Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość a juz sama nie wiem

powinnam dostac okres, od 1,5 tyg. boli mnie brzuch, ciaza mozliwa?

Polecane posty

Gość a juz sama nie wiem

nie wiem, czy sens kupowac test, brzuch mnie boli od 1,5 tyg. wczoraj i dzisiaj bardziej, ale okresu nie ma, staram sie o dzieecko, ale sama nie wiem, czy jest sens dzisiaj leciec po test jak czuje bol nadchodzacego okresu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a juz sama nie wiem
napisze jeszcze, ze nigdy tak glugo przed okresem nie bolal mnie brzuch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wedelbiala
nie mozliwa, w ciazy nie boli brzuch jak na okres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałam objawy jak przed okresem, ból brzucha itp. a okresu nie było. zrobiłam test i wyszedł pozytywny:D zrób test, uspokoisz się troche.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a juz sama nie wiem
no wlasnie zawsze boli mnie przed samym okresem, okres powinien byc dzisiaj, nei ma, brzuch boli mnie od 1,5 tyg. chyba nparawde polece po test i jak jutro rano nie dostane, to zrobie test. dziki dziewczyny za informacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a juz sama nie wiem
mnieboli bardzo delikatnie, no dzisiaj moze troszeczke mocnej chwile, ale momentami w ogole, tak pisza niektorze dziewczyny, ze maja bole jak na @ a @ nie przychodzi i okazuje sie,ze ciaza, troche sie boje zrobic test i okaze sie ze wyjdzie jedna kreska, chcialbym byc w ciazy. W sumie nigdy nie mialam tak,ze brzuch bola mnie az tyle, teraz sie martiwe, ze ten okres przyjdzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcówka 1122
zrób test utro rano z pierwszego moczu najlepiej, wiem cos o tym bo sama czekałam na 2 kreseczki prawie 4 miesiące. okres możesz mieć też spuzniony przez stres i nerwy,jak chcesz być spokojniejsza to zrób test od razy w sumie skoro dziś miałaś dostać okres to test o każdej poże dnie prawidłowo wyjdzie a dla pewności kup drugi i powtórz rano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a juz sama nie wiem
dzieki marcówka :)) dzisiaj kupie test i zaczekam do jutra rano, zreszta moze cos mi sie pochrzanilo.. i dostane ejszcze dzisiaj ten okres, chcoiaz ostatnie miesiace mam okres co do dnia. jak jutro nie dostne, to zrobie rano test i zobaczymy co jest grane :) dziekuje dziekuje i pozdrawiam!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a juz sama nie wiem
jutro tu wejde i napisze co wyszlo :) dzieki dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcówka 1122
życzę ci 2 kreseczek, ja też to przeszłam a w końcu za miesiąc urodzi się nam nasza córeczka:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a juz sama nie wiem
super :) gratuluje, a ja czuje, ze to jednak ores przyjdzie, bol typowy jak przed okresem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a juz sama nie wiem
zrobilam wczoraj o 19. test bo nie wytrzymalam, ale wyszedl negatywny :/ okresu nadal nie ma, bol brzucha zlagodnial, jest tylko chwilami..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcówka 1122
a powtarzałas test rano? no szkoda ale byj dobrej myśli napewno w krótce wam sie uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a juz sama nie wiem
nie kupilam wczoraj tylko jeden.. mam bardzo duzo bialego mlecznego sluzu, juz sama nie wiem co i jest, przed okresem mam zawsze sucho. ja jutro nie dostane powtorze test, mozliwe,ze w dniu spodziewanej miesiaczki nie pokazuje jeszcze prawdziwego wyniku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcówka 1122
zależy ile dni temu było zapłodnienie , możesz juz nie mieć okresu a na test może być za wcześnie one sa prawidłowe tak po ok 10 dniach od zapłodnienia. mi wyszedł pozytywnie jeszcze pare dni przed okresem ale krwawienia lekkiego i tak dostałam choc juz byłam te pare dni w ciązy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamamamama26
mogłaś wytrzymać do rana - a przynajmniej niesikac przez kilka godz.. bo mogło być za małe stężenie w moczu - to nawet niechodzi żeby test robić rano tylko żeby dłużej niesikać - żeby stężenie wzrosło..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poczekaj jeszcze
ze dwa dni na spokojnie,mnie vtez brzuch pobolewal jak na okres i go nie dostalam:)na tescie wyszly dwie kreseczki i tobie tez tego zycze:)a swoja droga takie bole w ciazy moga sie utrzymywac znacznie dluzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a juz sama nie wiem
no zastanawialam sie czy zrobic czy nie, zwlaszcza, ze sikalam co chwile, bo mialam gosci i pilam herbate za herbata.. ale stwierdzialam,ze nie ma to znaczenia, no trudno, nie ma sie co nakrecac, zaczekam do jutra, jak jutro nie dostane, to zrobie test, a jak wyjzie neagtywny, to musze sie udac do lekarza, bo cos jest nie tak, ze bol jest, a @ nie ma, dzieki dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antypatologia
Ja mialam takie objawy - bialy bardzo sluz i bol jak na okres. dzien po terminie zrobilam test i byl pozytyw. Do tego z nosa leciala mi krew, a temp. utrzymywala sie na poziomie 37,4. Mierzylam normalnie pod pacha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poczekaj jeszcze
ale te bole nie powinny byc mocne tylko takie raczaj drazniace,nie denerwuj sie poczekaj do rana.Niiektore testy sa malo czule wiec lepiej odczekac i zrobic z rana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a juz sama nie wiem
tez mam 37,4 wiec chyba dzisiaj juz nie dostane, troche mnie niepokoi fakt, pomijajac, ze test wyszedl negatywny, te kilkudniowe juz bole brzucha i brak okresu, moze cos mi jest.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poczekaj jeszcze
to ja mialam bole chyba do drugiego miesiaca ale delikatne raczej mnie denerwowaly wiecej a nie bolaly, a jak boli mocno to trzeba do lekarza bo przyczyny moga byc rozne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcówka 1122
to że piłaś duzo herbaty i cochwile sikasz to może miec znaczenie przy tescie bo to zalezy od jakiegoś tam hormonu w moczu ty mogłaś go mieć poprostu wypłukany i mozliwe że sikałaś tylko tymi herbatkami ,najlepszy jest pierwszy mocz z rana. więc jutro dak znać:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poczekaj jeszcze
bo w naturze to roznie bywa mnie zazwyczaj brzuch nie bolal przy okresie a zdarzalo sie ze raz dwa razy do roku takie skurcze mialam ze ho ho ho i wcale mi nic nie dolegalo,a Ty czekaj na te dwiwe kreseczki a nie wkrecaj sobie od razu ze cos ci jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a juz sama nie wiem
nie te bole nie sa silne, sa delikatne, normalnie bol mam ewentualnie zawsze rano, nie odbylwa sie bez tabletek, jeden dzien i przechodzi, teraz juz 11 dni pobolewa mnie podbrzusze na pocztaku jeszcze jakb jajniki czasem, raz jeden raz drugi, boje sie,zeby to nie bylo cos powaznego, okres mam zawsze co 30 dni i w sumie spoznienie 1 dzien to nie problem, ale te dlugie bole..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poczekaj jeszcze
czekaj na razie sie nie martw a kolezanka miala racje z tymi herbatkami test zrob z rana tedy stezenie hormonu w moczu jest najwieksze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamamamama26
jak mieszkasz w duzym mieście to może odprazu zrób bete z krwi - ok 20 zł kosztuje i wynik po jakiś 4 godzinach - niemuszisz nawet porannego moczu czekac itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antypatologia
ja bym jednak zrobila test jutro z rana albo test z krwi. Przed okresem zazwyczaj jest sucho albo wydzielina jest lekko zolta. Zrob raz jeszcze test,zanim pojdziesz do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×