Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Hel_cia

Mężczyźni z Marsa, Kobiety z Wenus.

Polecane posty

Czyli związki żeńsko- męskie. Wolisz męża czy Kochanka? ;D Dziewczyny zlatujcie się. Reanimacja ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tak, relacje męsko-damkie sa czasem pokrecone i trudne... że niby my skomplikowane a mężczyxni prości w obsłudze ale czasem mężczyxni zapatrzeni w siebie a kobieta czuje sie nierozumiana, niekochana, niedoceniana i w tym tkwi problem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...ale nie to żeby na mężczyzn najeżdżała :) skąd! mężczyxni to fajne ciacha ;) he he czasem... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak dla mnie
a dzieci z Tunezji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, ale czasem z nimi problemy same ;P Niektórych to w ogóle nie rozumiem, znam takiego jednego ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym powiedziała, że nie ma przypadku w którym te relacje były by zawsze proste i łatwe. Zawsze znajdzie się coś.. bo jesteśmy różni mamy inne potrzeby i inaczej patrzymy na świat. Jenak jakoś trzeba się dogadać w tym tkwi problem że czasem nie wiemy jak..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Metis święta racja... w końcu baba z baba tez nie zawsze sie dogada i facet z facetem tez czasem ma problem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sexy pewnie że- tak :D Metis no racja, gdybysmy byli tacy sami to byłoby nudno ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sexy nie nie ;D nie ma takiej opcji.. po prostu trzeba trafić na tego odpowiedniego, jednym to przychodzi łatwiej innym nie ale tak to w życiu bywa :) Ważne żeby nie robić nic na siłę.. nie można się poddawać bo podobno miłość daje sens życiu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Metis pierwsze slyszę ;P Ja chyba jakoś brzydko trafiam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sexy nie pitol... pamietaj ze nie znasz dnia ani godziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj ulubiony cytat z pewnej książki, wypowiedziany przez mojego ulubionego bohatera "O milości wiemy niewiele. Z miłością jest jak z gruszką. Gruszka jest słodka i ma kształt. Spróbuj zdefiniować kształt gruszki."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie sens w życiu dała miłosc do dziecka a męza to jak zwierzatko domowe ;) :P żaruje ha ha ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helcia no wiesz ja to wiem z opowieść :P z własnego przykładu niestety nie, podobnie jak Ty nie trafiam w cel ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
irytuje mnie ten adres tlena obok nicku nie wiem jak go zmienić.. niby z profilu go kasuje a on dalej jest..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj nie wiem jak go usunąć. może jak sie wylogujesz i zalogujesz to juz go nie bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Metis bo musisz sie wylogowac a potem znowu zalogowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy temat tyczy ogolnych stosunkow czy ksiazki? bo ta jest bardzo pomocna:) czytalyscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogólnie i w szczególe ;) ja wiem, że takowa książka istnieje jednak jej nie czytałam, przejrzałam tylko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doneczka i książki i tak ogólnie :) ja czytałam i ta i "dlaczego mężczyxni kochaja zołzy" i "Dlaczego mężczyźni poslubiaja zołzy" i "tylko dla kobiet..." i "gdyby mężczyźni umieli mówić..." :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×