kupic za 2 pf a szpilki kupiłam za 5 pf:))takie same widzialam w PL za 240 zł normalnie szok hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehhe nic nie normalnego :P Patrzcie wallis w Polsce drożyzna w uk taniocha. Tak samo są zawyżone ceny RI i Topshopie. Nawet przy tych cenach mają dużą klientele:) W sumie podziwiam jak dobrze radzą sobie bez wydatków na wielki marketing. Idealne strzały. Właśnie ludzie przyjeżdżając z uk i zachwalając te marki zbudowali im opinie na której teraz mogą spokojnie zarabiać pieniądze:) Czy to sprawiedliwe nie to kapitalizm. Jest zbyt jest podaż jest kasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdfghjk123
ale co tu zachwalac?Newlook to ciuchy takiej samej słabej wartosci jak primark,ech..a to polska właśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mówiłam o RI i Topshopiem. Lubie ich kroje i to że często można znaleźć tam coś typowo w stylu glam rock który lubię. No i fajne dodatki. N L w sumie mam jedną rzecz kupioną na allegro za 12 zł:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszystko do czasu aż
zmienią się warunki sprzedaży i marketingu,chociaż to może trochę potrwać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfghjkl123
no ja mam nadzieje,ze to sie zmieni bo jest to zenujace.Wszedzie normalnie a u nas nie-pasek z N.L musi kosztowac 150 zł:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×