Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dlaczego ja ??

mój mąz jest .....

Polecane posty

Gość dlaczego ja ??

Moj mąz jest dla mnie dziwny traktuje mnie jak powietrze woli swoja rodzinne ode mnie . i jego zachowaje mi sie wydaje dziwne nie oczekuje od was krytyki .... bo sie pogubiłam chyba w swoim zyciu a każdemu może się zdarzyć to wiec tak jestesmy małżeństwem okolo roku ja mam córke z ma 3 latka on niema dzieci wszystko zaczelo się jak sie do niego przeprowadziłam jak córka miała rok to ja pracowalam przez rok i dwa mięsiące mieszkałam wtedy u mojej mamy która opiekowała sie w tym czasie moja córka i robiła to z miłąm chęcią a pomagali jej w tym moje siostry nie bylo zle zarabialam prawie 2 tysiące i mój obecny mąz zaproponował mi tuz przed slubem żebym sie do niego wprowadzila zastanawialam sie nad tym pare tygodni pod jego ciągłym namawianiem zgodziłam się z trudem bo martwiłam sie ze nie bede miała za co dziecko utrzymać ale obiecal mi że nie mam sie o co martwic ze on o nas zadba że nas kocha ze chce byc blisko nas że pięniądze nie maja znaczenia ..... no i miesiąc po slubie okazalo sie że jestem w ciązy no i wtedy się zaczeło mielismy małą sprzeczkę a on mi z tekstem wyjechał zę jest dlamnie tylko maszyna do reprodukcji plemników bylam w szoku jak taki facet który taka milosc mi okazywał tak powiedział obłęd normalnie po tygodniu po tych slowach poroniłam nie było mi łatwo ale Bóg wie co robi tak sobie to wytlumaczylam :( był spokój dopuki nie zaczał wszystkimi problemami dzielic sie ze swoja rodzina a ja dowiadywałam się ostatnia po długim czasie o niczym mi nie mówi traktuje mnie pobojetnie a nie daj że Boże gdybym chcial kupic sobie jakiś kosmetyk balsam albo krem do twarzy to jest juz masakra robi taka mine podla ze odpuszczam sobie i nic nie kupuje tak samo jest z córka powyrzej 20zł nie moge kupic jej jakiegos ciucha bo odrazu wyrzucam pieniadze w błoto . pare dni temu przy kłótni powiedział mi ze mnie nic nie jnteresuje ze mi wszystko na talerzy podal to sie go zapytałam co takiego mi podaje na tym talerzu nie moge nic sobie kupic dziecku tez nie to co mi takiego daje nic nie powiedzial a ja sie nie prosiłam zeby z nim zamieszkac sam mnie o to prosil a ja miałam prace pieniadze i dziecku mogłam kupic to co chce a teraz to mam juz teg wszystkiego dosyc mysle ze zle zrobilam wprowadzając sie do niego mysle nad tym zeby znowu wrócić do mojego domu i pujsc do pracu a że rodzice maja duzy dom to miejsce zawsze sie znajdzie juz rozmawiałam o tym z rodzicami i nie maja nic przeciwko temu . chcialam poszukac pracy tutaj ale sie nie udalo przelecialam wszystkie przedszkola ale nie ma miejsc zapisy są dwa lata z góry a za dwa lata mała pujdzie już do zerówki wiec sie nie oplaca jej zapisywac juz sama nie wiem co robic . prowadze dom zmienilam sie w kure domąwa co mnie najbardziej wkurwia zawsze bylam pełna życia miala prace przyjaciół i zylo mi sie dobrze z moją córeczką . rozmawiałam z nim to powiedział ze sie zmieni ale jestem ciekawa jak długo bedzie jego zmiana/ był kytos moze w podobnej sytuacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczego ja ??
podnosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaszmirrrr
Nie pytaj "dlaczego ja?", tylko raczej dlaczego on mnie tak traktuje? Pomysł z pójściem do pracy to jest to czego Ci trzeba. A dziecko? Może babcia by się zaopiekowała? Faceci inaczej patrzą na kobiety, które pracują i są od nich niezależne. Wróc do koleżanek. Miej czas dla siebie. Wyjdź od czasu do czasu z domu. Trudno coś poradzić na tę sytuację. Jesli znajdziesz pracę, wrócisz do życia towarzyskiego, jesli będziesz nadal próbować ratować ten związek i nie wyjdzie to zostanie zawsze ostateczne rozwiązanie - rozstanie z facetem, który powoduje, ze jest Ci źle. Nie działaj pochopnie. Najpierw zadaj sobie pytanie: czego chcesz. Jakiego życia? Czy ten związek zapewni Ci takie życie jakiego pragniesz? To Twoje życie i Twój wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaszmir, tylko że ona pisze, że miała pracę tam, gdzie mieszkała przed wprowadzką do męża. a jej mama opiekowała się wnukiem. teraz dziewczyna mieszka w innym mieście (tak zrozumiałam) i nie ma z kim zostawić dziecka. w przedszkolach miejsc nie ma, więc do pracy nie pójdzie. i tak koło się zamyka. można by jeszcze pomyśleć o opiekunce. tylko pytanie, ile zarobi a ile wyda na nianię? tam miała pracę za ok. 2 tys. i opiekę dla dziecka za darmo. myślę że błędem było wprowadzić się do faceta, ale jak by tego nie zrobiła, to nie przekonałaby się, jaki on jest naprawdę. prawdą jest to, co piszesz kaszmir, że faceci nie szanują kobiet siedzących w domu. tylko że ona "rozsiadła" się w tym domu po jego namowach. a on cóż. przejrzał na oczy i zaczyna mu być żal zapieprzać na nią i nieswoje dziecko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczego ja ??
hahahaha jak łatwo was zlapac :) mam 15 lat i nuszilo mi sie fajne chistoryjki wymyslam co hahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaszmirrr
Oj dziecko, żeby ci się taka historyjka w przyszłości nie trafiła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zyta Pojebus
dziecino 15 letnia-popracuj nad ortografią!! pójdę pisze się przez ó zamknięte!! weź do rączki słownik ortograficzny i popracuj nad błędami i stylem a czy łatwo "NAS" złapać-w internecie nic nie jest trudne-sama wiesz że takie dziewczynki jak ty nawet tracą swoje życie bo zbytnio ufają opisałaś historię jakich wiele-ktoś tobie odpisał służąc dobrą radą -zabawiłaś się cudzym kosztem oby ktoś nie zabawił się twoim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziecinko 15
masz pecha, bo wymyśliłaś sobie koszmarek który cię spotka w swoim czasie, tak to działa, proponuje ci abyś nie wymyślała sobie historyjek o śmiertelnych chorobach twoich bliskich, bo rzeczywiście zachorują i umrą, chcesz tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×