Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gieniaaa

co kupić chłopakowi na walentynki ? pomocy !

Polecane posty

Gość gieniaaa

cześć . mm problem , bo nie wiem co kupić chłopakowi na walentynki.. jesteśmy ze sobą ponad miesiąc ale nie wiem co kupić . co będzie odpowiednie ! miś odpada bo on pewnie mi kupi ;D a co innego ? czekam na ciekawe pomysły ;) i z góry dzięki ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no wez sie puknij
jest z chlopakiem miesiac i mu kupi prezent za 150zl :o wez mu kup jakies bokserki z motywem walentynkowym i jakas pierdolke do tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla panna mloda mloda
moj dostanie płytę ulubionego zespołu mis jest dobry dla dziewczyny nie chlopaka :O jako ze jesteście krótko dość to kup coś niezobowiązujacego niezbyt kosztownego. Możesz też zrobić coś wlasnoręcznie np . upiec mu ciasteczka-serduszka i dorzucic jakiś drobiazg w stylu bajerancki otwieracz do piwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pieprz_i_wanilla
A może piersiówkę? Tak mi to wpadło do głowy jakoś nagle! Znajdziesz w eleganckich upominkach na http://portfelik.pl/index Nie dość, że to dosyć oryginalny prezent, sama przyznasz, przydatny :), to jeszcze będzie miał coś od Ciebie blisko serca cały czas. No idealne na Walentynki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dajcie spokoj z tymi
walentynkami, kolejny wymysl zeby na nas zarabiac Zrob po prostu loda i bedzie zadowolony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gloriiia
sprawdź tutaj: od wczoraj na www.pogrosiku.eu jest otwarta skarbonka, juz jest 750,00, fajna sprawa, poczekam jeszcze troche i sie włączam, namawiam też koleżankę żeby sie nie przerwało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kumoszka
a to po grosiku to zwykła ściema i naciągactwo więc wypad z tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolejne medialne sztuczne święto kolejne kupowane kubki misie i zbędne pierdoły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ,ss,;s,,s,s,ss,
gieniaaa, niedojdo, co to za zwiazke miesieczny a po drugie jestes glupia skoro nie wiesz co kupic chlopakwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość valentinka
Kup coś drobnego - zupełnie niezobowiązującego! to etap zdobywania więc niech facet się postara a Ty jeżeli zakupisz jakiś drobny upominek w charakterze walentynkowym, to będzie git. Ja jestem rok z chłopakiem i mu kupiłam krzesiwo szwedzkie (akurat mu się przyda, bo lubi wyprawy górskie) i takieto serduszka http://www.ministerstwogadzetow.com/gorace-serduszko-2-szt---zestaw-deluxe.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stażu zbyt długiego nie macie, także wydaje mi się, że odpowiedni będzie prezent raczej symboliczny niż jakiś niesamowicie udowadniający Twoją miłość. Możesz mu kupić np. pendrive tego typu: http://magicznaplaneta.pl/dzial/komputery/kategoria/?id=225&prod=107393 i nagrać tam jakąś prezentacją ze wspólnymi zdjęciami (jeżeli już takie macie), lubi piosenki które Wam się podobają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wykupilam swojemu zwierzakowi "zabawe Mega koparką" - filmowalam go jak kopal i usmiech mu z twarzy nie schodzil - sama tez zasiadlam na chwile za sterami - polecam A znalazlam to tutaj www.goldengift.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kup mu coś czego nie ma
j.w.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosskaa32
Radzę Ci go zaskoczyć ;) Polecam Ci więc dać mu coś takiego: https://www.podarkinakartki.pl/p314_laserowy_pojedynek.html Wydaje mi się, że czegoś takiego z pewnością się nie spodziewa, a takim prezentem pokażesz mu, że Ci na nim zależy i że chcesz, żeby dobrze się z Tobą bawił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje prezenty
które ja robiłam swojemu chłopakowi to: 1 nasze walentynki : bokserki czerwone z motywem amora 2 -II- : truskawkowy szampan truskawki z bita śmietana i oddałam mu siebie 3 -II- : perfumy i namietny sex cała noc 4 -II- : pozwoliłam mu kupic sobie drogi telefon;p dałam perfumy i oczywiscie sex cała noc wino kolacja swiece itd itp 5 -II-: napwno perfumy i sex standard i moze kino? jestesmy ze soba prawie 6 lat a ani razu nie bylismy w kinie hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×