Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Kwiat_Jaśminu_21

Mega dół... ciąg dalszy moich uczuć... ;((((((

Polecane posty

Nie potrafie o nim zapomnieć ... mam dziś mega doła... ja wiem że już o nim nie zapomnę... nigdy nikogo nie będę tak kochała jak właśnie jego...;(( fakt może 4 lata związku to nie jest "COŚ" alee dla mnie właśnie było czymś.. Wielką miłością ... myślałam , że nie ma takiej rzeczy , osoby... która to zniszczy bo przecież dogadywaliśmy się świetnie ... wierzyłam że to ten jedyny i ostatni... kochałam jego całym serduchem BYŁ DLA MNIE WSZYSTKIM...;(( znajomi mówili - "Wy jesteście nierozłączni" mieliśmy wielkie plany.. i wszystko zmienił mój wyjazd (pierdolone 4 dni) !!!!! zdradził mnie... minęło już prawie 9 miesięcy od naszego rozstania... byłam zdolna wybaczyć tą zdradę... ale on nawet tego ode mnie nie oczekiwał... ;(((( wciąź płaczę , ciepie, tęskinę, KOCHAM....;(( chciałabym żeby to cierpienie już się skończyło ... chciałabym żebym znów się zakochała... Ale nie potrafię... w każdym szukam jego oczu , ust, uśmiechu , zapachu... ;(( to tak cholernie boli :( zamykam oczy widzę jego... heh diabeł o oczach anioła ... oczy miał pięknę - niebieskie jak niebo -to właśnie one mnie do niego przyciągneły ..:) pamiętam każdy dzień z nim spędzony... były chwile wzlotu i upadku .. ale zawsze podnosiliśmy się razem... mam wrażenie że OSZALAŁAM przez ten związek... zrobiłam się choro zakochana... im dłużej cierpie tym bardziej odechciewa mi się tego życia... z dnia na dzień wszystko straciło sens.. ;( chciałam się zapaść pod ziemię.. nie żałuje ani jednego dnia, minuty i sekundy spędzonej z nim.... Ale gdybym wiedziała że zada mi taki ból wolałabym go nigdy nie poznać ...;(((((( Jak już ktoś to przeczyta proszę o radę , wsparcie... uwierzcie że mam już dość krytyki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×