Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZERWONA REWOLUCJA

KONKURS NA NAJLEPSZEGO PENISA NA KAFE

Polecane posty

szybka nie sadzę że jesteś odpowiednią osobą z którą miałabym rozmawiać na takie tematy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mikeeee
klacz po prostu prezentujesz dno swojej osobowości... poniżej krytyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogierrr
szybka co robisz na takim temacie ? i czego oczekujesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eeeeeeee coś pierdolisz tato :O Widać nie dojrzałeś do pewnych schematów i twoje horyzonty myślowe nadal, tak jak i ty Mikeeee egzystują w brodziku intelektualnym. Szkoda czasu na takie pierdoły jak ty. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogierrr
pseudointelektualny bełkot a raczej rżenie klaczy porobujacej wyrzucic swoje frustracje na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogierrr
Nie dosc ze sfrustrowana to jeszcze slyszy wpisy na forum ...nie najlpeiej.No chyba ze czytasz na glos to by wszystko tlumaczylo.Taki uraz szkolny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nawet jak by co ? I chodziło o wyrzucanie, nie zauważyłam by było to zabronione. Ale na szczęście czuwają tacy jak ty nad poprawnością o czym powinno się pisać a co zjebać aż do łez. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogierrr
Ale robisz to w dziwny sposob.A na dodatek zlosliwy dla innych. Wiecej pogody ducha.Wiem ze tu mozna kazdego zbesztac z blotem.Mozna odreagowac i sie wyrzyc w jakims stopniu.Ale to nie temat o gorzkich zalach. Wiec jestes tu w jednym celu... tak mi sie wydaje lubisz ogladac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inaczej nie potrafię :( Jest mi tak przykro :( :( :( I nikogo nie besztam :( Sam zresztą zobaczysz, że byłeś tylko kółkiem w maszynie :P Dobranoc :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogierrr
🖐️ kazdy z nas jest kolkiem w maszynie chcac nie chcac, nie zapominaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandiS
uuu jaka fujarka rysiu :) Ktory to juz raz ja wklejasz ? nie masz czym innym sie pochwalic tylko siurkiem ? przykre:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandiS
następnym razem jak będziesz próbował zadowolić się odkurzaczem, pomyśl o mnie. Podobnie cudownie ciągnę, przynajmniej tak powiedziała ekspedientka w osiedlowym sklepie. Nie potrafi się "malować" - co prawda, włosy zawsze ma przetłuszczone i pewnie przemawiała przez nią chora ambicja i zazdrość, to jednak gest proboszcza dał mi do zrozumienia, że regionalnie jestem najlepsza.Chłopaki chcą pójść do nieba a że przy okazji się wygadają w konfesjonale... Między sobą już nie rozmawiają. Doskonale wiedzą, że widziałam ich "ptaki" i nieoficjalnie mam moc zniszczenia ich przyjaźni. Wskazujący palec proboszcza, który poruszał się z północy na południe, na tyle jednostajnie prostoliniowo, że zrozumiałam o konieczności wyznania własnych grzechów.Sęk w tym, że ja jeszcze nie chce iść do nieba i mimo całej wdzięczności za hetero seksualne upodobania mojego proboszcza, to jednak nie jestem gotowa, na to by ksiądz walił sobie konia pod sutanną... too fast, no hors ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale sie tu dzialo jeszcze wczoraj...Powiem Ci autorko tematu ze szkoda energii na takie pomysly,sama widzisz co z tego wyszlo,klotnie przegadywania zamiast interesujacego pokazu rewia madrosci.Przyznam ze niesmak odczuwam przez to ze zdecydowalem sie wziac w tym udzial.Sorry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość informatyk:))))))
Ja bym wam pokazał, ale niestety widać go tylko przez szkło powiększające taki jest cienki. Jak uderzyłem nim niechcący w pośladek to się złamał i musiałem nosić opatrunek z takim kijkiem w środku. Ale bolało. Brrr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość informatyk:))))))
Wtedy co się złamał w środek włożyłem sobie kredkę żeby prosto stał i niestety drzazgi zostały. Ale lekarz je wyciągnął. Ale się ze mnie śmiali. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość informatyk:))))))
Specjalnie kupiłem taką cienką kredkę bo przez dziurkę w penisie normalna nie chciała wejść. Lekarzowi sypnąłem kasą której mam dużo i dlatego profesjonalnie zajął się moim penisem i już się nie śmiał. Wy zera co zarabiacie tysiaka musicie stać w kolejce. Ja to jestem gość!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diselexs
rychu peja i te glupie,naiwne idiotki,nie zauwazyly ze na kazdej fotce jest inny kutas.Jeden jest ciemny,drugi bialy,a trzeci zylasty.Rychu pewnie ma pyte jak kameleon,zmienia sie co chwile:) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/8ca784e36142c16b.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/7e8d836a74e02dde.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/31e7e03507680823.html moze powinnyscie zagrac w zobacz roznice? Rychu mysli ze dostanie pare fotek od nich i zatrzepie sie na smierc,biedaczysko ferie sie koncza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeżeli nie wiesz o takim czymś jak gra świateł przy robieniu zdjęcia, i że podczas seksu, penis jak bardziej ukrwiony są bardziej widoczne żyły bądź mniej to masz wielki problem, kobieto która zadowalasz się palcem, bądź faceciku podszywającym się pod kobietę z małym robaczkiem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabrielll
Iza a powiesz mi czy moge wystartowac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×