Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość perla19711

Jakie waszym zdaniem powinno być wynagrodzenie pols. obsługi klienta???

Polecane posty

Gość perla19711

Mam następujące pytanie. Jakie waszym zdaniem powinno być wynagrodzenie polsko-niemieckiej obsługi klienta.? Chodzi mi o wykonywanie pracy w własnym biurze, świadcząc usługę dla niemieckiej firmy. Odpisywanie na maile,odbieranie telefonów (9-17 godz.) . Jednym słowem wsparcie polskojęzyczne dla niemieckiego klienta. Firma obecnie najmuje się sprzedażą zegarków i chcą wejść na polski rynek,dlatego poprosili mnie o pomoc.Ma powstać strona internetowa tego sklepu w języku polskim i na stronie ma być podany mój numer jako numer do obsługi klienta. Dodam iż firma jest mało znana ,nie będzie aż tak dużo pracy. Nie wiem na jakiej zasadzie próbować negocjować w sprawie wynagrodzenia. Umówić się na stałą stawkę miesięczną,czy na procent od sprzedaży. W każdym bądź razie chciałabym zacząć z nimi współpracować . Z góry dziękuję za odpowiedzi, pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wykidajło
w dzisiejszych czasach nie zdziwiłabym się jakby zaproponowali minimalne wynagrodzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perla19711
Minimalne,tylko pytanie ile to niby ma być??? thx za odpowiedz pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wykidajło
Minimalne to jest 1386 brutto... Mam nadzieję ze jednak usłyszysz inną kwotę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perla19711
Wykidajło dziękuję za szybkie odpowiedzi:-) Będę dla tej firmy od 9 do 18 na telefonie, i maile odbierała/odpisywała. Pełen serwis co do obsługi klienta,i oczywiście mała reklama w necie itd. Myślisz że mogę zaproponować ta minimalna stawkę na początek współpracy ? Może i pracy nie będzie na początku dużo,wiadomo firma dopiero wchodzi na polski rynek. Niestety siedzieć i tak muszę i tak.To nie jest duży sklep,wiec nie maja dużo utargu,tzn mało też nie sprzedają. Myślę ze jak zaproponuję na początek te wynagrodzenie to ich nie zrażę. Uważam że 350 euro za pełen Support w języku polskim,udostępnię również oddzielny numer telefonu ,wiec tylko ich klienci będą dzwonić pod ten numer. Co myślisz o tym ?? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wykidajło
Szczerze to bardzo małe wynagrodzenie za pracę. Powinni ci zaproponować przynajmniej 1500 netto. No ale skoro twierdzisz że to nie jest duży sklep i utarg też taki sobie to pewnie nie ma co liczyć na odpowiednią kasę. Jeżeli nie masz innego wyboru i musisz przyjąć tą ofertę bez względu na to jaką stawkę ci zaproponują to weź to a w między czasie zawsze możesz szukać czegoś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perla19711
Wykidajło :-) dziękuję ponownie za odpowiedz. Chodzi o to ze ta firma jest zainteresowana współpracą ze mną. Dzisiaj rozmawiałam z właścicielem tej firmy i powiedział ze jest zainteresowany i że mam do środy dać mu znać co i jak z wynagrodzeniem. Szczerze mówiąc no nie mam za bardzo wyboru ,tylko że nie chce zaniżyć stawki. Wiesz jak to jest,dzisiaj nie maja utargu ale za jakiś czas mogę się nie wyrabiać . Obecnie mam mały lokal i nie mam wyboru,opłaty mnie gonią :( Najważniejsze ze są zainteresowani,dalej zobaczymy. Nie chciałabym popełnić błędu, co wynagrodzenia. Ale skoro w Niemczech np. pracownik pracujący dwie godziny dziennie zarabia 300 euro ( 4-6 godzin ok.700 euro) to myślę ze za moją usługę mogę spróbować zawołać tak jak ty napisałeś tzn.1500 netto. To przecież wychodzi 375 euro netto,a oferuje przecież usługę całodniową a nie 2 godzinki:)) Może będą chcieli sprzedawać na aukcjach w języku polskim to też przecież będę to ja robić . Najlepszym może rozwiązaniem byłoby np. stała miesięczna oplata np.1200 zł no i plus później np. 10-20 % od sprzedaży. Szczerze mówiąc jestem w malutkiej kropce,nie chce ich swoja oferta zrazić a jednocześnie nie chce się wkopać ,rozumiesz o co mi chodzi?? Jeszcze raz dziękuję za odpowiedzi. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×