Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mężatka_zdradza

zdradazm męża ...

Polecane posty

Gość gość
Ja zdradzam meza z moim szefem, jestem jego sekretarka czesto wyjezdzam w delegacje z nim, maz tez pracuje w tej firmie bo mu ta prace zalatwilam, a moj szef jest super facet, Jak jestesmy w delegacji to daje mi rowno, a ma mi co dac i czym mnie zadowolic, tak sobie pracuje juz dwa lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak do tego doszło że dałaś mu d...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
męża trzeba kochać popraw się ! bo mu powiem !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mu sama powiedzialam ze sie z szefem bzykalam to mi powiedzial ze pipcia to nie mydlo,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy dalej jestes rznieta przez twojego szefa,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co byś powiedziała gdyby mąż Ciebie Zdradzał??? A mogłaś porozmawiać z mężem bo wielu facetów nawet Pragnie seksu w TRÓJKĄCIE.Miałam podobnie podobał mi sie meża kolega i ja jemy też.Wiec podczas rozmowy spytałam męża czy nie chciał by seksu z innym jeszcze facetem.Oczywiście się zawstydził i odrzekł,że myślał o ty już dawno.Podałam przykład ,że mógłby być to kolega jego zgodził się.Było spotkanie w najbliższą sobotę wcześniej omówiliśmy temat w obecności mojej,męża i kolegi i wstępnie jak miało by to wyglądać.Mąż był od rana bardzo podniecony ja również.Gdy nadeszła chwila przyjścia wcześniej kolegi już mąż mi zrobił lewatywę(bo widział przy porodzie)bo miał być analek i nie było przy nim przykrych zdażeń.Kolega był niesmiały,lecz maż zaczął od minetki wcześniej mnie i siebie rozebrał kolega powoli się rozbierał patrząc na nas.Gdy po minetce gdzie szczytowałam,objął mnie mąż miedzy nogami swymi i rozchylił wargi sromowe zachęcajac kolegę do wejścia,lecz gdy zauważyliśmy ielkość kolegi członka to oniemieliśmy z mężem był dość duży.Wiec powili delikatnie zacząl wchodzić we mnie lecz nie wszedł za pierwszym razem bo sie nie miescił pomimo,że rodziłam.Wbił się drugi raz do końca mężowi zaczął drżeć członek na moich plecach,a mąż mnie przytrzymał z pośladki bym nie cofnęła sie przed nim i czułam śliskość z niego,a ja jękłam głośno.Po kolejnym wejściu gdy się bił po jądra chwilkę przytrzymał członka i tak za każdym razem przytrzymywał członka prubując poruszać pośladkami na boki.Takie seks trwał ok. godziny specjalnie chyba przedłżał kolega by jak najdłuzej mnie rżnać lecz ja doszłam dopiero pod koniec gdy on miał wytrysk chyba bardziej z czucia ciepłej spermy oczywiście w prezerwatywie.Gdy skończył spytałam meża czy moge zrobić mu loda bez prazerwatywy zgodził się mąż a kolej byla na wejście meża w cipke lecz szybko mial wytrysk lecz bardzo obfity zalał całą cipkę.A ja ssałam koledze do kolejnego wytrysku pomimo,ze sie kochanek wił czasami przy mocniejszym ciągnieci.A zdrada pokryjomu przed meżem to obluda,zaklamanie i fałsz w zwiazku!!A przeciez może być przyjemne dla wszystkich w trojkacie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×