Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mężatka_zdradza

zdradazm męża ...

Polecane posty

Gość Poje_bunny
kobiety to qwy z natury...to charakter

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ktora jeszcze zdradza meżą...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ex1 2013.07.12 To prawda ze są takie zdziry a ty o studiach to chyba marzyłaś bo jak taki nieuk mógł się dostać na studia który pomijam budowanie zdań ,ale ORTOGRAFIA głąbie się kłania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w każdej kobiecie jest qrwy dwie trzecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zdradzam męża z dwoma kochankami, jednego mam na miejscu,drugi mieszka poza moim miastem.Nie wiedza o sobie i wszyscy zadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Warszawiaczek jeden
A nie chciałabyś trzeciego? Poszukuję takiejmwyzwolonej kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A na co Ci kobieta co juz ma dwóch kochanków?i co według ciebie oznacza;wyzwolona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyzwolona, znaczy bezpruderyjna. Która zdradza męża, nie ma wyrzutów sumienia. Nie będzie z nią kłopotów. Ja mam żonę i cenię dyskrecję. A że ma już dwóch to co z tego? Wystarczy dla wszystkich cipki. Ja nie chcę codziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pan On
Ty "zdrazdazmająca" wróć do przedszkola. Wasza moralność jest powalająca. Zdradzam męża = jestem kurwą, tyle w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Tyle w temacie" hahahahahahahaha, tak mówią największe ĆWOKI...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak ,zdradzam z dwoma i nie mam juz wyrzutów sumienia.Mój maz zupełnie zapomniał o mnie jako o kobiecie. Rozmowy,próby porozumienia spelzy na niczym. Warszawiaczku ,tak jestem bezpruderyjna i mam temperament,ale spotkania z moimi kochankam to nie bezmyślne dymanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ja nie myślałem o bezmyślnym dymaniu. Myślałem o ognistym romansie. Dodatkowo, byłby to taki... lekko perwersyjny układ... Nie ukrywam, kręci mnie to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyznaje,ze mnie zaskoczyles. Oni nie wiedza o sobie,sa zazdosni o mnie.A Tobie by nie przeszkadzało,ze nie jestes jedyny. Dziwne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedzmy, że to taka moja fantazja... :-) Naprawdę... A oni wprawdzie nie wiedzą o sobie, ale wiedzą o mężu. Bo kochasz się z mężem, prawda? Jesteś zainteresowana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sporadycznie z mężem, gdyby było inaczej nie mialalbym kochanków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś zainteresowana? Daleko mieszkasz od stolicy? Przechodzimy na maila?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ponad 200km od stolicy,wiec daleko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W jakim kierunku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Północny zachód

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Toruń, czasem tam bywam... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawie trafiles.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem juz pare lat mezatka i nigdy bym nie pomyslala ze ja kiedys bede meza zdradzala. Jak maz zaczal pracowac w UK to dopiero wtedy zrozumialam co od niego w lozku otrzymywalam ale cierpliwie czekalam kiedy na urlop przyjedzie i mni bedzie urzywal. Kolezanka z pracy zaprosila mnie na impreze i tam byl tez facet ktory mnie zauroczyl i mi wszystko jedno bylo. Zaprosilam go do siebie na kawe,po paru minutach juz nie mialam nic na sobie,tylko jego dwa palce w mojej pisi,a ja jego czlonka sobie masowalam i do buzi wkladalam,ten wieczor spedzilam bardzo owocnie bo zjechal mnie jak tylko mogl, od tego czasu powtarzam co jakis czas ten wieczor jak meza niema

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obys syfa zlapala !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To obłudne powinnaś sprubować we trójkącie.Mąż i kolega razem.Będzie wspaniale lub czworokącie z wymianą partnerów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierwszy raz na ten temat trafilam i nigdy bym o tym sie nie przyznala ze nie tylko mezowi rznac sie dawalam, bo myslalam ze to tylko ja to robie ale jest nas wiecej: od dluzszego czasu moj maz pracuje w holandi i przyjezdza co pare miesiecy na pare dni,jak przyjedzie to czasami mnie wydyma ale mowi ze jest zmeczony i zaraz spi. W pewne piekne gorace popoludnie wybralam sie nad wode zeby troche sie poopalac,miejsce sobie znalazlam ktore mi odpowiadalo,rozebralam sie do stroju kapielowego i polozylam sie na kocu,chyba z pol godziny juz lezalam,gdy podszedl facet i zapytal czy moze sie obok mnie polozyc, popatrzylam na niego i doszlam do wniosku ze jest w moim guscie to powolilam mu gdy juz da plecach lezal mimo woli spojrzalam na jego krocze zraz mnie to zastanowilo co to jest ze mu tak odstaje,ale nic nie pokazywalam tylko niewinnie lezalam,a on zaczal mi nawijac ze bardzo ladna mam figure itd, walil mi komplementy ile mogl.A ze na mnie byl juz czas bo umowilam sie z mama, to jak mu powiedzialam ze ide to zaproponowal mi spotkamie. Na drugi dzien a byla to sobota przyszlam ponktualnie w umowione miejsce,tak mi z nim milo sie rozmawialo ze zaprosilam go do siebie do mieszkania,Gdy usiadlam obok niego zaczal mnie calowac*****ersi masowac.Czulam ze bede dzisiaj przerznieta jak sie na to zgodze,powiedzialam mu zebysmy sie odswierzyli,pod prysznicem ujrzalam czym bede przerznieta, nie tracilam juz na nic czasu tylko mu powiedzialam zeby robil to co do niego nalezy,do dzis nie zaluje tego co zrobilam a do tego pozniej jeszcze pare razy to powtarzalam,ale dzisiaj juz troche sie postarzalam to juz nie mam takiego powodzenia a i okazji brakuje bo maz ze ma w kazda noc spi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to reklama tego forum o zdradzie a nie prawdziwy temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tydzien po slubie bylam jak maz znow wyjechal do pracy za granice, po pracy znajomy zaprosil mnie na kawe, bardzo mi sie podobal a znalam go juz bardzo dlugo nawet juz mnie raz dosyc dobrze wydymal, pijac ta kawe doszlismy do porozumienia ze moze bysmy jakas powtorke zrobili i w tym temacie bylismy zgodni bo on momentalnie byl wolny a moj za granica, Tym razem okazal sie duzo lepszy i twardszy bo dosyc dlugo trwalo zanim sie sposcil wemnie. Zrobilismy sobie mala kapiel, potym znow mnie posuwal ale od tylu i tak do rana z malymi przerwami bylam przez niego rypana na calego a mial dosyc dobrego i grubszego od meza mojego, od tego czasu jak mialam mozliwosc to dzwonilam po niego zeby przyszedl imnie zerznal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam chłopaka i tez sypiam z innym.jest nam dobrze i na seksie pozostanie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sex jest dla ludzi każdy z każdym niema rutyny tylko podniecenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Panowie! Wyjazd na "saksy" = zgoda na zastępstwo w małżeńskim łożu. Sami też musicie jakoś spuścić z krzyża. Idźcie w niedziele na... mszę do polskiego kościoła i rozejrzyjcie się za parafiankami. Amen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×