Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pts

Pomysł na biznes,czy dobry?Snack Bar w hali sportowej

Polecane posty

Gość pts

Witam. Mam pytanie dotyczącze realizacji pomysłu na Snack bar w hali sportowej.Opisując charakterystykę biznesu mamy do czynienia z miastem Kielce o wielkości 215 tys mieszkańców,jednakże sama hala znajduje się na tzw peryferiach około 8-9 km od samego,ścisłego centrum miasta.Hala ta jest nowo otwieranym obiektem przy budynku szkoły(połączonym przejściem) gdzie znajduje się podstawówka i gimnazium.Hala jest na miarę wojewódzką ale odbywać się w niej będa pewnie tylko międzygminne mecze,sparingi itp.W hali znajduje się solarium,sauna,fitness itd.Bar który się tam znajduję ma około 160 (m2) i powieszchni konsumpcyjnej około 97(m2).Wiadomo że wszystko robione typowo pod bar więc posiada pomeszczenia gosp,łazienki itd.Cena czynszu to 3.300zł plus VAT no i wiadomo media.Wyposarzono lokal częściowo bo inwestor zrezygnował z części wyposarzenia.Mój wkład to około 30 tys zł na urządzenia typu lady chłodnicze,kebab,frytownice opiekacze itp.resztę wstawią pewnie firmy,ekspresy,lodówki z napojami.Pytanie czy przy takim stanie jest to opłacalne,z taka wysokością czynszu i kosztów.Rano od otwarcia będą przychodziły pewnie dzieci,po południu i wieczorem jakieś mecze itd,Bar byłby czynny od 7 do 21-22 i chyba 7 dni.Możliwość organizacji bankietów lub lunchy tylko że koncesji pewnie nie dostanę nawet na piwo bo jest hala jednym korytarzem połączona ze szkoła.Prosze o poradę,czy warto w to wchodzić bo jest już po przetargu ale jeszczę można zrezygnować,nie mam doświadczenia w podobnym biznesie.Pozdrawiam i z góry dziękuje za porady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pts
może ktoś miał już styczność z takim biznesem,jak się na tym wychodzi?Proszę o poradę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pts
może ktoś miał już styczność z takim biznesem,jak się na tym wychodzi?Proszę o poradę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pts
jest tu ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×