Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

adamkol9

Czy biżuteria z Kruka to dobry wyrór?

Polecane posty

Mam pytanie do Pań głównie. Chcę kupić kobiecie kolczyki. Znalazłem fajne, z zółtego złota w Kruku. Czy to dobra firma? podzielicie się swoimi opiniami? Czytalem gdzies, że firma ta zapewnia potem dożywotnie naprawy zakupionej bizuterii gratis, czy to prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szurnięta joanna
zmniejszyli mi pierścionek i skrócili łańcuszek za darmo,czy dożywotnio naprawiają to nie wiem,bo nic mi się od nich nie popsuło i trochę nie rozumiem- masz jakieś obawy przezd kupnem kolczyków? przecież to nie jest firma weekendowa,działa od 170 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izia87
ja wole aparta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wikipapa
Dobra Firma, sprawdź też na www.pogrosiku.eu, dzisiaj mozna dostać tam pendriva w kształcie serca, dostałam maila, ale na stronie też jest info i tam są rzeczy na zyczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikex
Kruk jest ok bo daje certyfikaty na swoje wyroby ale jako że jest to firma markowa to jest droga. Jak ktoś zna się na kamieniach szlachetnych to czasem taniej wychodzi zrobienie np pierścionka na zamówienie. Jak kogoś interesuje srebrna biżuteria to zapraszam na blog http://ujek-dobra-rada.blogspot.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z pewnością mogę polecić biżuterię włoskiej marki Biagi. Jest tak ładna jak Pandora, ale tańsza, co jest jej dużym plusem. Wykonana jest ze srebra o próbie 925. Sklep "niebieski-koralik" podsuwa wiele pomysłów, inspiracji i pomaga tworzyć wyjątkowe bransoletki i naszyjniki. Asortyment stale się powiększa, ostatnio o koraliki dla dzieci, aby także mogły tworzyć swoje ulubione, kolorowe bransoletki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie, że biżuteria to dobry wybór, ale z forum gowork można wywnioskować że to również dobre miejsce na zatrudnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×