Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lnbvk

pytanie do osób z własnym domem................................

Polecane posty

Gość lnbvk

Mam następujące zapytania: 1. czy ktoś z was ma dom w technologii WOOD z drewna, taki który się stawia w ciągu paru tygodni? 2. jeśli tak, to jakie są jego wady i największe zalety oraz ile kosztowało was budowa i wykończenie pod klucz i jaki metraż? 3. czy w tej technologii mozna miec kominek? 4. jak z ogrzewaniem? czy i jaki sposob jest najbardziej ekonomiczny? mam jeszcze pytania o dom traycyjny murowany czy ktos ma taki dom ale z antresola? i czy latwo i w miare tanio mozna go ogrzac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lnbvk
podnoszę może jednak ktoś się zna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adamo...
ceny domów tego typu wahają zależności od metrażu i wykończenia 60-100 tys zł do tego doliczyć czyli ziemia uzbrojenie pod podstawienie takiego domu myślę ze 100-150 tys powinno ci starczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lnbvk
żartujesz że tak tanio? ale do zamieszkania, czy stan surowy otwarty lub zamknięty? A masz taki dom?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adamo...
doliczyc trzeba jeszcze 100-150 tys na wykonczenie całkowite domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adamo...
surowy dom a wykończenie gdzieś 150 tys to zależy jaki ten dom chcesz czy najprostszy czy z piętrem to wyjdzie ci i 400 tys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maskaradaz
adamo upadła na głowę... Udajcie się do forum murator /dzienniki budowy, aktualnie najtaniej wybudowany dom, czyli własnymi siłami, z normalnym urządzeniem wnętrz(raczej tanim niz drogim), chyba parterowy wyniósł w kosztach 150 000. Do tego nalezy doliczyć działkę no i oczywiście robociznę. Jeśli ktoś nei potrafi sam, robocizna niestety kosztuje i trzeba policzyć na nią 100% ceny materiałów) ok.100 000-150 000. Zalezy na ile się znacie na budowlance, czy dacie się oszwabić czy nie. Ludzie dlaczego pytacie o takie rzeczy na tym forum. Dla mnie jest jasne że autor tego topiku nei zna się na niczym i jeśli nie potrafi znaleźć forum muratora i porozmawiać tam z setkami ludzi którzy właśne budują i opisują wszystko ze szczegółami -to niech raczej na robociznę policzy te 150 tys. i doda do całości kosztów jakieś 20%. Google nie gryzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maskaradaz
Sorki adamo... doczytałam do końca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×