Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
miało_być_pięknie

Sposoby na otarcie łez

Polecane posty

Kobiety, dziewczyny, zdradzone, opuszczone, porzucone, po rozstaniu, stracie ukochanego jak radzicie sobie z bólem, cierpieniem, co robicie by nie płakać, by spać spokojnie, by powstrzymać się od ciągłych myśli o nim, od chęci szukania kontaktu...? Co robicie by przetrwać najgorszy okres po rozstaniu, by dojść do siebie, by się odkochać i znów zacząć normalnie żyć? Mijają cztery miesiące jak odkryłam zdradę i podjęłam decyzję o rozstaniu. Było okropnie, strasznie cierpiałam, schudłam 8 kg (to akurat pozytywna strona medalu), nie mogłam pracować, spać, wyglądałam jak zombie... Pomału dochodzę do siebie, ale wciąż mam momenty, że tęsknię, chce mi się płakać i ogólnie mam podły nastrój. Staram się uśmiechać nawet na siłę. Wszyscy w koło myślą, że juz pogodziłam się z tym rozstaniem, ale ja w środku wciąz jestem smutna. Poradźcie co robić??? Jednym z moich sposobów jest słuchanie pozytywnych piosenek. Np. : "Kocham cię zycie" Edyty Geppert, "Żyj intensywnie" Kasi Cerekwickiej. Pomagają mi. Macie jakieś swoje ulubione piosenki na smutek? Dobrze robi rozmowa z przyjaciółką, ale ileż mozna ją zadręczać swoim cierpieniem.... Podzielcie się swoimi sposobami na otarcie łez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×