Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ,zmbvfzm

Salatka z tunczykiem......co mozna dodac???

Polecane posty

Gość ,zmbvfzm

mam salate lodowa, 2 puszki tunczyka, kukurydze, papryke co mozna jeszcze dodac? czasemw restauracjach wlasnie daja salate na to tunczyk i kukurydza...sos i kazdy sobie miesza, sa tam jeszcze jakies skladniki ale nie pamietam moze ktos pomoze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jem tunczyk, kukurydza, ryz, ogorki koserwowe, majonez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ten tunczyk
to jaki ma byc, w oleju czy w sosie wlasnym? i w kawałkach czy rozdrbniony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zazwyczaj robię tunczyka w oleju plus ogórek konserwowy i jajko na twardo, coś w rodzaju pasty. Do tego oczywiście sos majonezowy lub inny. Czasem jednak dodaję do tego ugotowany ryż, jest wówczas bardziej sycące. Można dodać jeszcze kukurydzę jeśli ktoś lubi. Ja nie przepadam, podobnie jak nie dodaję sałaty zielonej do tej sałatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nimffffa
A ja daje tunczyka brzooskwinie majonez kukurydze ketchup i pieprz. Pyszne jest. Bardzo oryginalne i wszystkim smakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaru
Ja sałatke z tuńczyka robie tak jest bardzo pyszna. POtzrebne jest tunczyk 2 puszki kukurydza 4 jajka majonez ja uzywam kieleckiego ananas w kosteczke pokrojony Sposób przyzadzenia : na sam dół do miski daje czesc jajka startego na grubej tarce pózniej tuńczyka ,czesc kukurydzy i majonez i znów czesc jajka, tunczyka i kukurydza i majonez , mozna zrobic tak 3 warstwy na sama góre na majonez rozsypujemy ananasy tak zeby przykryły cała góre. Bardzo dobra warswtowa sałatka. Ps Przepraszam za bledy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja studencka tuńczykowa
tuńczyk fasola czerwona kukurydza ser żółty w kostkę majonez sól i pieprz - pychotka! i tak mi się ze studiami kojarzy, bo to bbyła podstawa mojego wyżywienia w akademiku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salatka z ryzu i tunczyka
kukurydza papryka ogorek ser zolty majonez i cos jeszcze tylko mi wylecialo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość De best tuna salad ever
3 jajka w ćwiartki, posolić, popieprzyć. Do tego pół pęta kiełbasy krojonej w plasterki. Podajemy do tego białe wino i owoce czyli pół litry i ogórki kiszone. A tuńczyk ? Tuńczyk wyjebujemy gdyż jebie rybą 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łączę dwa tematy.......
11:38 l\fana mam salate lodowa i 3 puszki tunczyka, chyba z 1 p.kukurydzy i jedna papryke, co mozna jeszcze dodac? 12:27 [zgłoś do usunięcia] uuuuaaaa ogórek konserwowy 12:46 [zgłoś do usunięcia] ogorek konserwowy, jajka, starty ser żółty. Ja jeszcze daję ryż 15:25 [zgłoś do usunięcia] gryzelinka czarne oliwki, makaron rurki i natkę pietruszki albo szczypiorek 05.01.- 67,2 kg, talia: 71 cm, biodra: 101 cm, udo: 59 cm 25.01.- 61,6 kg, talia: 67 cm, biodra: 98 cm, udo: 57 cm 177 cm wzrostu 15:32 [zgłoś do usunięcia] kaciaa jajka na twardo kapuste pekinska cebule czerwona ogorki kiszone pora papryke zolta zielona lub czerwona oliwki 06:19 [zgłoś do usunięcia] maniaaaaaaaaaaaaa jajko, ogorek konserwowy, ser zolty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taniochhxxxxdxxxxxxa
Gość ja robię tyńczyka
tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja robię tyńczyka
w kawałkach w oleju; trójkolorow świderki gotuję al dente i do miski, do tego czarne oliwki krojone na połówki, czerwona papryka w kosteczkę, tuńczyk odsączony, a do oleju dodaję sos czosnkowy w proszku i wszystko mieszam; na noc do lodówki, a na drugi dzień zajadamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja z tunczyka robie albo salatke/paste na chleb (tunczyk+jajo+majonez+kapary), albo zielona salata, na to tunczyk i jajo lub avocado, czarne oliwki lub kapary, czerwona papryka, szczypior i sos jakis maslankowy, czy jogurtowy, o smaku serowym lub czosnkowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ja robię tyńczyka
Jaki sos czosnkowy w proszku dodajesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój ulubiony przepis to: - świeże pomidory - świeże ogórki - puszka kukurydzy - ser feta -tuńczyk w kawałkach - sos włoski taki z torebki firmy KNorr Pomidory, ogórki i ser pokroić w kostkę, dodać kukurydzę, tunczyka, zalać sosem i gotowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×