Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dobrawaaaadobrawaaaa

DOBRAWA- ŁADNE IMIĘ DLA CÓRKI??????????????????????????

Polecane posty

Gość dobrawaaaadobrawaaaa

????????????? JAK UWAŻACIE???????????????/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uważam że nieładne
j.w.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla córki
takie sobie, ale dla syna już bardziej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzwoneczek1981
nie ładne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walnij się w łeb
0/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widziałam, miałam
Dobrusia będzie miała w szkole ciężki żywot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokkooo
idz spac dzieciaku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak widzisz, zeby zdobyc akceptacje wiekszosci musisz dac amerykańckie imię, albo szwabskie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naataalia
okropne ;( to imię dla starej baby a nie dla dziecka . Nie krzywdź jej . Mi osobiście podoba się Iga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to i ja
tragiczne, w podstawówce dadzą jej popalić a w gimnazjum i liceum to już jazda na maxa dobruchna do ruchna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobrusia nie rusia
fatalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamamamamam26
jest taka woda do picia... mi sie niepodoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego krzywdzisz swoje dziecko??? Wieesz jak jest w dzisiejszych czasach. Nie wydziwiaj bo masz taki kaprys. Dobrawa jak w ogniem i mieczem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajna Kalina
Dobrawa, ładnie, na pewno 100 razy lepsze od tych Oliwek, Wiktorii, Jesik, Samant, Sandr i kij wie jakiego jeszcze zachodniego dziadostwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czoccusia
Moja córcia ma na imię DOBRAWA skończyła 3 latka i jest super dzieckiem ;) do każdego imienia można się w szkole czy w pracy przyczepić, to już zależy jaka jest to osoba, jedyny minus to ciężko jej wymówić jak na razie własne imię ale idzie jej coraz lepiej ;) młodsza córka MAJA nauczyła się mówić na nią Dobdzia ;) a my zdrabniamy : Dobrusia, Dobrunia rzadko Dobrawka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a zdrobnienie bedzie dobrusia
zupelnie jak tani makaron z biedronki za zlotowke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jmki,
oryginalne, rewelacyjne nie jest - ale na pewno ładniejsze od oklepanych Julek, Majek, Zuzi, Lenek, itp. Imiona do wyrzygania oklepane że aż mdli. Dobrawka spoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwina755
Młoda Mamaa Jagieńka Dobrawa Michalina, Tymoteusz OMG co te matki robią swoim dzieciom .. ; Nie no najlepiej dac jej ktores z oklepanych imion typu:Oliwia,Wiktoria,Julia czy Nikola itp....... Dobrawa na pewno bardzo oryginalne imie,niespotykane i dlatego ludzie je tak krytykuja,gdyby co druga dziewczynka miala tak na imie to zapewne nikogo by ono nie razilo.Ludzie maja klapki na oczach i ida wzorem jakiejs mody chorej.....Jesli Tobie autorko to imie sie podoba to nazwij tak coreczke,smiesza mnie wypowiedzi typu"krzywdzisz swoje dziecko" co to w ogole za krzywda?Ja pamietam chodzilam do klasy z dziewczyna ktora miala na imie Anastazja bylo to w latach 70-tych matko jak ja jej tego imienia zazdroscilam,byla jedyna w calej szkole o takim imieniu,a wtedy krolowaly Agnieszki,Anki Kaski i takie tam popularne imiona,bylo ich na peczki sama mam na imie Magda rowniez popularne... A chcialabym zeby moje imie bylo wyjatkowe takie ktorego sie nie zapomina .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noooooo :D
nooo... zajebiste :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lisvel
bez obrazy ale możesz skrzywdzić dziecko takim imieniem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oryginalne imię na początku życia to skaranie Boskie, jednak z biegiem czasu docenia się jego zalety, sam mam na imię Lech i osobiscie innego Lecha poznałem, mając lat...29 ;-) sporo psioczyłem na rodziców, czemu mnie skrzywdzili dajac tak na imie, jednak z czasie uwazam ze oryginalne imie daje lepszy start.. pod warunkiem ze jest ono dobrane do nazwiska...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czego to ludzie nie wymyślą żeby się na siłę wyróżnić! Dobrawa... To dla synka jak? Mieszko 1 ? Czy Wy nie myślicie jak to dziecko będzie sie potem czuć z takim dziwacznym imieniem? No ja nie podejrzewam żeby za kilka lat lubiło swoje imie wręcz przeciwnie będzie zazdrościć tym wszystkim Natalkom i Julkom że mają zwyczajne proste imiona. Nie rozumiem po co tak wydziwiać ale to tylko moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrawa - piękne średniowieczne imię! A przede wszystkim POLSKIE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi spodobało się bardzo Dobromiła i zrobienie Dobrusia no ale dla córki mamy już wybrane inne od dawna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miałam w dzieciństwie koleżankę o tym imieniu wszyscy mówili na nią Dośka albo Dosia czyli beznadziejnie i wszystkie dzieci się z niej śmiały ogólnie imię jak dla starej babci i w dodatku brzydkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×