Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mokotowianka

Zdradzilam - nie zdradziłam??????

Polecane posty

Gość a my.....2738
dopiero wkraczamy w świat takich zabaw....mojego męża baaardzo podnieca taka świadomość że ma mnie inny. A do tego to trzeba dojrzeć i nie będzie żadnych problemów w czasie kłótni :P Nawet nie zdajecie sobie sprawy ile osób tak robi, ja tez nie wiedziałam dopóki się nie zarejestrowaliśmy na pewnym portalu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wołanie na puszczy
mokotowianko: Absolutnie nie miej takich dylematów czy to zdrada czy nie. jakie to ma znaczenie. po pierwsze wszystko było za zgodąi wiedzą Twojego męża, który teżmoże miećróźne fantazje tylko się wstydził ich ujawniać. Poza tym samo pojęcie zdrady jest dla mnie dośćpłynne. Tu sięoburzą wszystkie cnotki i dewotki - które zresztą pytam co robiąna tym portalu? ewangelizują? To pamiętajcie - grzeszy sięMYŚLĄ MOWĄ UCZYNKIEM I ZANIEDBANIEM. Więc albo, albo. Dla mnie gorszą "zdradą" byłoby gdybyśodjechała emocjonalnie w kierunku tego przyjaciela bo wtedy już Cię nie ma dla męża. A sex? Życzęudanego sexu i wielu orgazmów wszystkim forumowiczom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yhyhyhy
eee marne to prowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelika Emmm
Przeczytałam temat tej rozmowy i kurde.... Nie odważyłabym się... Podziwiam Cie ze tak łatwo oddałaś się innemu.... Jeżeli po tej sytuacji nadal układa się tobie z mężem to zdrady nie było. Co innego gdyby on się przypadkiem dowiedział....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mokotowianka
Układa się nam i to całkiem nieźle. Tak jak mówiłam miało to miejsce jakiś czas temu i od tamtego czasu nic. Nie uczyniliśmy z tego sposobu na życie. To raczej chwilowy przypływ podniecenia. Czy łatwo się oddałam? A może to ja jego wzięłam i to on się oddał???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cosieterazdzieje
Dla mnie to jest nie do pomyślenia, poza tym rozmawiałam kiedyś o tym ze swoim facetem i powiedział ze w życiu by się nie zgodził na coś takiego, zresztą ja tez, ani 2m +k, ani 2k+m , dla mnie i dla mojego partnera to jest nie do wyobrażenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To nie jest
zabawa dla wszystkich, po prostu. Nie chcesz - to nie. Koniec, kropka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaaa xd
Zdradziłaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaaa xd
Zdradziłaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdradą
jest wszystko to, co za nią uważamy. Dla jednych zwykły sms będzie wystarczający do uznania zdrady, dla innych - nawet seks z najbliższym przyjacielem nie będzie wystarczający. Wszystko zależy od indywidualnego poziomu wrażliwości. Jeśli więc Ty nie uważasz tego za zdradę i tak samo Twój mąż uważa - to zdrady nie było. Jeśli któreś z Was jednak tak uzna - to wtedy będzie zdrada. Rozmawiaj długo i szczerze z męża, byście poznali swoje granice, poza którymi rozpościera się pojęcie zdrady. Wtedy będzie łatwiej brać udział w takich zabawach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wg mnie . . to brutalne i nienormalne . wydaje mi się też, ze w waszym małzenstwie nie ma krzty CZYSTEJ milosci . . który facet, kochajacy swoja kobiete pozwolilby na cos takiego!? . fu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten piekny SEN predzej czy puzniej sie spełni wtedy napisz do nas pod nickiem,,kureffka''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mokotowianka
@łoo jacie a dlaczego ty nie piszesz pod nickiem "nietolerancyjny cham"??? Czy obrażanie innych to cecha narodowa polaczków???? Inaczej nie "umisz"??? Napatrzyłeś się w TV jak twoi idole z PiS lub PO nie potrafią normalnie ze soba rozmawiać, i teraz inaczej nie potrafisz??? Mózgu ci brak???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cvbnm,cvbn
mokotowianka ale bajerujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsfrgg
dziwni są tacy kolesie - ja bym chciał wsiąść żonę w trójkącie ale po to aby zobaczyć jak jej dobrze podczas podwójnej penetracji z prawdziwym penisem, a nie żeby się podniecać tym, że ona mnie zdradza. Mnie kręci to że ona chce więcej naraz, a nie że kogoś innego beze mnie. Takie coś jest dla mnie chore jak w waszym wydaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelkaa13
Wejdz na dyskrecja.pl i zmień swoje życie erotyczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×