Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość loooooolipoooop

Wibrator a orgazm ?

Polecane posty

Gość loooooolipoooop

Mam do was pytanie moje miłe PANIE :) Moj problem polega za tym ze jeszcze nigdy w życiu nie przeżyłam orgazmu pochwowego , miałam dwóch partnerów i było super w łózku , mimo ze nigdy nie szczytowalam pochwowo . jedyny orgazm ktory przezywalam do tej pory to łechtaczkowy . Od jakiegos czasu jestem sama i postanowilam spróbowac wibratora . Zakupilam 2 jeden taki z nasadka stylulująca lechtaczke i z wirbujaca glowka a drugi calkiem prosty tylko wibrujacy , niestety gdy zaczelam sie nimi "bawic" nic... kompletnie nic ... próbowalam wszystkich programow , natęzen itd i nic czy to mozliwe ze nie jestem zdolna przezywac orgazmu pochwowego czy jest to zalezy to od tego ze robilam cos zle ? prosze pomozcie opiszcie swoje doswiadczenia z wibratowem jak dlugo musicie sie nim "bawic" czy robicie cos oprócz tego ? czekam na wasze odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunia 40 xxx
ja też tak miałam i nic nie mogłam na to poradzić i zwierzyłam się mojej przyjaciółce a ona doradziła mi kupno wibratora ja jej na to że już parę wypróbowałam i nic za tego orgazm jest ale tylko łechtaczkowy ale po jej namowach zamówiłam w sex shopie taki z perełkami w środku i powiem tak dobrze że się dałam przekonać do kupna tego wibratorka teraz jest jazda na maksa czy sama się zabawiam czy z partnerem jest ekstra nazwa tego sprzętu to rabbit rouser i zyczę dobrej zabawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loooooolipoooop
no wlasnie tez mam taki ale nic on mi nie daje .. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njinji
moja żona miała pierwszy orgazm pochwowy dopiero w pozycji na kanapkę kiedy leżeliśmy na boku przodem do siebie, ja wchodziłem jej w cipkę a z tyłu delikatnie wkładałem jej drugi mniejszy wibrator w dupkę. Ważne żeby ten drugi nie był za mały - powinien mieć około 3,5cm średnicy. Może to wyobraźnia zrobiła a może czysta fizyczność ale ona tylko tak ma te orgazmy bez macania jej cipki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loooooolipoooop
hmm... ale do takiej mozliwosci trzeba miec partnera , ktorego ja aktualnie nie mam . a pozatym strasznie duzy ten wibrator jak na seks analny ...probowalam kiedys z moim 1 facetem seksu analnego ale niestety byl hojnie obdazony przez nature i nam nie wyszlo , poprostu nie mogl wejsc ;/ wiec dalam sobie z tym spokoj .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×