Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ChesterX

Orgazm wielokrotny

Polecane posty

Jako, że kilka osób mnie wyśmiało, kiedy pisałem o odczuwaniu orgazmu przez długi czas, wrzucam tu coś na temat orgazmu wielokrotnego. Fev, poczytaj sobie chociaż :-) Tu jest link: http://seksporady.info/poradnik/orgazm William H. Masters i Virginia Johnson, pionierska para amerykańskich badaczy zachowań seksualnych człowieka, zawarła w publikacji Human Sexual Response („Reakcje seksualne człowieka, 1966) spostrzeżenie uczynione przez dużą liczbę kobiet uczestniczących w badaniach stymulacji mechanicznej okolicy wzgórka Wenery dokonywanej za pomocą wibratora. Wedle uwag uczestniczek eksperymentu, doznania orgazmiczne były nie tylko niezwykle intensywne i osiągnięte w minimalnie krótkim czasie, lecz również powtarzały się jedno po drugim w falach orgazmu wielokrotnego, zamykającego pojedynczy epizod seksualny. Masters i Johnson tak opisywali w liście do kolegi swoje odkrycie: „Przeciętna osobniczka płci żeńskiej przy optymalnym pobudzeniu jest w stanie osiągnąć zaspokojenie w wyniku trzech do pięciu orgazmów wywołanych stymulacją ręczną; stymulacja mechaniczna natomiast na przykład za pomocą wibratora jest mniej męcząca i wywołuje chęć przedłużania sesji stymulacji do godziny, a nawet dłużej, podczas którego to czasu kobieta może doznać od dwudziestu do pięćdziesięciu orgazmów następujących jeden po drugim. Mniej więcej w tym samym czasie psychoanalityk Mary Sherfey doniosła w publikacji ogłoszonej w Journal of the American Psychoanalitic Association (treść tego artykułu powtórzyła następnie w swojej książce The Nature and Evolution of Female Sexuality): „W swojej praktyce lekarskiej zetknęłam się z pewną liczbą kobiet, zarówno zamężnych, jak i pozostających w stanie wolnym, które używając elektrycznego wibratora były zdolne osiągnąć do pięćdziesięciu orgazmów w ciągu jednej sesji pobudzania seksualnegoZ punktu widzenia norm funkcjonowania fizjologicznego kobiety te przedstawiają przykład osobników cieszących się zdrowym poziomem seksualności pozbawionej zahamowań, a liczba osiąganych przez nie orgazmów świadczy o potencjale orgazmicznym drzemiącym w zmyśle seksualnym każdej kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orgazm wielokrotny jest mozliwy tak samo u kobiety jak i mezczyzny. Tylko ci co sie nie znaja wysmiewaja to. Dlugotrwale orgazmy tez sa mozliwe. To tez ludzie wysmiewaja. Tak to juz jest w Polsce ze lepiej cos wysmiac niz poczukac w necie czegos na ten temat i sie nauczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie pisałem nawet o swoim orgaźmie tylko mojej żony. Ale jeśli ktoś nie ma pojęcia, że można się z czasem sporo nauczyć na temat zachowań seksualnych, reakcji swoich ciał i że tak na prawdę z doświadczeniem i wiedzą przychodzi większa wiedza, to wyśmiewa to, czego nigdy nie doznał, bo nie ma pojęcia, że istnieje. Tu się zaczęli wypowiadać znawcy... http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=4742744&start=0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bzdury poparte teoriami a nie kobietami znajdźcie mi choć taką jedną ale żywą!! a nie skamielinę to odszczekam cały swój życiorys...50 orgazmów!! stuknijcie się w te łby!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bzdura to jestes ty gosciu "fev" hahaha Nie znasz sie to sie nei wypowiadaj i zamilcz na wieki ignorancie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bzdura to jestes ty frajerze. W dupie byles i gowno widziales. Wiec jzu sie nei wypowiadaj ofermo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fev, to co uważasz, że to były badania robione na dmuchanych lalach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwążam że ani jednej kobiecie nie zafundoewałeś 20-30 minutowy orgazm ani 50 orgazmów za jednym zamachem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skynet masz nasrane we łbie a ze starości mylą ci się męskie i damskie anusy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
glupi jestes fev i tyle. Dzieciak jestes . kiedys dorosniesz moze. Zrozumiesz ze jestes nikim i popelnisz samobojstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niebonetowe...jestem kobietą:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Badania robią psychoanalitycy, nie ja. Jesteś mądrzejsza, bo opierasz swoją wiedzę na własnych doświadczeniach? Jeśli Ty czegoś nie potrafisz odczuwać, to znaczy że to coś nie istnieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słuchajcie mam prośbę nie obrażajcie się wypowiadajcie swoje myśli nie raniąc innych 🖐️ orgazm wielokrotny jest możliwy i nie jest niczym nadzwyczajnym :D jednak spotkałem też kobiety którym jeszcze nie było to dane ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boberek...ten wielokrotny to znaczy ile razy miała ich w ciągu 30 min?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja miałam..
Ale chyba tylko 6 ... a długość to pewnie do 15 min. Ale kto wie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chester....badania i badania!!! A życie ciągle sobie! Coś tu nie gra....nie widzisz tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do ja miałam..... no moja droga skoro ty nawet tego nie wiesz to już nikt tego wiedziec nie bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja miałam..
Cóż... nie patrzyłam w trakcie na zegarek... nie wiedziałam, że to takie ważne dla Ciebie... :P Więc piszę w przybliżeniu.. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja miałam..
fev - a skąd ta agresja? Tak Ci to przeszkadza, że bywają takie osoby? :O To śmieszne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok...zapytam inaczej....to było 6 razy w ciągu 30 min....czy potrzebowałaś odstępu czasu...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za agresję przepraszam....wyładowałam się na tobie ....ale to mnie nie usprawiedliwia....sorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie Fev, to Ty ciągle sobie. Przecież badania są robione na ludziach a nie robotach. Czego tu nie rozumiesz? Nie rozumiesz, że można coś wytrenować i nauczyć się odjazdów dłuższych niż Ci się wydaje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja miałam..
No w 30 min. to 6 nie ma szans.. A to dlatego, że każdy kolejny jest dłuższy... więc w 30 min. to góra 2..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te 30 min i 25 cm to są pozycje czy jak ktoś woli granice w statystyce :D a wiecie są małe kłamstwa, duże kłamstwa i statystyka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za odpowiedź @ ja miałam...i wiem że jest to realne....bo przeżyć 50 orgazmów w ciągu 30 min to totalna bzdura....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ps...gwoli statystyki: Polska krajem świetnie rozwijającym się gospodarczo. Spada bezrobocie. Rząd świetnie sobie radzi. Średnia krajowa 3000 netto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"50 orgazmów w ciągu 30 min to totalna bzdura...." Znajdź mi fragment, w którym to napisałem, to publicznie przyznam się do pisania bzdur :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytaj swoje wklejanki....a teraz ide się umalować....obiad w restauracji czeka:D...pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 26latka mama
ja mam podczas 1 stosunku okolo 5ciu. naprzemian raz lechtaczkowy raz pochwowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×