Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ChesterX

Orgazm wielokrotny

Polecane posty

huston tu ziemia - wszystko wyjaśnione czy chodzi o kucie stali :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wklej mi to, bo ja znaleźć nie mogę tego fragmentu :-) Bo jak nie wkleisz, to tylko pokażesz jak czytasz to, co inni piszą. Zupełnie nie wiesz na jaki tekst odpowiadasz, bo dodajesz sobie coś, tylko po to, by się trochę pokłócić i kogoś wyśmiać. Znajdź mi ten tekst, bardzo proszę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oglądałam kiedyś program o kobiecie, która miała permanentny orgazm. Ale to była choroba. Nie było to dla niej przyjemne a pobudzało ją wszytko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ma 8 i się nie chwalę ale nie w ciągu 30 min....potrzebuję na to 1,5-2 h....a teraz zyczcie mi smacznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli jesteś w stanie policzyć orgazmy to znaczy, że nie było najlepiej. :D Smacznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja dziewwczyna ma 4 orgazmy lechtaczkowe w coagu 30 minut. A to dopier opoczatek. tak czy siak orgazm wielokrotny jest mozliwy. Ale zeby 50 org w 30 minut. Dla mnie to bajka. Tak czy siak kazdy jest inny prawda. Sa kobiety ktore maja zaburzenia pewne, czytalem o tym i maja calymi dniami po kilkadziesiat orgazmow. ALe to jest 1 % na calym siwecie. i to wcale nie jest przyjemne. Stoisz w warzywniaku po marchewke a tu jeb orgazm kupujesz ziemniaki jeb drugi orgazm a ludzie sie patzra jak na debila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tylko, że my tu rozmawiamy nie o chorobie ale o świadomym działaniu w celu spotęgowania i wydłużania doznań. Moim zdaniem można się nauczyć przedłużania przyjemności i tak na prawdę nie znam granic. Fev twierdzi, że jeśli ona czegoś nie przeżyła, to znaczy że jest to niemożliwe :-) To dlatego wkleiłem ten tekst z badaniami, a nie dlatego żeby jej udowodnić, że możliwe jest osiąganie 50 orgazmów. A tego fragmentu akurat ona się uczepiła i dodała jeszcze że w ciągu 30 minut, czego nie napisałem. Napisałem za to, że odczuwanie orgazmu może trwać tak długo. Nie znaczy to, że jest to 30-minutowy orgazm totalny - tu znowu Fev nie rozumie o czym piszę. A piszę o tym, że po jednym orgaźmie i przerwie zabieram się za swoją panią, a ona mi mówi, ze jeszcze czuje ten poprzedni. Potem jest kolejny i kolejny... I zanim dojdzie do tego pierwszego orgazmu totalnego, są 3-4 mniej intensywne. Po pierwszym totalnym każdy następny jest już tak samo intensywny, który jest odczuwalny jeszcze jakiś czas po. Takich odlotów najwięcej naliczyłem 11 w ciągu kilku godzin. Czy to jest dla Ciebie zrozumiałe Fev? Czy dalej będziesz mi wrzucać teksty, których nie napisałem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trochę to dziwne w sypialni stosować matematykę ale skoro twierdzisz, że liczysz, to pewnie tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
t oprawda mozna przedluzyc orgazmy. Sluzy do tego jogo tai chi masaze tantryczne sex tantryczny medytacja i wszystko co buddyjskie itp. po paru latach orgazmy takie ze ja pierdole. wiem co mowie bo ja tez to cwicze. ja jak mam orgazm to mzona sie zesrac normalnie. az mna telepie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shiva i Shakti to Hinduizm, nie Buddyzm. Sex tantryczny wywodzi się właśnie z tej religii o ile się nie mylę :-) Ale prawdą jest, że tantra pozwala na dużo więcej niż bezduszne walenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczerze mowiac to takie bezduswzne walenie mi sie juz dawno znudzilo. a teraz chce czegos wiecej. szkoda ze ludzie niepraktykuja tych i innych metod. mogliby czerpac z sexu duzo weicej przyjemnosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy wiecie że jeszcze tak niedawno temu orgazm u kobiety traktowany był jako opentanie przez diabła i jak taka nie mogła się od tego uwolnić to była palona na stosie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
diabel to moze wypierdalac. orgazmy wielokrotne sa zajebiste i o dziwo facet tez moze takie przezywac a nie tylko jeden i spac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Potwierdzam to, co było przytoczone w cytowanym artykule :D Chociaż przy kilkudziesięciu orgazmach łatwo sobie mięśnie ud nadwyrezyc :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jubilka
Wiele ciekawych informacji na temat orgazmu wielokrotnego, możecie znaleźć na darmowym kursie internetowym - http://mistrzseksu.pl/. Dowiecie się też wszystkiego na temat kobiecego wytrysku i jak znaleźć punkt G, z którym niejeden mężczyzna ma problem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×