Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasienkaczarnula

!!!!BRAK MIESIACZKI!!!!! POMOCY!!!

Polecane posty

Witam sledze to forum od roku i w koncu postanowiłam napisac ,poniewaz z narzeczonym nie moge pogadac na ten temat,a mama uwaza sie sie nakrecam na ciaze... Mam 29 lat i odkad pamietam mam nieregularne miesiaczki co 40 50 dni... w zeszłym roku poszłam do endokrynologa poniewaz mam tarczyce lekarz zlecił badanie prolaktyny i wynik był 16,44 ng/ml , po 1 h 196,06 a po 2h 149,13 przepisał Bromergon na 6 mies po 1/2tabletki i tyle. Okresy dalej były po ok 40 dnich .Po 6 mies wróciłam do lekarza a ten zamiast sprawdzic prolaktyne dał mi skierowanie do szpitala bo on juz nie wie co jest nie ta... w szpitalu zrobili mi badania i tarczyca jest ok i stwierdzili ''niedomoge lutealna''.W badaniu hormonalnym stwierdzono obnizone stezenieprogesteronu oraz podwyzszone stezenie LH. od 16 do 25 dn.c -Duphaston 1 raz dziennie po 1 tabl od 16 do 25 dn.c Luteina 1 raz dziennie dopochwowo ... Przeostatnia mies była 10 grudnia a ostatnia 6 stycznia i od 21-31 stycznia leki o jedna tabl za duzo bo sie pomyliłąm ... teraz jest to 39 d.c i nic... śluz jest biały ,mam wiecznie mokro ,kłucia jajników,nie moge sie przeciagnac bo boli mnie brzuch bardzo czesto siusiam 10-12 razy dziennie test robiłam 16 lutego i nic... prosze doradzcie mi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak mogłaś test
robić 16 lutego??Napisz kiedy dokładniej.Jak miało być dajmy na to 6 to już możesz powtórzyć:)Ja bym powtórzyła.A ginekolog?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam za pomyłke .Test robiłam 9 lutego . U lekarza jeszcze nie byłam bo czekam ze moze jednak dostane ten okres... choc lepiej zebym nie dostała,poniewaz staramy sie o juniora od 3 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powtórz test! Mi na początku też wyszedł negatywny później zobaczyłam 2 kreski:) I podobne wrażenia kłucia, częste wizyty w toalecie, nie mogłam się przeciągać bo czułam jak bym sobie mięśnie naciągała i biała galaretowata wydzielina choć te wszystkie objawy miałam już po tym jak dowiedziałam się, że jestem w ciąży radzę powtórzyć test nic innego nie wymyślisz chyba, że zgłosisz się do ginekologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli miesiączki masz co 40-50 dni to nawet jeśli jesteś w ciąży test może tego nie wykryć normalnie test robi się po dacie spodziewanej miesiączki a u ciebie jest z tym trudniej bo generalnie nadal możesz być przed! U ciebie piszę tu już optymalnie 50 dzień przypadł by na 23 lutego obawiam się, że będziesz musiała jeszcze troszkę poczekać w niepewności:( Daj znać co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki śliczne ... kurcze tak sie denerwuje... Faktycznie zawsze miałam mies co ok 40 dni ale przedostatnia była po 28 dniach,potem były juz duphaston i luteina i myslałam ze juz wszystko zacznie wracac do normy ... a tu dzis jest 42 d.c i nic... mam kłucia w dole brzucha czasem tak jak na okres burczy mi w brzuchu,i bardzo bardzo duzo puszczam gazów:) mało tego napierniczaja mnie piersi...ale nie zmieniły sie ...no moze sa pełniejsze ale nie bardzo twarde ...mam straszne hustawki nastrojów chodze wsciekła na wszystko dosłownie... czy to ze wziełam jedna tabl duphastonu za duzo czyli zamiast do 25 d.c wziełam 26 d.c mogło az tak bardzo przesunac mies...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co nie sądzę, żeby wzięcie jednej tabletki więcej miało aż takie znaczenia ale znalazłam stronę z której możesz się dowiedzieć czegoś na temat tego leku od kobiet które go brały http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3168417&start=30 Powiem ci, że ja też brałam duphaston i luteine ale na podtrzymanie ciąży bo od 5 tygodnia miałam bóle i plamienia teraz jestem w końcówce 11 tyg za sobą mam już wizytę w szpitalu bo dostałam silnego krwawienia ale podejrzewam, że to przez to, że walczyłam z grypą i dostałam gorączkę. Poczytaj sobie trochę na temat tego leku myślę, że troszkę podniesie cię to na duchu i da nadzieję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×