Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kto mi doreadzi bo ja zapomnia

pyt. o cv w wordzie...pierdoła ale chyba ważna...kto mi pomoże?

Polecane posty

Gość kto mi doreadzi bo ja zapomnia

mam pyt. dotyczące formatu wysyłania CV.....zazwyczaj lepiej nadaje się do tego pdf. ponieważ nic się nie przesuwa itp (minusem jest to, ze mogą nie mieć adobea zainst:/ albo w jakiejś innej wersji i wtedy wszystko na nic:) :/ a co w przypadku, jak firma zaznacza jasno że chce CV w wordzie....czyli wiadomo.....chcą zobaczyć na jakiej zasadzie sformatowane czy same entery i spacje, czy jednak nie....i dlatego mam tez kilka wątpliwości....co jest w tym wszystkim najważniejsze? generalnie mam wszystko za pomocą tab. a nie spacji...ale mam problem...być może głupi ale jednak chyba ważny,,.,,? jak wam się wydaje...otóż: na samym początku inf. o danych osobowych i mam to zrobione tak; Imię i nazwisko,dwukropek,tab i wpisane imię i nazw.,enter adres,dwukropek,tab wpisany adres itd....i teraz moje pytanie: Jak dam znaczek "pokaż wszystko" to zaznacza mi zieloną linią tekst od dwukropka do początku imienia, w nast linijce od dwukropka do początku ulicy..... jednak jak po dwukropku dam jedną spację to wtedy zielone linijki znikają...i jak jest lepiej??? żeby nie było zielonych linijek, czyli po ":" dać jedną spację (i w znacznikach będzie pokazana mała kropeczka no i strzałka tabulatora) czy lepiej nie dawać ten spacji (kropki nie będzie ale zielona linia). Jak to w ogóle jest z tymi liniami (gdzieś to się da ukryć tylko nie pamiętam gdzie, ale nawet jak u siebie ukryję, to chyba ustawienia innych mogą być inne i wtedy oni to zobaczą prawda? bo ja już zapomniałam jak to jest).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurcze nooooooo.......
hmmmm na prawdę nikt nie wie???? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzzzzz a
z mojego doswiadczenai wynika ze tak anprawde luiczy sie to co ich zaineresuja a nei jak to ejst napsiane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurcze nooooooo.......
hmm no skoro chcą w wordzie, to pewnie każda pierdółka odpowiednio sformatowana się liczy....tak mi się przynajmniej wydaje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ******ewunia28888
jesli aplikujesz na jakies biurowe stanowisko to moga sprawdzic na podladzie czy uzywasz ustawien marginesu czy spacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katherinea
kobieto poprpstu jak bedziesz zapisywać to w ustawieniach zapisz do druku, i normalnie oni nie beda mogli nic zmienić, a nawet jak bedą mieli inne ustawienia to beda widziec Twoją wersje i nie będa mogli miec do niej tak dokładnego podglądu o który sie boisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×