Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mężatka_zdradza

zdradazm męża ...

Polecane posty

Gość mężatka_zdradza

zdradzam swojego męża z moim kolegą z pracy on nawet nie jest bardzo przystojny ale za to jest dobry w te klocki zaczęło się przypadkiem , na jakiś imieninach w biurze byłam lekko w cięta i po pracy powiedział że mnie odwiezie wtedy jak mnie odwoził to mi się spodobał - chyba przez alkohol ;-( No i zaczęliśmy się całować potem ... było z górki ale problem nie polega na tym miałam na początku wyrzuty sumienia itp. ale bardzo mi się podobało jak on mi ... Chyba się od niego uzależniłam Nie mogę przestać on ma zonę ja mam męża ale ciagle szukamy okazji na sex , nie kocham go ale ten sex z nim.... Szukałam pomocy w necie i tafiłam na takie forum www.zdrada.p2a.pl tam wszyscy pisza że jest ok i że czego oczy nie widzą to ... ale jednak gdzieś mnie to męczy Nie chcę skrzywdzić męża on też mi umie dogodzić ... tylko że z tym drugim nie umiem przerwać po seksie z nim mam jeszcze większa ochotę na męża I jak tylko wraca do domu to staram się mu dogodzić kręci mnie to że przed chwilą robiłam z innym i teraz jemu ssę ... ale z drugiej strony boję się wpadki na tym forum zdrada pisza że to własnie mnie na kręca na obu sama nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uważam,że jeśli mąż Ci dogadza, a Ty i tak go zdradzasz to jest delikatnie mówiąc nie w porządku...;/ jeszcze raz , przypadkowo z głupoty, to można sie zastanowic nad wybaczeniem, ale notorycznie zdradzać męża i jeszcze sie tym podniecać to serio jest nie halo. wydaje mi sie ,że Ty w ten sposob chcesz sie jakby dowartościować... jednak póżniej sama do siebie bedziesz czuła niecheć, nie bedziesz mogla spojrzeć w lustro... chyba ,że nie masz sumienia? moja rada: idż do seksuologa, albo psychologa jeśli chcesz to co robisz zmienić... ale jeśli boisz sie tylko o to ,że zdrada się wyda, to wydaje mi sie ,że juz nic się tu nie da zrobić... :( kolega z pracy przestanie Cie jarać to poszukasz nowego faceta....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mężatka_zdradza
;-( tak myślałam na razie dobrze mi z tym ;-) ale ... cóż chyba tu i nikt nie pomoże oni na tym forum napisali i to samo ;-( idę do męża .... pobawić się ....;-) jutro rano zacznę od lodzika potem mam nadzieję że mnie wybzyka i nie będę miała ochoty na tego drugiego ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Nie mogę przestać on ma zonę ja mam męża ale ciagle szukamy okazji na sex , nie kocham go ale ten sex z nim.... Szukałam pomocy w necie i tafiłam na takie forumwww.zdrada.p2a.pl tam wszyscy pisza że jest ok i że czego oczy nie widzą to ..." Pewnie, że tak piszą, bo robią tak samo. Musisz sobie odpowiedzieć na pytanie czy ruszyłoby cię gdyby to twój mąż cię zdradził. A oczy mogą jeszcze zobaczyć, lub uszy usłyszeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mężatka_zdradza
tylko kilku no może 3 jednemu robiłam tylko loda i to mi się chyba najbardziej podoba lubię jak pęcznieje mi w ustach .... wypełnia a potem....... to jest jakieś zboczenie ;-( pierwszy facet jakiego miałam ... robiłam mu ustami i przyłapała nas moja mama ... i ... ja po-prostu uwielbiam loda ... nie wiem jak to jest ze mną ale ssanie mnie bardzo podnieca mam orgazm gdy robię facetowi dobrze a on tryska mi w ustach może przez tą wpadkę z matką ? teraz kreci mnie jak ktoś moze mnie przyłapać na www.zdrada.p2a.p.pl powiedzieli mi ze to prawdopodobne - uzależnienie od adrenaliny - myśli ze ktoś przyłapie .. kreci mnie to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dupeczka jedyneczka
męża to Ty juz skrzydziłas SWINIO !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia pysia lalalala
ahahahahhahaha boże jakie prowo.. :) ile jeszcze razy zareklamujesz tą stronke? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość białyy
lubie zdrazdajace kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pedro.esp.
witam. (((Temat dyskusji: zdradazm męża. Odpowiedz na ten temat Strona: http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=4739592))) przepraszam muj polski jezyk. ja ze espanii. meszkam warszawa. ja 42lat/187cm/96kg/muj organ do sex maly ale jary-16cm dugosc,5cm szerokosc. moj email: esp69pol@yahoo.es nie mam lokum dla sex. no sponsoring. lubie duzo sex. kiedy i gdzie tylko sex, nic wiencej. mam czas do sex od 09:00h. do 19:00h.max, bo od 20:00h. do 06:00h. ja praca. UWAGA---jezeli chcesz moge wyszle ci muj intym sex foto na twuj email. czekam twoj email. pozdrawiam pedro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mężatka_zdradza
Nie przestałam ;-( i mam coraz mniej wyrzutów sumienia a właściwie to nie mam żadnych Właśnie wróciłam z przerwy na kawę w czasie której dostałam dodatkową "śmietankę " od kolegi ;-) teraz kończę pracę i jadę do domu zrobić loda mężowi.... postaram się najlepiej jak potrafię w ustach będę czuła smak spermy tamtego gdy zacznę ssać mężowi... nie wiem czy to normalne ale strasznie mnie kręci Wiecie zastanawiam się czy ich nie poznać ze sobą ? albo poszukać Jeszcze jednego ? Różne myśli krążą mi po głowie ... nigdy nie miałam dwóch facetów na raz a ostatnio bardzo czesto przyłapuję się na tym że o tym myślę ... tylko że w tą drugą jestem jeszcze dziewicą Musze się pochwalić komuś ... powiedzieć jak bardzo mnie to kręci ... podnieca ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mezatka zdradz , ja tez zdradzam zone z kolezanka z pracy moze wymnienimy sie doswiadczeniami jestem na GG21138699

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to zdradzaj
i d u p y nie zawracaj głupotami chwalisz sie tym? macie mężów i dajecie dupy innym dziwki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bys mial okazje tez bys zdradzal chyba ze niemasz :) kobietki dawajcie na GG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mężatka_zdradza
Ludzie napisze któryś na to ogłoszenie nie jestem taka straszna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skromny, kooorvaaa
staczasz się coraz niżej, dla wszystkich płynie czas do przodu, tylko ty się cofasz, walisz coraz większe byki, jesteś coraz bardziej zdesperowany i namolny :O Rób co chcesz, roochaj kogo chcesz, tylko - na wszystkie świętości - jak już piszesz na forum to pisz tak, żeby mnie oczy od czytania nie bolały :O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafdes
Mam do Ciebie kilka pytan jestes online ?? powaznych pytan - nie odpowiedzi na Twoje ogloszenie, jesli chcesz chyba znam pare osob ktore moga Ci pomoc jesli chcesz odpisz, jestem jeszcze pare minut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mężatka_zdradza
no jestem jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruchacz wszechmocny
jesates zwykla dziwka, rozstan sie z nim i go nie ran zdziro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mężatka_zdradza
Jestem zdzirą i dobrze mi z tym zdrada.p2a.pl oni mają rację używać pieprzyć się i już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andrev31
Żonaty 31 latek. Chętnie spotkam się z Mężatką. andrev29@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. jak czytam ten wątek to on mi śmierdzi marketingiem strony z tym forum całym. ale powiem tak, ja również mam z tym cholerny problem. uwielbiam seks i kocham urozmaicenia jakieś i nie chodzi mi o techniki a urozmaicenia względem osób z którymi to robie... mam 27 lat, jestem od półtora roku mężatką, za sobą 3 poważne zwązki w okresie narzeczeństwa i każdego swojego faceta zdradziłam, (męża również zdradzam z moim byłym)... dla mnie ten zakazany owoc w postaci zdrady smakuje chyba najbardziej, ta nutka ryzyka potrafi mi dodać tyle endorfiny że szaleje wtedy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dik
Witam. Szukam dojrzałej pani zDolnegośląska do stałych spotkań mam na imię Wiesiek. Nr dla Pani 726548182

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ex1
Jestem mezatka juz 4 lata,wszystko zaczelo sie dobrze obydwoje mielismy prace wynajelismy male mieszkanie, nagle cios maz stracil prace,redukcja zatrudnienia,siedzial w domu zdolowany mnie zaczal zaniedbywac, sex bardzo zadko i to tylko bardzo krotko.Pewnego razu przychodze z pracy a on mi mowi z jutro wieczor z dwoma kolegami z pracy co tez sa zwolnieni wyjezdzaja do UK bo tam maja juz przez kogos wszystko juz zalatwione. Dla mnie w pierwszej chwili byl szok sama, bo nawet jeszcze w pracy nie mialam odbrych znajomych, Zadne moje prosby nie pomogly, pozegnal mnie i pojechal. Trzy dni pozniej zadzwonil i powiedzial mi ze jest wszystko oky,ze pracuja wszyscy i za szesc miesiecy wszyscy przyjada na urlop. Jeszcze nigdy samotnosci nie przezywalam i swojej psychiki pod tym wzgledem nie znalam: Zaczelam coraz to wiecej sie dolowac nic mnie nie cieszylo w mieszkaniu postka psychicna.Tylko praca i dom sprzatanie i spanie: W pracy zdecydowalam co z tym zrobic i po pracy nie do domu tylko na spacer.Jak tylko byla pogoda to tak robilam,i pewnego dnia spacerujac w moim kierunku szedl facet i gdy do mnie doszel uklonil sie i po imieniu sie do mnie odezwal,nie moglam go poznac ale pomogl mi wszystko przypomniec i po chwili z uciechy az go pocalowalam.Poznalismy sie na stodiach tylko ze on zmienil kierunek i przeniusl sie do W-wy. po studiach wysylal CV gdzie tylko mogl i wlasnie z tego miasta dostal odpowiedz pozytywna. Zostalam zaproszona przez niego do niego,zaproszenie przyjelam ale mu stanowczo zabronilam mnie dotykac ale to tylko tak sobie zartowalam a co innego juz w glowie mialam zaplanowane,jak tylko bedzie chcial to nie robie zadnego oporu cos po drodze slodkiego do kawy kopil w tranwaj i do mieszkania.W mieszkaniu jeszcze sie dobrze nie rozgladlam i juz zaczelal mnie rozgrzewac i podniecac masujac moje piersi juz tesnilam za dobrymi piesztotami bo juz ponad miesiac jak sama bylam a do dziennych pieszczot przyzwyczajona bylam.Mowie do niego ze sie rozbieramy i idziemy sie odswierzyc bo nie bede w siebie twojego brudnego kutasa wkladala. Gdy juz nago stal to go za niego zlapalam i mowie mu ze ma bardzo ladnego tego pracownika.Ladnie zesmy sie odswierzyli ja go sobie umylam postawilam go i mowie do niego ze chce widziec jego umiejetnosci meskie.Zdawalam sobie z tego sprawe ze to jest zdrada meza ale wczesniej nie myslalam ze bez sexu nie umie zyc ta pierwsza zdrade milo wspominam i chyba nigdy nie zapomne a to juz pare lat bylo.Dopoki maz w angli pracowal to jego jedyna kobieta bylam w ktora swojego kutasa ladowal. A nie zdarzylo mi sie zeby mnie nie zadowolil, jak mi do konca wkladal to zawsze moje cialo drzalo a ja z roskoszy czasami wydawalam rozne glosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×