Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pamellla780

co zrobic gdy maz nie ma ochoty na seks

Polecane posty

Gość pamellla780

prosze o porady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pamellla780
to by bylo za proste,a moze masz racje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pamellla780
a mianowicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pamellla780
ale jak juz to on uwaza tylko klasycznie ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pamellla780
od czasu mojej operacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pamellla780
jak to to w jakim jest wieku ze nie ma takich potrzeb?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pamellla780
ginekologicznej,mysle ze wiesz o czym mowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pamellla780
o boze to sie dziwie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pamellla780
ale to juz moze wiek ,albo przemeczenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może to właśnie o operację chodzi. zamiast pytać na forum lepiej pogadać z facetem, ewentualnie zaangażować w sprawę seksuologa. mężczyznom z wiekiem co prawda spada libido, ale dość nieznacznie. jeśli występują problemy w wieku 30+ najprawdopodobniej ma to podłoże psychiczne, więc żadna zwiewna, kusząca bielizna ani krzyki ani błagania nie pomogą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm, mężczyżni są dziwni...nawet takie operacje nie mają przecież wpływu na współżycie. Tylko, że to u nich działa tak silnie na wyobraźnie, że chyba niektorzy się blokuja. Na podobnej zasadzie jak ci, co zobaczyli poród wlasnej żony:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehhe, napisałam, że niektórzy...Tobie Antonio nie przeszkadza, ale niektórym tak...rózni są ludzie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mojemu eksowi, wszystko przeszkadzało....nawet godz 22, to "już jestem zmęczony, jest za późno"....kiedyś nawet sama zaczęłam go w nocy napastować i wiedzialam ze nie śpi....ale nie zareagował. To był dla mnie straszny afront i poniżenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale to zawsze tak jest...jak jedno ma temperament to drugie "ciapa'...w moim związku to byl jeszcze problem przedwczesnego wytrysku...mimo tego i tak chcialam z nim współżyć...ale nazwał mnie nimfomanką heheh i odszedł do innej - mniej wymagającej. Tak wtedy myślał - teraz ma rogi do sufitu. Ale "czegośmy pożądali, tegośmy doczekali" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no znów, ale niestety jest w czarnej d*pie, bo właśnie zapylił koleżankę- tą co to była mało wymagająca;) i spodziewają się potomka. A w pewnym momencie życia , będąc wówczas z nim, miałam myśl " jednak chyba seks jest przereklamowany". Był to mój pierwszy partner i nie miałam porównania. Potem się okazało, że oddał mi przysługę z tym odejściem, bo poznałam super faceta, który miał zbliżone potrzeby do moich. I nie traktował seksu jako kary lub nagrody:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to teraz beda miec potomka, i z seksu nici bo juz spelnili katolicka posluge.Seks kara?Bosh ja kilka razy dziennie moglbym dostawac taka kare;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, wlaśnie tak - miałam racjonowanie seksu....:( w dodatku jeśli chodzi o skalę doznań to mizernego:) Nie wiem czy z nich tacy katolicy prawdziwi, bo jedno zostawiło żonę z 6 miesiecznym niemowleciem - dla mało wymagającej, a jej to już drugi związek z żonatym... Niektórzy mają moralnośc Pani Dulskiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to on moze jak dulskii,zamiast seksu woli isc na kopiec kosciuszki:)dookola stolu.Kurcze racjonowanie seksu i nie dawanie przyjemnosci kobiecie,ja chyba w jakims matrixie zyje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×