Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość co to moze byc?

37tydzien

Polecane posty

Gość co to moze byc?

Mam od dwoch dni normalnie takie trzepotanie, najpierw mialam przez dwa dni pod piersia nad zebrami, a dzisiaj po boku nisko. Na poczatku myslalm ze to maluch nogami przebiera czy jak ale tepo takiego trzepotania jest tak szybkie ze to niemozliwe ze to dziecko. W pierwszej chwili to wogole mi sie skojarzylo ze on sie pepowina owinal i sie duzi, ale mowie przed wczoraj to bylo wysoko nad zebrami pod piersia a malucha normlanie czulam nizej duzo. No za cholere nie wiem jak to wytlumaczyc, takie trzepotanie jak skrzydla jakby. Durno jak nie wiem to brzmi ale nie umiem lepeij wytlumaczyc :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze nerw?
dzieciatko ci gdzies naciska?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co to moze byc?
No w sumie pasuje, nie pomyslalam o tym... Ktos moze mial takie cos potwierdzone przez lekarza, np ze mial tak i pytal albo cos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 39 tydz.....
ja mam cos takiego ale czuje to glownie w dole brzucha jakby raczkami tak szybko machal ale to chyba nie to, nie mam pojecia co to jest, tez mi sie wydaje to jakby to bylo trzepotanie skrzydelkami badz heheh jak moj piesek nieraz kopal tak szybko lapkami zeby znalesc zimnie miejsce w lecie.;) wiem dziwne porownanie ale nie mam pojecia co to wiec nie wiem autorko co Ci powiedziec. a i zawsze to czuje rano nie codziennie ale czesto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co to moze byc?
Ja w sumie tak przez wiekszosc dnia ostatnio ale nie tak ze caly czas, tylko tak max do minuty i potem kilka przerwy, ale wogole tylko kilka sekund przerwy Strasznie nierownomiernie. Sama nie wiem co to - w pierwszej chwili to mis ei skojarzylo ze jak ktos sie dusi to tak wlasnie nogami przebiera? I chcialam juz na pogotwie dzwonic, ale nagel maluch jak zwykle sie ruszyl ze tak powiem znajomymi ruchami i duzo nizej. Mam to wlsnie pod prawa piersia i dzisiaj w lewym boku. Strasznie to dziwne ;) Sama juz nie wiem co to - a nawet nie za bardzo wiem jak to lekarzowi wytlumaczyc - zeby nie pomyslal ze tak z okazji konca ciazy siada mi na mozg ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy to nie czasem czkawka?Tez mam tak czesto.Ponoc tak sie pluca cwicza.Ja mam to juz jakis czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×