Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Hel_cia

Mężczyźni z Marsa, Kobiety z Wenus.

Polecane posty

hehe ;D nawiną się tak w okolicy listopada ale początkiem stycznia sie wszystko skończyło.. strasznie długa i zagmatwana historia.. ale jakoś się pozbierałam i to nie chodzi akurat że z nim nie wyszło bo to ja skończyłam i w sumie nie żałuje chodzi tylko o to że jakoś trafić nie moge na właściwego.. i coraz mniejsze na to szanse widze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Metis a czemu ten był niewłaściwy? co było nie tak??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adzik ksiazka jest ogólnie o tym, czym rózni sie facet od babki, nie oczywiście o tym co ich rózni zewnetrznie ;) ale wewnetrznie, w głowie dokąłdniej, ich tok rozumowania, postepowania. Książka uzmysławia kobietom, co jest czesto źle odbierane przez płeć piekną, tj. co uwazamy za cos czym nie jest, w prosty sposób przedstawia o co tak na prawde chodzi w niektórych zachowaniach mężczyzn i ze są to zachowania normalne. A także w odwrotną strone ukazuje zachowania kobiet, które sa normą, a mężczyźni ich nie pojmują :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aj.. tak w skrócie to na początku oczywiście wszystko pięknie cudownie coraz bardziej się przekonywałam że z tego coś może być fajnego, przekonywałam się tak do pewnego dnia w którym wszystko zmieniło postać rzeczy i już nie było jak dawniej co gorsza wiedziałam że już tak nigdy nie będzie ale jeszcze to ciągnęłam bo chciałam się utwierdzić w pewnych przekonaniach. Niestety to nie miało przyszłości, może żałuje tylko tego że to ciągnęłam bo się już przyzwyczaiłam troche i się nagle pusto zrobiło.. i smutno. Ale nic, trzeba żyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dziewczynki stwierdziłam tak- po Turcji, szukam nowej pracy i poświęcam się jej. Tylko jej. Chociaż kasę będę miała...bo z miłością to u mnie nie po drodze :( Ale nabiorę rozpędu, napędu i będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! A adzik ksiazka dostepna jest jako free ebook wiec polecam sciagnacz neta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz czwóreczko nie tylko Tobie z miłością nie po drodze.. jednym to przychodzi łatwiej innym nie no i co zrobić..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobre dobre dobre
Ja jestem z galaktyki Oriona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czwórka dobry plan :) tak trzymaj! Metis ale on cos odwalił tak? weź no napisz cos konkretniej, nie wymagam szczegółów, ale wiesz... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EE tam, widocznie mi to nie pisane. Ew.mogłabym być z kimś, komu na mnie zależy, ale to byłoby zupełnie wbrew mnie i without love. Szkoda troszkę, lata lecą, cóż poradzić Będę czytać książki o zołzach. A właśnie, nie posiadam tej o poślubianiu zołz, ale chciałabym poczytać, ma ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iri najbardziej to namieszała osoba " trzecia"przez co ja nie potrafiłam juz mu zaufać a wiadomo bez zaufania nie ma związku. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Sexy Metis rozumiem Czwórka ja mam ale papierową ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też narazie siedzę w domku bo wolne mam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czwóreczka nie mialam wolnego (ani L4 ani urlopu od Chorawcji czyli sierpnia)wiec troche odpoczynku sie nalezy:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iri ślij. Sexy- zartowałam kochana ;) trochę urlopu nie zaszkodzi Metis, nie wiem czemu tak jest, ale ten pieprzony pech w miłości podcina mi skrzydła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest już nas 3 co mają pecha w miłości ;) marne pocieszenie ale zawsze jakieś ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalllaa
hej:) pozwolę sobie dołączyć:) a o czym jest ta 2 część o Zołzach? Można ja gdzieś za free sciągnąć z netu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajniusio Ciiii :) rób zdjęcia rób później fajnie przeglądać i wracać tam wspomnieniami :D a na ile jedziesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalllaa
Turcja jest ok, tylko trzeba przygotować się na namolnych miejscowych, którzy chcą każdego turystę zachęcić do transakcji:). I lubią blondynki, zachwycają się jawnie i prawią komplementy-można się dowartościować;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalllaa
No i samotnym turystkom nie trudno o nawiązanie romansu z pracownikami hotelu, plażowymi, barmanami etc. Więc jesli któraś lubi takie przygody, to Turcja jest pod tym względem idealna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ano wiadomo że Turki lubią blondynki ;D myślałam że Grecy podobnie i jak się zdziwiłam jak tam pojechałam to co chwile jakieś zaczepki jakieś teksiki i gadki do mnie leciały a do blondynki mi dalekko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×