Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZERWONA REWOLUCJA

KONKURS NA NAJLEPSZEGO PENISA NA KAFE

Polecane posty

i jak twoje dorastanie sie skonczyło,co wymysliłaś? gabriell co tam mnie tak wołasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wymyśliłam że mi jednak brakuje nie tylko samego seksu ale też tej bliskości z facetem. w domu tego nie mam :( w domu mam brata a nie partnera :( a mam dopiero 26 lat i seksu nie uprawiam? no cholera! a co będzie jak będę miała 30 parę? a na starość nie będę nawet wspomnień seksualnych miała :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Verita o starosci rozmawiac, to chyba jeszcze za wczesnie :P i jestem pewien, ze tak sympatycznej osobie goracych wspomnien nie zabraknie ;) tylko moze wnukom nie opowiadaj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skad ta pewnosc? :P zycie lubi nas zaskakiwac pozytywnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
veritka skarbie,jeszcze wszystko przed tobą młoda jesteś i śliczna :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i moze nawet z nawiazka ;) Iza jaki masz kolor wlosow? ;) tak chwala, a ja nie wiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jednak w mniejszosci ;) i sila rzeczy "towar" bardziej porzadany :D chocaz jak juz ktos tu powiedzial, noca wszystkie koty sa czarne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam pojecia ;) osobiscie nie klasyfikuje w ten sposob ;) mysle, ze to stereotyp i jak wiekszosc bledny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozliwe ze blondynki, sadzac ze sa takie wyjatkowe uwazaja, ze nie musza sie starac ;) kazdy facet lubi sie czasem swiecidelkami pobawic, ale w domu woli miec "cos" bardziej funkcjonalnego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to byly tylko zartobliwe przemyslenia ;) mialy Cie rozbawic :) wybacz ;) i absolutnie nie na Twoj temat :P osobiscie nie robi mi roznicy kolor wlosow :) znam nawet urocza lysa dziewczyne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozbawiły:) nie obrażam się:) wszystkie kobitki sa ok,czego nie mozna powiedziec o facetach;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w kazdym mozna znalezc cos zlego :P i dobrego zarazem :) nie nalezy zlego szukac od razu, bo to samo wyjdzie ;) nie robmy wiec podzialow na cudowne kobietki i wrednych facetow :P w zgodzie moze uda nam sie zrobic cos przyjemnego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co wy byscie bez nas facetow zrobily. Wzroslo by zapotrzebowanie na wibratory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×