Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasienkaczarnula

!!!BRAK MIESIACZKI!!! POMOCY!!!!

Polecane posty

Witam sledze to forum od roku i w koncu postanowiłam napisac ,poniewaz z narzeczonym nie moge pogadac na ten temat,a mama uwaza sie sie nakrecam na ciaze... Mam 29 lat i odkad pamietam mam nieregularne miesiaczki co 40 50 dni... w zeszłym roku poszłam do endokrynologa poniewaz mam tarczyce lekarz zlecił badanie prolaktyny i wynik był 16,44 ng/ml , po 1 h 196,06 a po 2h 149,13 przepisał Bromergon na 6 mies po 1/2tabletki i tyle. Okresy dalej były po ok 40 dnich .Po 6 mies wróciłam do lekarza a ten zamiast sprawdzic prolaktyne dał mi skierowanie do szpitala bo on juz nie wie co jest nie ta... w szpitalu zrobili mi badania i tarczyca jest ok i stwierdzili ''niedomoge lutealna''.W badaniu hormonalnym stwierdzono obnizone stezenieprogesteronu oraz podwyzszone stezenie LH. od 16 do 25 dn.c -Duphaston 1 raz dziennie po 1 tabl od 16 do 25 dn.c Luteina 1 raz dziennie dopochwowo ... Przeostatnia mies była 10 grudnia a ostatnia 6 stycznia i od 21-31 stycznia leki o jedna tabl za duzo bo sie pomyliłąm ... teraz jest to 39 d.c i nic... śluz jest biały ,mam wiecznie mokro ,kłucia jajników,nie moge sie przeciagnac bo boli mnie brzuch bardzo czesto siusiam 10-12 razy dziennie test robiłam 16 lutego i nic... prosze doradzcie mi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hcwd
ponoc bialy grudkowaty oznaczac moze ciaze, ale nie chce cie straszyc :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×