Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

hihetetlen

Groupon - co o tym myślicie?

Polecane posty

Mi wydaje się to świetnym rozwiązaniem, jednak znajome mówią, że to jedno wielkie oszustwo, bo ceny są sztucznie podnoszone i w rezultacie płaci się tyle samo albo i więcej (czyli usługa, która normalnie kosztuje 30 jest windowana na 100 i przeceniona na 40). Jakie jest Wasze zdanie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi się, że jeśli chciałybyście uniknąć wszelkiego rodzaju oszustw, to powinnyście odwiedzić stronę www.promoceny.pl Znajdziecie tam informacje o tym, ile kosztują różne produkty i gdzie możemy znaleźć je w cenach promocyjnych. Zachęcam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kanarek1981
Pracuję w sklepie internetowym i chcieliśmy podpisać mowę z grouponem. Ciężkie to jak diabli, więc narzekać na to będę jako pracownik. Ale jako klienta polecam :) Wydrukowałam sobie kupon na 300zł płacąc za to 150zł i mogłam mieć taniej okulary o te 150zł. Już mówię wam, na czym to polega: 1. Ceny są stratne dla firmy lub ledwie na plus - to bardziej na zasadzie reklamy, a nie faktycznego zysku. 2. Sklep podpisuje umowę z grouponem na niektóre promocje, w przypadku płatnych kuponów (tj. płacisz np 100zł a masz kupon na 200zł) około 50% przypada grouponowi a reszta sklepowi. 3. To jest realna zniżka, nie oszukują - drukuje się kupon z indywidualnym kodem. Np. parę miesięcy temu hotel podpisał umowę na promocyjny weekend (z 1000zł na 400zł - to wielka obniżka!) a groupon miał np. tylko 15 takich kuponów, stąd przyczyna posiadania tych indywidualnych kodów. Mam nadzieję że pomogłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vitalianka
jak kupuję tam gdzie mają najlepsze oferty. nie ważne naj akiejs stornie. ostatnio odkryłam nową www.wykupto.pl mają luksusowe ofert za naprawdę niskie ceny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martaaaaa1233
a kupujecie na grouponie jakies wycieczki albo noclegi? To prawda co tu: http://gluptak.pl/groupon-pl piszą czy to ściema? ja jak na razie na grouponie kupilam bon do restauracji wiec doswiadczenia nie mam za bardzo;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja byłam w egipcie w zeszłym roku,ofertę kupiłam na grouponie,wszystko było ok,a cenowo extra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szef byłej firmy, w której pracowałam też chciał podpisać z grouponem umowę i też narzekał, ale jako pracownik. osobiście kupiłam na grouponie mnóstwo rzeczy, zaczynając od kosmetyków i różnych zabiegów po wycieczki i jak na razie się nie zawiodłam. ale owszem, nie każda oferta jest korzystna, trzeba wszystko dokładnie czytać i sprawdzać. ale ogólnie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja pracuję w tej firmie i nie wiem skąd info że pracownicy źle zarabiają? pewnie zależy od działu,ja jako ph zarabiam 3razy tyle co mój partner,więc nie podzielam w/w wpisu o marnych zarobkach pracowników

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×