Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Hel_cia

Mężczyźni z Marsa, Kobiety z Wenus.

Polecane posty

Czytam ten Wasz topic już od jakiegoś czasu... W zasadzie nigdy nie miałem nic do powiedzenia, więc tylko czytałem.. A dziś muszę coś napisać....;) Właśnie wróciłem do domu... i powiem Wam, że dawno nie miałem takiego fajnego dnia, a szczególnie wieczoru...;) niby nigdy nie uważałem dzisiejszej daty za jakieś szczególne święto, ale... od dziś chyba się to zmieni:):):) i żeby nie było, sprawiła to pewna Wenusjanka;) Dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michaś no to gratulacje :) bardzo sie cieszymy,z e wenusjanka Ci umiliła wieczór :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to bym facetów na Pluton wysłała. Bynajmniej mieli by do nas dalej może by cos zrozumieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michas chciałabym Cie zapytac co na tej randce było, ze tak fajnie ja wspominasz, ale nie bede wścibska :D he he ide spac bo mi sie oczy kleją ;) DOBRANOC!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja tam kobiet bym nie wysyłał nigdzie. były i niech sobie będą:P bez nich świat byłby do doooopyyy....mimo wszystko;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helcia ja wiem, ze Ty masz wojowniczy charakterekm, ale spokojnie kochana, nie taki diabeł straszny jak go maluja ;) ha ha ha daj im szanse czasem coooo ;) paaaaaaaaaaaaaaaa ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
irr... niby nic. ot kino, kawiarnia, pogaduchy... szkoda tylko, że tak mało czasu dzisiaj było...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i zadam Wam na dobranoc zagadkę. pomyślcie co jest ukryte w tytule tej książki z tematu?? Ja wiem....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michać to co to za smutna buźka? trzeba się cieszyć tym co było a nie smucić że było mało :P to tak jak z optymistą - widzi szklanke w połowie pełną a pesymista w połowię pustą.. trzeba być OPTYMISTĄ ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem kiepska w zgadywaniu więc zgadywać nie będę .. ale słucham podziel się tą tajemnicą ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ircia nie dam ;D szkoda nerwów ;D No dobranoc :) Michaś no wiesz kobiety to co innego, hehe ;D Nie no tez zdarzają sie głupie małpy :D No ale cieszę się, że umiliły Ci czas, mam nadzieje, że ona jest nie mniej zadowolona jak Ty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
metis... nawet nie masz pojęcia jakie pokłady optymizmu we mnie są!! Niejeden już by dawno pod pociąg poszedł, na moim miejscu..;) Buźka smutna, bo za mało czasu było, nooooo!!!! Ale mam nadzieję na kolejne "razy";) i postaram się, żeby czasu było więcej zorganizowane;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to mała podpowiedź... obejrzyj sobie rozmieszczenie planet w naszym układzie słonecznym...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michaś to pozytywnie.. dobrze być optymistą i zarażać tym innych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helcia.... podobno tylko małpy puszczają jedną gałąź do piero wtedy, kiedy złapią drugą...;) coś w tym jest....:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
meti, wiesz jak to jest... kiedy się śmiejesz, śmieje się z Tobą cały świat. Ale kiedy płaczesz, zostajesz sam. To chyba trzeba się śmiać, co nie??;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie michać.. a płakać to w zaciszu, jak nikt nie widzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michaś* wybacz za to "ć" nie wiem co mi się taka literówka włączyła :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj nie zawsze zostajesz sam kiedy placzesz ;P Ja poki co nie narzekam ;D A co do tych małp to fakt cos w tym jest ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×