Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dobrawaaaadobrawaaaa

DOBRAWA- ŁADNE IMIĘ DLA CÓRKI??????????????????????????

Polecane posty

Gość gość

jedno z najbrzydszych i najmniej kobiecych imion jak dla mnie, gorsze to chyba tylko Staśka czy Zdziśka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BBB

Zgodze sie, ze to nie jest imie dla sielankowych aniolkow bielizny.  To jest imie dla madrych, mocnych i pewnych siebie babek.  Dobrawe widze jako prezesa korporacji wiec wcale nie mysle o seksownym czy kobiecym kociaczku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

W ubieglym roku imie Dobrawa zostalo nadane 40 razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 3.08.2018 o 13:18, Gość gość napisał:

sama jesteś brzydka. imię jest piękne, bo polskie

Racisława, Domaczaja, Mszczuja, Biezdziadka,  Dziadumiła, Pężyrka i sporo podobnych to też polskie imiona, a ostatnią rzeczą jakie można o nich powiedzieć to to, że są "piękne". Etymologia w żaden sposób o pięknie imienia nie decyduje, tylko jego brzmienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
3 godziny temu, Gość gość napisał:

Racisława, Domaczaja, Mszczuja, Biezdziadka,  Dziadumiła, Pężyrka i sporo podobnych to też polskie imiona, a ostatnią rzeczą jakie można o nich powiedzieć to to, że są "piękne". Etymologia w żaden sposób o pięknie imienia nie decyduje, tylko jego brzmienie.

Brzmienie rowniez nie decyduje o pieknie imienia dlatego mamy trendy i Franki i Jakuby ida w odstawke na dwa pokolenia poniewaz brzmia brzydko, a w trzecim pokoleniu znowu ich brzmienie jest piekne...

Dobrawa brzmi ladnie i dla kobiety idealnie sie nadaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 godziny temu, Gość gość napisał:

Racisława, Domaczaja, Mszczuja, Biezdziadka,  Dziadumiła, Pężyrka i sporo podobnych to też polskie imiona, a ostatnią rzeczą jakie można o nich powiedzieć to to, że są "piękne". Etymologia w żaden sposób o pięknie imienia nie decyduje, tylko jego brzmienie.

raciczka i dziadusia są "śliczne" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Dobrawa zdrobnienia: Dobrawka, Dobraweczka, Dobrusia, Dobusia, Dawa, Dobrunia, Dobruszka, Dawusia, Dobcia, Dabcia, Dobruska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobrochna. jak to pięknie

Jeśli komuś podobają się  obco języczne imiona - to jego sprawa, a Dobrawa to imię z gruntu POLSKIE (i nie wiem czy występuje w innych krajach -   być może tak)). Jest bardzo ładne i można pięknie zdrobnić. Tylko ktoś ograniczony może krytykować nadawanie dzieciom POLSKICH IMION W POLSCE!.  Mnie nie podobają się wszystkie Jessiki, Oliwki, Oliviery, Nicole, Brajany itp.itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Kompletnie mi się to imię nie podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
50 minut temu, Gość Dobrochna. jak to pięknie napisał:

Jeśli komuś podobają się  obco języczne imiona - to jego sprawa, a Dobrawa to imię z gruntu POLSKIE (i nie wiem czy występuje w innych krajach -   być może tak)). Jest bardzo ładne i można pięknie zdrobnić. Tylko ktoś ograniczony może krytykować nadawanie dzieciom POLSKICH IMION W POLSCE!.  Mnie nie podobają się wszystkie Jessiki, Oliwki, Oliviery, Nicole, Brajany itp.itd.

Dobrawa byla rowniez uzywana w Czechach, podejrzewam, ze tak jak w Polsce, jest malo lub w ogole nie uzywana.  Tylko nie Oliwki, Igi, Ady, Idy i te inne przypadkowe trzy litera, ktore rodzice wybieraja na imiona.  Niedlugo Lol i Idk beda wybiera na imiona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Ja wole nowoczesne polskie imiona np. Lia, Mia(u), Tia, Kia, Via, Pia itd.  Dobrawa to imie dla starych, ktorzy wymagaja jakiegos znaczenia, tradycji i urody imienia.  Czyz przypadkowe trzy litery Kia czy Mia(u) nie brzmia lepiej od Dobrawki? 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
4 minuty temu, Gość gosc napisał:

Ja wole nowoczesne polskie imiona np. Lia, Mia(u), Tia, Kia, Via, Pia itd.  Dobrawa to imie dla starych, ktorzy wymagaja jakiegos znaczenia, tradycji i urody imienia.  Czyz przypadkowe trzy litery Kia czy Mia(u) nie brzmia lepiej od Dobrawki? 🙂

Najbardziej z tych nowoczesnych imion podoba mi sie Id(k)a.  Iga od Figi tez uwazam, ze jest cudowna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta

Mi juz od dawna sie podoba i takie wlasnie imie nadamy córeczce, która urodzi sie w lipcu. Ma być dostojnie a nie jakieś tam sylaby jakby z chińskiego 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

chyba jedno z najbrzydszych dla kobiety, zdecydowanie nie chciałabym się tak nazywać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 godzin temu, Gość Edyta napisał:

Mi juz od dawna sie podoba i takie wlasnie imie nadamy córeczce, która urodzi sie w lipcu. Ma być dostojnie a nie jakieś tam sylaby jakby z chińskiego 

Imie bardzo dostojne i kojarzy sie tylko krolewsko.  Z takim imieniem mala jest juz gotowa zostac prezedentem 🙂

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 21.02.2019 o 09:04, Gość Edyta napisał:

Mi juz od dawna sie podoba i takie wlasnie imie nadamy córeczce, która urodzi sie w lipcu. Ma być dostojnie a nie jakieś tam sylaby jakby z chińskiego 

Edyta to imie rowniez bardzo mi sie podoba.  Waszej coruni urodzila sie imienniczka w Rudzie Slaskiej.  Napisz jak malutka sie urodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

mnie się na pewno nie kojarzy "królewsko" tylko chłopsko jakoś, nigdy w życiu nie chciałabym takiego imienia nosić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
22 minuty temu, Gość gość napisał:

mnie się na pewno nie kojarzy "królewsko" tylko chłopsko jakoś, nigdy w życiu nie chciałabym takiego imienia nosić

Z ciekawosci, to ile chlopek o imieniu Dobrawa znalas?  Jezeli zadnej nie znasz to moze slyszalas lub czytalas o chlopkach o imieniu Dobrawa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dusia

Dzień dobry. Nazywam się Dobrawa i to imię jest okropne. W szkole nikt mi nie dokuczał ale gdy podawałam moje imię nowym  osobom nie potrafili go wymówić. Proszę nie ranić dziecka. Ja zastanawiam się nad zmianą imienia :]

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×