Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość poszukuje111111111111111

praca praca niania opiekunka mieszkanie :)

Polecane posty

Gość poszukuje111111111111111

Witam.Poszukuje dziewczyny do umówienia się na opiekę na Czerwiec do mojego dzidziusia ... Mogę zaoferować pokój i częściowe wyżywienia , osobną łazienkę oraz dostęp do internetu - oczywiście za niewielkie wynagrodzenie gdyż dziewczyna miała by to wszystko wyżej wymienione w zamian za opiekę + jakaś umówiona kwota.W grę wchodziłaby opieka NIE ciągła.czyli np.w dzien kilka godzin i to przy mnie.czasem gdy gdzies z męzem będe chciała wyskoczyc zeby została na noc , gdy bede chciala odpoczac zeby sprawowała opiekę nad moim chłopczykiem,osoba zajmująca się dzieckiem nie bedzie musiala non stop przebywac z nim.Będzie miala tez wolną ręke po umówieniu sie w jakie dni by chciała je miec Oczywiscie w grę wchodziła by tez pomoc w sprzątaniu .W zamian oferuję to co wyżej ,miłą atmosferę i czasem jakieś wyjazdy np nad wodę , wyprawy które ja sponsoruje. Poszukuje dziewczyny w wieku od 20 do 25 lat , nie palącej , kochającej dzieci ,gotowej zamieszkac u nas w dużym domu , wesołej i pozytywnie nastawionej do świata Nie proszę o opinię innych tylko poważne oferty .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszukuje111111111111111
takiej kobiecie , dziewczynie musiałoby być obojętne miejsce zamieszkania , tzn.region ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszukuje111111111111111
chyba nie ma osób szukających pracy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×