Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość a juz sama nie wiem

powinnam dostac okres, od 1,5 tyg. boli mnie brzuch, ciaza mozliwa?

Polecane posty

Gość a juz sama nie wiem
dziewczyny jutro dam znac, fajnie,ze jestescie i ze moge sie tu wyrzalic i pogadac ;) jutro dam znac, no chyba,ze dzisiaj sie cos zmieni.. ale watpie, ten bialy sluz w takiej ilosci.. tego tez jeszcze nie mialam.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcówka 1122
bólami się nie przejmuj bo jesna napisze ze miała mocne,jesna słabe a inne w ogole w ciązy nie miały ,brak okresu to zazwyczaj jest ciąza ale 1 dzień spóznienia o niczym jeszcze nie świadczy, zrób jutro ten test jeśli to ciąża to powinien wyjść juz pozytywnie zwłaszcza że 2 dni sie okres będzie spózniał a jesli wyjdzie negatywnie to umów sie do ginek. tak profilaktycznie na wizyte. co do goraczki to w pierwszych dniech ciązy tez miałam 37,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamamamama26
aha - i lekarz i tak ci ciąży niepotwierdzi w tak wczesnym stadium - może powiedzieć żebyś przyszła za 2 tygodnie itd - najlepiej tak kolo 6 - 8 tc - więc przed lekarzem zrób bete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poczekaj jeszcze
no to dobry znak ja tez mialam taki sluz bialy gesty trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcówka 1122
jestem juz ciekawa jak test wyszedł:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiadmo już????????????
jejku ja miałam prze pierwsze 2 tyg potworne bóle brzucha jak na okres zaczęły sie od dnia spodziewanej @.. . . . wtedy juz wiedziałam że jestem w ciąży ale bałam sie że stracę ciążę . . . . .po 2 tyg ból przeszedł a ciąża wzorowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaaaa26
tez jestem ciekawa wyniku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcówka 1122
szkoda że nic nie wiadomo:-( a może juz świętuję ciąże i niema kiedy popisać:-) życzę jej tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkoda że niec nie napisała
:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmania
Witam. Mam okres regularnie. Teraz spóźnia mi się 4 dni.robilam test i negatywny..w tym miesiącu po raz pierwszy brałam closybegyt. Poza tym mam chwilowe bóle brzucha jak na okres.zawroty głowy i apetyt na słodkie. Co myślicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dddd

Witam okres mi się spóźnia 5 dni robiłam wczoraj dwa testy wyszly negatywnie i bylam tym tygodniu szpitalu miałam usg wotrąby I co mam robić bóle mam jak okres A nie mam okresu strasznie się boję 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hanka870

Spróbuj wyznaczać sobie dni płodne, jeśli starasz się od dłuższego czasu i nic z tego. Ja podczas starania korzystałam z komputera cyklu myway, którym wyznaczałam sobie jajeczkowanie na podstawie temperatury ciała, poziomu hormonu LH i jakości śluzu szyjkowego. Kupiłam go na stronie naturalnaplodnosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×