Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fvgfbhnhn

Wybrać laskę z ładniejszą buzią czy z ładniejszą szparką?

Polecane posty

Gość vgbjhb
DLA MNIE WAŻNIEJSZA JEST JEDNAK TWARZ - TO TWARZ WIDZĘ CAŁYMI DNIAMI, A NIE CIPKĘ. ZRESZTĄ SZANUJ SIĘ TROCHĘ I NIE LIŻ KOBIECIE Z BYLE POWODU CHYBA ŻE NA TO NAPRAWDĘ ZASŁUŻY JAK NP. NA JEJ URODZINY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"NIE LIŻ KOBIECIE Z BYLE POWODU CHYBA ŻE NA TO NAPRAWDĘ ZASŁUŻY JAK NP. NA JEJ URODZINY." Czyli zasłużyła sobie na minetkę tym, że się urodziła, więc może jej robić codziennie. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasandra774
no prosze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Informatyk :)))))
ciulik to jest z ciebie i twojego starego. Kurwa debilu nei znasz mnie i oceniasz. Jestes strasznie glupi. Pewnie do gimnazjum chodzisz bo tam to same matoly leszcze i prawiczki. zalosne ale smieszne a ja lubie sie posmiac z takich lepaków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vgbjhb
> kobietaaaa >"NIE LIŻ KOBIECIE Z BYLE POWODU CHYBA ŻE NA TO NAPRAWDĘ > ZASŁUŻY JAK NP. NA JEJ URODZINY." >Czyli zasłużyła sobie na minetkę tym, że się urodziła, więc może jej > robić codziennie Bzdura - chyba raz na dekadę. Lizanie cip jest niemęskie - to dobre dla LESB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda adalejda
zamykamy temat, bo nie wnosi niczego konstruktywnego :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vgbjhb
męskie jest wyrżnąć laskę od tyłu dając jej klapsy i trzymając za włosy - szybko mocno i krótko. Bez gry wstępnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość safewefw
informatyk daj sobie spokój. widać nowy jestes na forume. tutaj podszywy są powszechne i każdy użytkownik wie że to nie ty piszesz tylko ktoś se jaja robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojtysiusiakuty....
ładnej z twarzy wystarczy zrobić prostą operację labioplastyki, a z twarzy mniej ładna ładniejszej tak łatwo nie dorówna. Więc odpowiedź jest prosta. Swoją drogą fajnie masz, skoro nie tylko oceniasz dziewczyny po elementach ciała ale i śpisz z dwoma naraz. Porażka, nie mężczyzna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Informatyk :)))))
Gdy byłem mały mama powiedziała że jak jej wycisne z odbytu czipikao to nie odda mnie do schroniska dla zwierząt :) Nadomiar złego miała tyle odchodów w sobie aż pomyślalem że znowu nosi w sobie tłuka pastewnego spłodzonego pod sklepem monopolowym z Panem Heńkiem, który miał cztery zęby i osiem palców... :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×