Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość abababa

Czy każdy facet skorzysta z okazji?

Polecane posty

Gość Lortmab
No, wiem. Ale tak czy siak chcialbym kiedys uprawiac seks z ładną w moim odczuciu. W sumie opinie innych mnie nie interesuja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ładna i fajna. Ale teraz już jest szpetna i śmierdzi kutasem. Sorki za takie słowa ale tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abababa
Jestem miło zaskoczona odpowiedziami męskiej części forumowiczów :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abababa
No są. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mimo doświadczeń jakie mnie dotknęły w moim związku to i tak się nie zmienię. Jak kogoś nie mam to to mogę pofolgować z babeczkami ale jak mam to jest to świętość pomimo pokus. OLEEE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniulka123098476
i tak trzymać panowie! Bo jesli nie to sie dla was skonczy okrutna i sroga kara!!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abababa
wiesz, karaluch, to masz tak jak ja, jak jestem w związku to na 200%, bo uważam, że jak ma się ochotę na skoki w bok, to trzeba najpierw się rozstać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak się jest w związku (żona - mąż) to jest to zajebista tyrka gdzie mądra żona potrafi wynagrodzić swojego męża. Nawet samym miłym słowem. Oczywiście działa to też w drugą stronę. To się nazywa wsparcie. Mało takich związków w tych czasach. Chociaż dziwię się kobietom które siedzą całe życie w biedzie z alkoholikami bo mają z nimi dziecko. Strasznie mnie dziwią takie kobiety które się boją. To trochę nieładne co piszę ale gdybym ja miał alkoholiczkę to już bym jej nie miał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stefek burczy mu mucha
karaluch mialem tak samo jak ty, bylem z laska za ktorą glowe dal bym sobie obciąć, jak zobaczylem na wlasne oczy to nie chcialem wierzyc w to co widze, bylem jej wierny na 1000% , nie wiem jak mozna byc tak podlym, tak grała że aż trudno pomyślec o tym teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz jak się czujesz jak już jej nie masz? Ja rewelacyjnie. Ale zajęło mi to wiele miesięcy aby wrócić do normalności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abababa
Jednak i kobiety potrafią i zranić i okłamywać... Powinny docenić, że facet jest wierny i nie w głowie mu inne laski, a tu takie numery...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stefek burczy mu mucha
wiesz co, wrocilismy do siebie, bo ona bardzo chciala ja juz spisalem na straty ten zwiazek ale tak prosila blagala ze w koncu uleglem i sie zgodzilem, bylo super przez 4 miesiace, pozniej ja znowu spotkalem z nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stefek burczy mu mucha
tlumaczyla sie ze to przypadek, ze stala na przystanku i on ja tylko podwiozl dwa przystanki, jestem wstanie jej w to uwierzyc, ale powiedzialem, koniec, i sie rozstalismy,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stefek burczy mu mucha
dobrze zrobilem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stefek burczy mu mucha
ona znowu za mna chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stefek burczy mu mucha
karaluch jestem miej wiecej w twoim wieku, 7 lat z nia bylem, kurcze zal mi tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytam Was......i powiem, ze jak ktoś zdradzi raz, to zdradzi i drugi....moze to oklepany tekst, ale taka prawda.... nigdy nie zdradziłam i nie mam takich planów.....owszem miałam propozycję skoku na bok, ale wiem, ze mój facet nigdy by mi tego nie zrobił, wiec dlaczego ja mam byc taką wredną suką, która się bzyka z innym kolesiem a wieczorem prztula do swojego faceta...... znajomy stwierdził, ze nie dorosłam do zdrady :O czy ja wiem czy do tego trzeba dorosnąć:O to tylko takie jego marne tłumaczenie swojej osoby :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abababa
Jak raz i drugi zdradziła to i zdradzi kolejny. Nie ma sensu. Ja bym już nawet jej nie potrafiła szanować na Twoim miejscu, nie mówiąc już o związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stefek burczy mu mucha
36, trudno poznac wartosciowa osobe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abababa
O! Miałyśmy podobną myśl :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możesz zrobić świński numer i ją wydymać a potem kopnąć w tyłek. Ja bym tak nie zrobił ale jest to jakieś wyjście. Jeśli ją jeszcze kochasz to wariat jesteś. Jeśli to twoja żona i masz z nią dziecko to przyjmij ją z powrotem.Ja na dzień dzisiejszy bym tak zrobił bo mam z nią dziecko. Zrobiłbym to dla dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izin37
Potwierdzam z doswiadczenia zdradzisz raz juz sie z tego nie uwolnisz chyba ze masz duzo kasy do stracenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stefek burczy mu mucha
ie poznalismy ona byla po zwiazku w ktorym zostala zdradzona, bardzo duzo pracy wlozylem w to by uwierzyla w to ze ktos moze ja pokochac i bedzie fair, z powodu zdrady ktorej doswiadczyla popadla w kompleksy, naprawde bardzo mi na niej zalezalo i wiele jej serca okazalem i nigdy nie myslalem ze w taki sposob sie odplaci, bardzo bolalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak mawia moj kumpel." Cialo raz puszczone w ruch juz zawsze bedzie sie puszczac" . To odnosnie zdrady , strasznie mi sie to spodobalo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abababa
Pozwolę sobie się wtrącić Nie warto wracać dla dziecka. Z dzieckiem można utrzymywać świetny kontakt i być przy nim w najważniejszych momentach jego życia. Lepiej żeby dziecko miało dwoje szczęśliwych rodziców, choć nie będą razem, niż dwoje nieszczęśliwych, choć razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×