Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość paulaaaaaaaaaaa79

jak myślicie, czy on chce ogłosić upadłość

Polecane posty

Gość paulaaaaaaaaaaa79

Witam, Proszę o wasze opinie na temat mojego pracodawcy. Czy to wszystko zmierza do upadłości??????? jak myślicie???? Jestem zatrudniona na czas nieokreślony, pracuję już prawie rok. Jest to dla mnie bardzo ważne gdyż mam małe dziecko i nie wiem czy za miesiąc nie wylądujemy pod mostem. Przechodzę do sedna sprawy.... otóż mój pracodawca od "zawsze " wypłaca pensję w kilku ratach...nigdy nie wiem ile dostanę... Wiem od innych pracowników, że jest zadłużony u kilku dostawców na sporą kwotę. Obecnie towar wydają mu już tylko za gotówkę bo przelewów nie płacił. Nie wiem, może coś im tam spłaca w ratach skoro jeszcze z min współpracują... Zadłużenie za wynajmowany lokal sięga już kilkadziesiąt tysięcy. Zna się ktoś na ogłoszeniu upadłości? Bo nie sądzę, żeby wyszedł z tylu długów...zastanawiam się czy on nie robi tego celowo....a my zostaniemy na lodzie. Boże!!! Tak się boję ...bo mam dziecko a tak trudno o pracę teraz. Z drugiej strony widzę, że zatrudnił tydzień temu dwie osoby więc nic już z tego nie rozumiem.....niby inwestuje w firmę ....może tylko tak dla pozoru...jak to jest w razie gdyby ogłosił bankructwo? Pomóżcie mi bo jestem u kresu wytrzymałości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulaaaaaaaaaaa79
nikt sie nie wypowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz trudno stwierdzic czy planuje ogloszenie upadłosci. u mnie w firmie jest podobnie od pazdziernika i tez sie mowi o ogłoszeniu upadlosci ale szef dwoi sie i troi zeby tego uniknac. poczytaj o upadłosciach ale z tego co wiem to trzeba miec conajmniej 50 000 na ogłoszenie jej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulaaaaaaaaaaa79
ale to 50 000 to musi być tyle długu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iryss__83
pewno kombinuje żeby ogłosić upadłosć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marek33
W moim przypadku się sprawdziło ogłoszenie upadłości konsumenckiej. Miałem sporo długów, głównie pochodzących z podatku od dochodu i VAT. Upadłość udało się sprawnie przeprowadzić w Anglii, w Polsce pewnie nie byłbym nawet w połowie całego procesu...tak działają tutaj sądy. Co do obsługi prawnej w tym temacie to polecam kancelarię ECPU (www.ecpu.pl). Działają kompleksowo i generalnie specjalizują się w temacie, znają go od podszewki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×