Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość imaginaryyy

Ten jedyny

Polecane posty

Gość imaginaryyy

Hey! Słuchajcie: mam chłopaka, to znaczy jest moim narzeczonym, w przyszłym roku bierzemy ślub i jesteśmy ze sobą prawie 4 lata. On jest moim pierwszym chłopakiem z którym przeżyłam swój pierwszy raz i ja dla niego jestem tą pierwszą dziewczyną. Ale odkąd rozmawiamy o ślubie ja zaczynam mieć dziwne uczucie, chodzi o to, że może zabrzmi to dziwnie, ale chyba chciałabym sprawdzić jak to jest z kimś innym. Czy jest coś ze mną nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cycuszkaaaajjaaaaaaaaaaaaaaaaa
nie:) to normalne, dlatego ja uwazam ze najlepiej jest jak sie znajdzie chlopaka juz doswiadczonego i kobieta jest rozdziewiczona...trzeba sie wyszalec za mlodu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie jest jak najbardziej TAK moja droga, dziwnie to zabrzmi, zycze wam dobrze... ale nigdy nie bedziesz zalowac ze nie probowalas czegos innego, ze cos przed toba ucieka, mija bezpowrotnie i nigdy nie wroci. Jak wyglada wasz sex, wszystko ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imaginaryyy
do cycuszkaaaajjaaaaaaaaaaaaaaaaa -> tylko, że wtedy każdy by miał wspomnienie i porównania jak to było z tamtym, a z tamtą, czy tamtą też tak pieścił i lubił takie pozcyje itd. do XterOG -> sex ok. Boję sie, że jeśli go zdradzę to nie będę w stanie go oszukiwać i powiem co się stało a wtedy go stracę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cycuszkaaaajjaaaaaaaaaaaaaaaaa
to nic... ja spalam przed moim chlopakiem (tym ostatnim ktorego baaardzo kocham) z 2 innymi. Tak SAmo on mial inne partnerki i normalnie o tym rozmawiamy i mowi mi i ciagle powtarza ze nikomu nie bylo mu tak dobrzew lozku jak ze mna (ja mam tak samo z nim) i wydaje mi sie ze dzieje sie tak przez miłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cycuszkaaaajjaaaaaaaaaaaaaaaaa
i jesli go kochasz i jestes pewna ze to wlasnie ten to nie zdradzaj go!! bo nie warto dla takiego czegos. Mozesz pozniej tego zalowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imaginaryyy
Na początku to uczucie, że byliśmy dla siebie pierwsi było zajebiste, gorzej bym się czuła, gdyby on miał przede mną jakieś inne. A teraz mam dziwne uczucie, jeszcze dochodzi do tego to, że ja wiem jaki jest z nim sex, dziwnie to brzmi, ale chodzi o to, że wiem czego mogę sie spodziewać w łóżku, czasami mnie zaskoczy przyjemnie, ale tak to wiem jak to z nim jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cycuszkaaaajjaaaaaaaaaaaaaaaaa
wiem o co ci chodzi...chodzi o to ze wasz sex pewnie jest juz nudny i zawsze-czesto taki sam ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całkiem do rzeczy
zawsze jest ten sam problem jak sie ma jedna doope i fiutka.Po to jest zycie i zbieranie doswiadczen zeby sie poznawac i okreslic potem a nie zamykac juz i tylko na jednym od poczatku.Potem sa takie własnie problemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieciekawa sytuacja.
Myślę, że facet już ci się znudził. Czasem tak jest. Co z tym zrobisz to twoja sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imaginaryyy
On mi się nie znudził. po prostu czasami mam ochotę spróbować czegoś nowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imaginaryyy
Napisałam, że od razu to zrobię. Chciałam się tylko dowiedzieć czy miałyście kiedyś w podobnej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całkiem do rzeczy
imaginary...próbuj, bo potem już nie będzie mozliwa żadna reklamacja bez konsekwencji w trwałym i legalnym związku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×