Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tęskniąca za seksem w ciąży

zakaz seksu w ciąży - pomocy

Polecane posty

Gość tęskniąca za seksem w ciąży

Zawsze lubiałam seks, ale odkąd zaszłam w ciążę to moja ochota wzrosła jakieś10razy:) W ciązy wylądowałam z krwawieniami w szpitalu, teraz wszystko jest ok, jestem na końcu trzeciego miesiąca, ale w szpitalu z wiadomych względów zakazano mi seksu. Niedługo mam wizytę u gina to podpytam, czy to juz do konca tak bedzie czy sa szanse ze mi bedzie wolno. Przyczyna krwawienia byla odklejajaca sie kosmowka,teraz juz jest ok. Najgorsze jest to ze non stop mysle o seksie. Czesto calujemy sie z mezem, dotykamy, ja go zaspokajam, ale tak tesknie za ORGAZMAMI ze masakra:)Mysle o tym i rano jak budzimy sie kolo siebie, i w ciagu dnia i wieczorem. juz nie mowie o prawdziwym wspolzyciu, ale zeby chociaz maz mogl mnie zaspakajac rekoma badz ustami, to juz byloby cos:) Lekarz nic i o tym nie mowil, ale czytalam w necie, ze po takich krwawieniach niebezpieczne sa tez orgazmy, bo powoduja skurcze macicy, ktore moga doprowadzic do krwawien. Nie wiem czy to prawda, ale poki nie pogadam z lekarzem to sie boje, w koncu kruszynka jest dla nas najwazniesjza:) Czy to normalne ze ochota na seks tak rosnie w ciazy? Czy ktoras tez tak cierpi jak ja:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety należysz do tej grupy kobiet której libido znacznie wzrasta w czasie ciąży Na ogół nie ma przeciwwskazań jednak jeśli lekarz w szpitalu powiedział ci że należy unikać zbliżeń to musisz się do tego dostosować. Faktycznie podczas orgazmu następują rytmiczne skurcze mięśni brzusznych i macicy po to żeby organizm wytworzył podciśnienie w macicy celem wciągnięcia plemników do środka taka jest biologia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tęskniąca za seksem w ciąży
no cóż, trzeba jakos przetrwac, w koncu dzieciatko najwazniejsze:) Ciekawa jestem czy ktoras z was tez jest w takiej sytuacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wacław IV Waza
.....teraz wszystko jest ok, jestem na końcu trzeciego miesiąca, ale w szpitalu z wiadomych względów zakazano mi seksu. No wiadomo, zakazują. Tłumaczą to wględami innych pacjentów. Ordynator zwykle też się boi by ktoś z personelu się nie przyłączył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość udcjsdmk
ja moją żonę w czasie całej ciąży pukałem analnie i było super - zwłaszcza, że ona to w końcu polubiła i teraz sama czasem proponuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość messsi
Czy Ty trochę nie przesadzasz? Chcesz żeby facet strzelał minetę babie w ciąży? Przecież szparka jest tak napuchnięta, że wygląda jak ozjechana ropucha. Oszczędź to ukochanemu. Poprzestań na kodzikach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość messsi
Albo nadstaw mu dupci i niech cię w nią rżnie ile tylko razy chcesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffffff
Czy Ty trochę nie przesadzasz? Chcesz żeby facet strzelał minetę babie w ciąży? Przecież szparka jest tak napuchnięta, że wygląda jak ozjechana ropucha. Oszczędź to ukochanemu. Poprzestań na kodzikach. Od kiedy to w ciąży jest taka szparka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvuzetka
Poczekaj do tego końca 1. trymestru, a potem spytaj lekarza. Zwykle największe zagrozenie wtedy mija, ale nie wiem, jak to jest w takich przypadkach jak twój. Ogólnie chyba jestes dosć wyjatkowa, bo raczej sie słyszy, ze w ciaży ochota na seks jest mniejsza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhhhhh
Ogólnie chyba jestes dosć wyjatkowa, bo raczej sie słyszy, ze w ciaży ochota na seks jest mniejsza A ja słyszę właśnie odwrotnie, że jest większa ochota. Seks w ciąży niezagrożonej dobrze służy i kobiecie i dziecku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tęskniąca za seksem w ciąży
Z tego co ja czytałam to z tą ochotą na seks w ciąży to jest różnie, zwłaszcza na początku. Niektóre mają mdłości, co zdecydowanie nie zachęca do seksu, inne, tak jak ja , nie mają takich dolegliwości i im często właśśnie tak skacze libido:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem w 6 tygodniu ciazy. Wczoraj byłam u lekarza. Zbadał mnie i powiedział ze wszystko jest jak najbardziej ok, ale sexu nie można uprawiać jeszcze 2msc bo to moja pierwsza ciaza. Dziwi mnie to bo slysz sie że jak wszystko jest ok to lekarz nie zabrania kochania sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×