Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ewelins21

Podejrzana oferta pracy

Polecane posty

Gość ewelins21

Witam Mam pytanie, czy komuś przydarzą się podobna sytuacja. Ostatnim czasy w Anonse pojawiła się oferta pracy : asystentka, telefonistka dyrektora,praca dla młodych osób itd, nr tel 791880283 (dzwonić po 20) 791903846 (dzwonić po 17). Oferta dziwna, zadzwoniłam, miły Pan odbiera i prowadzi dość długą rozmowę na każdy temat, temat pracy oczywiście przewodni, lecz mało szczegółów, obiecuje pomoc, lub prosi o ponowne skontaktowanie się. wszystko w sumie jest o.k. tylko ze te rozmowy są długie i drogie, trwają ponad 10 min chyba ze się samemu skończy, ale jak tu skończyć kiedy gość gada ze pomoże znaleźć inną prace itp. Mam wrażenie, że to jest ściema i Pan jakoś na tym zarabia... na tych długich rozmowach o tym paradoksalnym tam gdzie nie ma nic.. Czy ktoś maił podobną sytuację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata2328
po twoim poscie tez nic nie wynika i nie wiadomo o co chodzi. jak to gosc oferuje pomoc w znalezieniu innej? skoro tylko rozmawia, nie ma zadnej rozmowy kwalifikacyjnej to daj sobie spokoj? pewnie to sciema i gosciu dostaje darmowe minuty jak ktos do niego zadzwoni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozowe paznokcie
calkiem mozliwe,ze zarabia na tym,ze ty dzownisz do niego,kiedys ogladalam o tym program! jak twoj stan konta po tejze rozmowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozowe paznokcie
wiesz co wlasnie zadzownilam pod wskazany numer i jst angielska sekretarka, to jest sciema,oni zarabiaja na rozmowach !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie dajcie się
791 ....... ten początek to Play , a tam jest możliwość doładowania konta od dzwoniących. Stary numer , czasem to jest oferta niesamiowicie atrakcyjnego kuna czegoś , ale ......... dzwonisz i czekasz , czekasz , a gościa 5 minut szkają w biurze itp. Uważajcie tez bo tomoże byż z byle numeru , bo można przenieść. Nie mam nic do Play-a , bo ten wredny numer stosuja/ły wszystkie sieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie dajcie się
nie napisałem najważniejszego : 1 minuta tej rozmowy z innej sieci to ...... 79 groszy , czyli 10 minut słuchania < gawędziarza erotomana > kosztuje Was 7,90 !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość limfa12
autorko --> nie dzwoń tam więcej i od razu sprawdź stan swojego konta. podejrzewam, że to stary jak świat numer: doładuj mi konto w sieci play ;) a moja koleżanka kiedyś zadzwoniła pod numer podany w ogłoszeniu i najpierw gadała z miłą panią o pracy. wszystko wyglądało uczciwie, jak wstępna rozmowa kwalifikacyjna przez telefon. pytania typu ile chce pani zarabiać, dlaczego nasza firma itp. na koniec babeczka powiedziała, że moja koleżanka jest idealną kandydatką i że teraz przełączy ją do szefa na ostateczną weryfikację. łączenie trwało bardzo długo, ponad 10 minut. koleżanka w końcu się rozłączyła i zadzwoniła ponownie pod ten numer. i znów ta miła pani jej wyjaśniła, że łączenie czasem długo trwa i żeby trzymała do skutku. i znów połączyła. tym razem koleżanka wytrzymała 20 minut i się rozłączyła. jakie było jej zdziwienie jak przyszedł bardzo wysoki rachunek za telefon. z bilingu się dowiedziała, że miła pani łączyła ją z jakimiś serwisami na kajmanach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×