Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość miriam46

SZUKAM PRACY OPOLE

Polecane posty

Gość miriam46

SZUKAM PRACY W OPOLU MOZE BYC KIOSK RUCH?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrocławski
w Opolu jest trochę ciężko ze znalezieniem pracy. moja siostra wyjechałam do rodziny do Wrocławia szukać pracy, bo tam są zdecydowanie większe perspektywy rozwoju. o ile w Opolu dobre pół roku szukała pracy, to we Wrocławiu po dwóch miesiącach ją znalazła. zajmuje się sprzedażą reklam jako konsultant telesprzedaży w Eniro Polska (więcej sobie poczytaj na ich stronie www.praca.eniro.pl/blog). z tego co wiem, to nadal trwa rekrutacja do oddziału wrocławskiego. może spróbuj. bo od jakiegoś czasu jak obserwuję nasz lokalny rynek pracy to ciężko jest mi znaleźć interesujące oferty. powodzenia w szukaniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miriam46
OK DZIEKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja robię w księgowości i problemu ze zmiana pracy nie miałam, za to jak szukałam pierwszej pracy, tak z 10 lat temu, to wtedy było na serio ciężko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak , rzeczywiście bezrobocie spadło. W naszym mieście wiele miejsc pracy daje przemysł . Na tym blogu http://praca-opolskie.pl/miasto/opole/ można sprawdzić jakich pracowników potrzebuje lokalny rynek pracy. Całkiem ciekawe oferty pracy tutaj mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×